Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

Kto zamawia w Saleswise rekrutację na inne stanowiska specjalistyczne

Firmy – szefowie działów, którzy chcą skorzystać z usługi celowanej i precyzyjnej rekrutacji. Klienci, którzy chcą zaoszczędzić czas na samodzielne poszukiwania, selekcję, weryfikację, negocjacje, albo po prostu menedżerowie, którzy wiedzą konkretnie kogo chcą – z jakiej branży, a może nawet z konkretnej firmy ale wolą, aby projekt rekrutacyjny przeprowadziła zewnętrzna firma.

Przedsiębiorcy i przedsiębiorstwa, które borykają się z deficytem aplikacji z publikacji otwartych i potrzebują aktywnie przeszukać rynek pracy i zaoferować możliwość aplikowania na swoją ofertę poprzez headhuntera, czy rekrutera z zewnątrz.

Takie zlecenie ma sens także, kiedy firma chce upewnić się, że podejmuje właściwą decyzję – tj. chce dodatkowo sprawdzić wybranych kandydatów poprzez testy HR, testy kompetencyjne, testy weryfikacyjne, testy osobowościowe – badające atuty i rezerwy potencjalnego kandydata.

Poza wspomnianymi specjalizacjami przeprowadziliśmy z powodzeniem rekrutacje m.in.na stanowiska:

 • Główny księgowy, specjalista ds finansów, z-ca głównego księgowego
 • Specjalista ds projektowania – projekty budowlane
 • Specjalista ds CRM
 • Asystent zarządu
 • Serwisant Maszyn Budowlanych
 • Specjalista ds jakości – Technical Quality Manager
 • Technik Jakości
 • Technolog
 • Ekspert ds. procesów budowlanych
 • Software Engineer
 • Specjalista ds. Kalkulacji
 • Inżynier Projektu
 • Doradca Serwisowy
 • Technik Utrzymania Ruchu
 • i wiele innych

Jeśli któryś z powyższych obszarów Cię zainteresował, to po prostu zadzwoń lub napisz, porozmawiamy.

REKRUTACJA SPECJALISTÓW PRZEZ FIRMĄ SZKOLENIOWĄ

Od wielu lat prowadzimy audyty, konsultacje i szkolenia dla firm – produkcyjnych i usługowych – polskich i zagranicznych. Pracujemy z różnymi działami w tych firmach i z różnymi specjalistami – poznaliśmy specyfikę ich pracy. Niejednokrotnie budowaliśmy mapy kompetencji dla tych specjalizacji.

Jest nam łatwiej zrozumieć profil, którego poszukuje nasz klient i znaleźć na rynku odpowiednią osobę. Podczas rekrutacji i selekcji kandydatów klienci cenią sobie naszą szeroką i wielopłaszczyznową wiedzę o biznesie, sposobie funkcjonowania działów, ról poszczególnych specjalistów i ich korelacji z innymi departami w firmie.

Profil określonego specjalisty to dla nas nie tylko zlecenie, ale dokładna analiza i weryfikacja zakresu obowiązków, dopasowanie typu osobowości do zespołu, w którym będzie działał i wiele innych istotnych obszarów, które mogą mieć wpływ na dobór odpowiedniego kandydata.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniom – zderzonym z oczekiwaniami klienta, co do poszukiwanej osoby, minimalizujemy niebezpieczeństwo nietrafionej rekrutacji.

METODY REKRUTACJI, KTÓRE GŁÓWNIE WYKORZYSTUJEMY TO:

1. Budujemy wspólnie profil kandydata – analizujemy jego rolę w organizacji klienta

2. Sporządzamy listę firm, w których takie osoby możemy znaleźć, sprawdzamy ich aktualny zakres odpowiedzialności i aktywnie się z nimi kontaktujemy

Efekt jest taki, że rekrutacja i selekcja pracowników następuje natychmiast po otwarciu zlecenia.

Po otrzymaniu zlecenia na rekrutację specjalisty, korzystamy z kilku narzędzi, dzięki którym minimalizujemy pomyłki.

 • odpowiednio zbudowana struktura rozmowy rekrutacyjna – PROFILER
 • testy kompetencji do roli w firmie, które wybraliśmy podczas budowania profilu kandydata jako krytycznie ważne
 • analiza postaw, wartości i ról grupowych – Test D3
 • benchmark idealnego kandydata, jakiego potrzebuje organizacja z dostępnymi kandydatami na rynku.

Połączenie powyższych narzędzi powoduje, że nasza rekomendacja i ostateczny wybór klienta zakończy się zatrudnieniem naprawdę najlepszego kandydata.

Służy nam do tego PROFILER – narzędzie, które porządkuje kolejność pytań i sposób ich zadawania.  Pytania rekrutacyjne dla kandydatów pod wymaganą rolę, mają nam pomóc zebrać informację do wcześniej stworzonego benchmarku stanowiska. O ile dość łatwo potwierdzić doświadczenie i wykonywane zadania na poprzednich stanowiskach z zaobserwowaniem postawy, budowaniem relacji, predyspozycjami lidera warto się podeprzeć odpowiednim doborem pytań, które są pewnego rodzaju weryfikatorami naszego kandydata.

Rekrutację specjalistów prowadzą w Saleswise rekruterzy z doświadczeniem w zarządzaniu.

Więcej o procesach dla odpowiedniego kandydata przeczytasz w naszej Bazie wiedzy

SALEWISE H2H RECRUITMENT SYSTEM –
ZOBACZ SAM JAK ZDOBYWAMY WARTOŚCIOWYCH PRACOWNIKÓW

Więcej informacji o naszych innych usługach możesz znaleźć na naszym kanale na serwisie Youtube.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ

Rekrutację kierowników i managerów prowadzą w Saleswise rekruterzy z doświadczeniem w zarządzaniu.

Pomagamy zbudować optymalny profil kandydata, dzięki czemu rekrutacja kierowników – dyrektorów od początku jest zgodna z ustalonym benchmarkiem.

Opracowujemy materiały i doradzamy jak sprawdzić kompetencje managera, postawy i wartości mające ogromne znaczenie w budowaniu relacji w zespole i dobrej adaptacji.

Budujemy szczegółowe i przykładowe pytania na rozmowie kwalifikacyjnej, po to aby wydobyć informacje, które będą krytycznie ważne podczas podejmowania decyzji.

TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
REKRUTACJĘ NA INNE STANOWISKA
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

avatar
Marzena Kurzawa
Menedżer ds. rekrutacji
O Marzenie

Od ponad 7 lat nieprzerwanie związana z zarządzaniem procesami rekrutacyjnymi, samodzielnie koordynująca wszystkie ich etapy. Karierę zawodową rozpoczęła od rekrutacji na stanowiska niższego szczebla oraz techniczne, a obecnie jej domeną są stanowiska menedżerskie i sprzedażowe. Ukierunkowana na najwyższy poziom realizacji procesu rekrutacyjnego. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, mając na uwadze specyfikę branży.

Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu relacji bazujące na komunikatywności i otwartości w relacjach z ludźmi. Za cel nadrzędny stawia sobie poznanie i zrozumienie potrzeb zarówno kandydata jak i klienta, a następnie umiejętne ich dopasowanie, tak aby proces rekrutacyjny zakończył się sukcesem obu stron. Ekspert w nowoczesnych metodach rekrutacji z obszaru direct search i headhuntingu.

avatar
Agnieszka Wiechecka
Specjalista ds. rekrutacji
O Agnieszce

Od ponad 5 lat związana z realizacją rekrutacji na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Rozpoczęła działania od aktywnego pozyskiwania klientów w branży produkcyjnej oraz automatyzacji procesów produkcyjnych. Jej konikiem są stanowiska techniczne, inżynierskie i związane z zarządzaniem produkcją, natomiast w każdym temacie rekrutacyjnym potrafi się odnaleźć. Ceni sobie możliwość dogłębnego poznania oczekiwań klienta, tak aby dopasować odpowiedniego kandydata. Preferuje poszukiwania metodą direct search oraz head huntingu.

 

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane