Kto zamawia w Saleswise rekrutację na inne stanowiska specjalistyczne

Firmy – szefowie działów, którzy chcą skorzystać z usługi celowanej i precyzyjnej rekrutacji. Klienci, którzy chcą zaoszczędzić czas na samodzielne poszukiwania, selekcję, weryfikację, negocjacje, albo po prostu menedżerowie, którzy wiedzą konkretnie kogo chcą – z jakiej branży, a może nawet z konkretnej firmy ale wolą, aby projekt rekrutacyjny przeprowadziła zewnętrzna firma.

Przedsiębiorcy i przedsiębiorstwa, które borykają się z deficytem aplikacji z publikacji otwartych i potrzebują aktywnie przeszukać rynek pracy i zaoferować możliwość aplikowania na swoją ofertę poprzez headhuntera, czy rekrutera z zewnątrz.

Takie zlecenie ma sens także, kiedy firma chce upewnić się, że podejmuje właściwą decyzję – tj. chce dodatkowo sprawdzić wybranych kandydatów poprzez testy HR, testy kompetencyjne, testy weryfikacyjne, testy osobowościowe – badające atuty i rezerwy potencjalnego kandydata.

Poza wspomnianymi specjalizacjami przeprowadziliśmy z powodzeniem rekrutacje m.in.na stanowiska:

 • Główny księgowy, specjalista ds finansów, z-ca głównego księgowego
 • Specjalista ds projektowania – projekty budowlane
 • Specjalista ds CRM
 • Asystent zarządu
 • Serwisant Maszyn Budowlanych
 • Specjalista ds jakości – Technical Quality Manager
 • Technik Jakości
 • Technolog
 • Ekspert ds. procesów budowlanych
 • Software Engineer
 • Specjalista ds. Kalkulacji
 • Inżynier Projektu
 • Doradca Serwisowy
 • Technik Utrzymania Ruchu
 • i wiele innych

Jeśli któryś z powyższych obszarów Cię zainteresował, to po prostu zadzwoń lub napisz, porozmawiamy.

REKRUTACJA SPECJALISTÓW PRZEZ FIRMĄ SZKOLENIOWĄ

Od wielu lat prowadzimy audyty, konsultacje i szkolenia dla firm – produkcyjnych i usługowych – polskich i zagranicznych. Pracujemy z różnymi działami w tych firmach i z różnymi specjalistami – poznaliśmy specyfikę ich pracy. Niejednokrotnie budowaliśmy mapy kompetencji dla tych specjalizacji.

Jest nam łatwiej zrozumieć profil, którego poszukuje nasz klient i znaleźć na rynku odpowiednią osobę. Podczas rekrutacji i selekcji kandydatów klienci cenią sobie naszą szeroką i wielopłaszczyznową wiedzę o biznesie, sposobie funkcjonowania działów, ról poszczególnych specjalistów i ich korelacji z innymi departami w firmie.

Profil określonego specjalisty to dla nas nie tylko zlecenie, ale dokładna analiza i weryfikacja zakresu obowiązków, dopasowanie typu osobowości do zespołu, w którym będzie działał i wiele innych istotnych obszarów, które mogą mieć wpływ na dobór odpowiedniego kandydata.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniom – zderzonym z oczekiwaniami klienta, co do poszukiwanej osoby, minimalizujemy niebezpieczeństwo nietrafionej rekrutacji.

METODY REKRUTACJI, KTÓRE GŁÓWNIE WYKORZYSTUJEMY TO:

1. Budujemy wspólnie profil kandydata – analizujemy jego rolę w organizacji klienta

2. Sporządzamy listę firm, w których takie osoby możemy znaleźć, sprawdzamy ich aktualny zakres odpowiedzialności i aktywnie się z nimi kontaktujemy

Efekt jest taki, że rekrutacja i selekcja pracowników następuje natychmiast po otwarciu zlecenia.

Po otrzymaniu zlecenia na rekrutację specjalisty, korzystamy z kilku narzędzi, dzięki którym minimalizujemy pomyłki.

 • odpowiednio zbudowana struktura rozmowy rekrutacyjna – PROFILER
 • testy kompetencji do roli w firmie, które wybraliśmy podczas budowania profilu kandydata jako krytycznie ważne
 • analiza postaw, wartości i ról grupowych – Test D3
 • benchmark idealnego kandydata, jakiego potrzebuje organizacja z dostępnymi kandydatami na rynku.

Połączenie powyższych narzędzi powoduje, że nasza rekomendacja i ostateczny wybór klienta zakończy się zatrudnieniem naprawdę najlepszego kandydata.

Służy nam do tego PROFILER – narzędzie, które porządkuje kolejność pytań i sposób ich zadawania.  Pytania rekrutacyjne dla kandydatów pod wymaganą rolę, mają nam pomóc zebrać informację do wcześniej stworzonego benchmarku stanowiska. O ile dość łatwo potwierdzić doświadczenie i wykonywane zadania na poprzednich stanowiskach z zaobserwowaniem postawy, budowaniem relacji, predyspozycjami lidera warto się podeprzeć odpowiednim doborem pytań, które są pewnego rodzaju weryfikatorami naszego kandydata.

Rekrutację specjalistów prowadzą w Saleswise rekruterzy z doświadczeniem w zarządzaniu.

Więcej o procesach dla odpowiedniego kandydata przeczytasz w naszej Bazie wiedzy

SALEWISE H2H RECRUITMENT SYSTEM –
ZOBACZ SAM JAK ZDOBYWAMY WARTOŚCIOWYCH PRACOWNIKÓW

Więcej informacji o naszych innych usługach możesz znaleźć na naszym kanale na serwisie Youtube.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ

Rekrutację kierowników i managerów prowadzą w Saleswise rekruterzy z doświadczeniem w zarządzaniu.

Pomagamy zbudować optymalny profil kandydata, dzięki czemu rekrutacja kierowników – dyrektorów od początku jest zgodna z ustalonym benchmarkiem.

Opracowujemy materiały i doradzamy jak sprawdzić kompetencje managera, postawy i wartości mające ogromne znaczenie w budowaniu relacji w zespole i dobrej adaptacji.

Budujemy szczegółowe i przykładowe pytania na rozmowie kwalifikacyjnej, po to aby wydobyć informacje, które będą krytycznie ważne podczas podejmowania decyzji.

TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
REKRUTACJĘ NA INNE STANOWISKA
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

avatar
Marzena Kurzawa
Menedżer ds. rekrutacji
Marzena Kurzawa
Menedżer ds. rekrutacji
O Marzenie

Od ponad 7 lat nieprzerwanie związana z zarządzaniem procesami rekrutacyjnymi, samodzielnie koordynująca wszystkie ich etapy. Karierę zawodową rozpoczęła od rekrutacji na stanowiska niższego szczebla oraz techniczne, a obecnie jej domeną są stanowiska menedżerskie i sprzedażowe. Ukierunkowana na najwyższy poziom realizacji procesu rekrutacyjnego. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, mając na uwadze specyfikę branży.

Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu relacji bazujące na komunikatywności i otwartości w relacjach z ludźmi. Za cel nadrzędny stawia sobie poznanie i zrozumienie potrzeb zarówno kandydata jak i klienta, a następnie umiejętne ich dopasowanie, tak aby proces rekrutacyjny zakończył się sukcesem obu stron. Ekspert w nowoczesnych metodach rekrutacji z obszaru direct search i headhuntingu.

avatar
Monika Pietrzak
Menedżer ds. rekrutacji
Monika Pietrzak
Menedżer ds. rekrutacji
O Monice

Duże doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności handlowej pozwoliło nabrać wielu doświadczeń, co przekłada się na lepsze zrozumienie problemów i potrzeb klientów. Przygodę z rekrutacją zaczęła od samodzielnego pozyskiwania klientów, sprzedaży usług rekrutacyjnych oraz samodzielnego prowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowiska średniego szczebla. Zorientowana na jak najlepsze dopasowanie kandydata do danej branży i specyfiki rynku. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, dobierając jak najlepsze metody poszukiwań kandydatów, płynnie porusza się w nowoczesnych metodach rekrutacji, swoje działania opiera przede wszystkim o direct search oraz head hunting.

 

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane