Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

Efektywna sprzedaż

Czujesz, że osiągasz dobre wyniki, ale zbyt często przegrywasz?

Konsultacja – online lub na żywo

1 sesja x 90 min
lub
2 sesje x 45 min

Cena:
699 zł netto
859,77 zł brutto

 • Wkładasz w pracę wiele wysiłk, ale często nie widać rezultatu?
 • Coraz trudniej jest nawiązywać nowe relacje i coraz częściej słyszysz odmowę już na samym początku
 • Działasz według określonego systemu, czy raczej improwizujesz?
 • prawdopodobnie odkryjesz przynajmniej niektóre przyczyny braku spodziewanej efektywności, konwersji w podejmowanych szansach sprzedażowych
 • dowiesz się jakie modyfikacje możesz wprowadzić w swój system sprzedaży, aby podnieść swoją skuteczność
 • poznasz nieco inne sposoby pracy z oporem klienta, negatywnym nastawieniem, obiekcjami
 • poznasz propozycję systemu sprzedaży, który może zainspirować Cię do zmiany swojego modelu pracy z klientem

Na samym początku będziemy bardzo głodni wiedzy na temat Twojej filozofii sprzedaży. Musimy zrozumieć jak działasz i na czym polegają wyzwania w sprzedaży. Czyli bądź gotów na autodiagnozę ponieważ dopiero po niej będziemy mieć pomysł jak możemy pomóc. 

W kolejnym kroku skupimy się na poszukiwaniu rozwiązań – czyli co zmienić, aby zminimalizować zdefiniowane wcześniej przyczyny braku oczekiwanych efektów. Skoncentrujemy się na podejściu H2H (human to human), bo nadal jeszcze nie zmieniło się to, że aby sfinalizować transakcje potrzebny jest człowiek, który podejmuje najważniejsze dla siebie decyzje. Mowa tu oczywiście o sprzedaży rozwiązań, szczególnie gdy proces sprzedaży jest wieloetapowy, a relacja z ludźmi po stronie klienta ma znaczenie w długim horyzoncie czasowym. 

Dalsza rozmowa może kierować się na tory:

 • zarządzanie strategiczne i operacyjne własną sprzedażą
 • poszukiwanie motywacji do zakupu
 • zarządzania poszczególnymi etapami
 • analiza kluczowych interesariuszy
 • elementy wpływające na skuteczność prezentacji, czy opowiadania o ofercie
 • itp…

Wybierzemy co najistotniejsze z punktu widzenia diagnozy z początku naszego spotkania, zarekomendujemy na czym postawić największy akcent i czas, choć ostateczna decyzja będzie należała do Ciebie.

Usługi doradcze

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Szkolenia dla firm

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Rekrutacja pracowników

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
konsulting dla Ciebie
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane