Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

Relacje w biznesie

Dowiedz się jak efektywnie zarządzać relacjami w biznesie

Konsultacja – online lub na żywo

1 sesja x 90 min
lub
2 sesje x 45 min

Cena z badaniem DISC D3:
1119 zł netto
1376,37 zł brutto

Cena BEZ badania DISC D3:
699 zł netto
859,77 zł brutto

  • Czy zauważyłeś, że z niektórymi osobami łatwiej nawiązać relacje, podczas gdy z innymi trudno znaleźć wspólny język? Zastanawiasz się, dlaczego tak się dzieje i czy można to zmienić?
  • Poszukujesz nowatorskich narzędzi do przeprowadzania rozmów, tworzenia relacji i nadzorowania procesu rekrutacji? 
  • Uważasz, że dotychczasowe metody rekrutacyjne działają mniej efektywnie niż dawniej?
  • poznasz zasady współpracy i komunikacji jakie dziś budują długofalowe zaangażowanie
  • poznasz zasady różnicowania swojego podejścia w relacjach z ludźmi w odniesieniu do różnych typów osobowości
  • dowiesz się dlaczego z niektórymi ludźmi łatwo i szybko dochodzimy do porozumienia, z innymi czasem to droga przez mękę – co ważne poznasz zasady zarządzania przysłowiową chemią w relacji do różnych typów ludźmi
  • otrzymasz gotową instrukcję obsługi poszczególnych typów ludzi

W biznesie liczy się osiąganie zakładanych rezultatów, które można osiągać różnymi metodami. Zawsze jednak nasze cele będą zależne od innych ludzi niezależnie, czy chcemy przekonać, zaangażować kogoś wewnątrz firmy, klienta, dostawcę, szefa czy współpracownika. 

I właśnie o tych regułach będziemy rozmawiać. Najczęściej ich łamanie wiąże się z trudnościami w realizacji naszych interesów, powoduje nieporozumienia a nawet konflikty, a w konsekwencji prowadzi do oporu, negatywnej postawy, zniechęcenia czy po prostu bierności. 

Możesz przełamać impas w relacjach – naprawić, co nie działa optymalnie lub / i trzymać się poznanych reguł, aby profilaktycznie kreować klimat dający szansę na osiąganie założonych celów i optymalną współpracę. 

W biznesie nie musimy się lubić – powinniśmy jednak rozumieć własne perspektywy i szukać zawsze porozumienia, przy akceptacji wzajemnych odmienności.

 

WAŻNE! 

  • Spotkanie z konsultantami Saleswise warto poprzedzić badaniem swojego potencjału zawodowego. W tym celu zachęcamy do zakupu badania DISC D3, które dostarczy wielu ważnych informacji z perspektywy silnych stron i obszarów do rozwoju w relacji do poszukiwania optymalnej roli w firmie. 
  • Badanie i raport zawierający ponad 30 stron interpretacji może być ważnym narzędziem pozwalającym uniknąć ryzyk w kontraktowaniu celów i zadań, za które będziemy chcieli brać odpowiedzialność w obecnej lub nowej roli.
  • więcej informacji na temat badania DISC D3 znajdziesz pod adresem

https://saleswise.pl/test-d3/

Usługi doradcze

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Szkolenia dla firm

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Rekrutacja pracowników

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
konsulting dla Ciebie
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane