Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

REKRUTACJA MENEDŻERÓW

Rekrutacja menedżerów niższego, średniego i wyższego szczebla to obok rekrutacji handlowców podstawa, jeśli chodzi o nasze usługi rekrutacyjne.

Kto zamawia w Saleswise rekrutację na stanowisko menedżerskie

Klienci, którym się po prostu spieszy (szukają usługi aktywnej rekrutacji), ale nie chcą kogokolwiek – nie odpuszczają jakości i stawiają na czas i dlatego szukają agencji rekrutacyjnej, która zadziała od razu – czyli aktywnie skontaktuje się z potencjalnymi kandydatami, zwłaszcza tymi, którzy pracy obecnie nie szukają, ale mogą być otwarci na zmianę jeśli propozycja będzie ciekawa.

Przedsiębiorcy i przedsiębiorstwa, które nie mają wystarczającego zwrotu z ogłoszeń i po prostu nie chce im się czytać kilkudziesięciu a czasami kilkuset niedopasowanych aplikacji.

Klienci, którym zależy, aby wyselekcjonowany menedżer przeszedł  testy weryfikacyjne, badające jego atuty i rezerwy.

Rekrutację na stanowiska menedżerskie, zlecają nam firmy, które chcą zorientować jacy dobrzy managerowie są dostępni na rynku pracy, koniecznie aktywni zawodowo. Wyłonienie najlepszych specjalistów i menedżerów, bez dogłębnej znajomości procesów rekrutacyjnych i wcześniejszego stworzenia odpowiedniego profilu kandydata może znacząco wydłużyć proces zatrudnienia nowego pracownika.

Saleswise oferuje kompleksową usługę pozyskiwania i rekrutacji specjalistów na stanowiska managerskie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

 

Jeśli któryś z powyższych obszarów Cię zainteresował, to po prostu zadzwoń lub napisz, porozmawiamy.

Rekrutacja menedżerska

REKRUTACJA MENEDŻERÓW PRZEZ FIRMĄ SZKOLENIOWĄ

Od wielu lat prowadzimy szkolenia menedżerskie, budujemy mapy kompetencji szefów. Jest nam łatwiej zrozumieć profil, którego szuka nasz klient i wyszukać na rynku odpowiedniego kandydata. Podczas rekrutacji i selekcji kandydatów klienci cenią sobie naszą wiedzę o biznesie, zarządzaniu i roli menedżera w ich organizacji.

Naszą specjalizacją jest konsulting i doradztwo uprawiane od kilkudziesięciu lat w różnych organizacjach oraz przeprowadzanie procesów rekrutacji na różne stanowiska, w tym menedżerskie.

Rekrutacja managera to dla nas nie tylko zlecenie, ale dokładna analiza i weryfikacja zakresu obowiązków, dopasowanie typu osobowości do zespołu, którym będzie zarządzał i wiele innych ważnych obszarów, które wpływają na wybór właściwej osoby. Sumując wiedzę naszą i klienta, minimalizujemy niebezpieczeństwo nietrafionej rekrutacji. Z naszym wsparciem cały proces rekrutacyjny przebiegnie szybciej i łatwiej, a wyłonienie idealnego kandydata na stanowiska specjalistyczne i managerskie będzie bardziej efektywne. Nasze wysokie zaangażowanie w proces rekrutacji managerów oraz profesjonalne podejście do każdego Klienta owocuje dostarczeniem profilu kandydata na menadżera, który sprosta Państwa oczekiwaniom.

REKRUTACJA MANAGERÓW – POZNAJ OFERTĘ SALESWISE

Rekrutacja menedżera i wyłonienie najlepszego kandydata o określonych kompetencjach, niezbędnych na to stanowisko, może być procesem trudnym.

Saleswise oferuje kompleksowe usługi rekrutacyjne, aby pomóc Ci znaleźć idealnego menedżera dla Twojej firmy. Nasz zespół doświadczonych rekruterów będzie ściśle współpracował z Państwem w celu identyfikacji i oceny potencjalnych kandydatów, zapewniając najlepsze dopasowanie do konkretnych wymagań

METODY REKRUTACJI, KTÓRE GŁÓWNIE WYKORZYSTUJEMY TO:

1. Budujemy wspólnie profil kandydata – analizujemy jego rolę w organizacji klienta

2. Sporządzamy listę firm, w których takie osoby możemy znaleźć, sprawdzamy ich aktualny zakres odpowiedzialności i aktywnie się z nimi kontaktujemy

Efekt jest taki, że rekrutacja i selekcja pracowników na stanowiska menedżerskie, następuje natychmiast po otwarciu zlecenia.

Po otrzymaniu zlecenia na rekrutację menedżerów, korzystamy z kilku narzędzi, dzięki którym minimalizujemy pomyłki.

  • odpowiednio zbudowana struktura rozmowy rekrutacyjnej – PROFILER
  • testy kompetencji managerskich, które wybraliśmy podczas budowania profilu kandydata jako krytycznie ważne
  • analiza postaw, wartości i ról grupowych – Test D3
  • benchmark idealnego kandydata, jakiego potrzebuje organizacja z dostępnymi kandydatami na rynku.

Połączenie powyższych narzędzi powoduje, że nasza rekomendacja i ostateczny wybór klienta zakończy się zatrudnieniem naprawdę najlepszego kandydata.

Służy nam do tego PROFILER – narzędzie, które porządkuje kolejność pytań i sposób ich zadawania. Pytania rekrutacyjne dla managerów, mają nam pomóc zebrać informację do wcześniej stworzonego benchmarku stanowiska. O ile dość łatwo potwierdzić doświadczenie i wykonywane zadania na poprzednich stanowiskach  z zaobserwowaniem postawy, budowaniem relacji, predyspozycjami lidera warto się podeprzeć odpowiednim doborem pytań, które są pewnego rodzaju weryfikatorami naszego kandydata.

Rekrutację kierowników i managerów prowadzą w Saleswise rekruterzy z doświadczeniem w zarządzaniu.

Więcej o procesach dla menedżerów przeczytasz w naszej Bazie wiedzy

SALEWISE H2H RECRUITMENT SYSTEM –
ZOBACZ SAM JAK ZDOBYWAMY WARTOŚCIOWYCH PRACOWNIKÓW

Więcej informacji o naszych innych usługach możesz znaleźć na naszym kanale na serwisie Youtube.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ

Rekrutację kierowników i managerów  prowadzą w Saleswise rekruterzy z doświadczeniem w zarządzaniu.

Pomagamy zbudować optymalny profil kandydata, dzięki czemu rekrutacja kierowników – dyrektorów od początku jest zgodna z ustalonym benchmarkiem.

Opracowujemy materiały i doradzamy jak sprawdzić kompetencje managera, postawy i wartości mające ogromne znaczenie w budowaniu relacji w zespole i dobrej adaptacji.

Budujemy szczegółowe i przykładowe pytania na rozmowie kwalifikacyjnej, po to aby wydobyć informacje, które będą krytycznie ważne podczas podejmowania decyzji.

TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
REKRUTACJĘ MENEDŻERÓW
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

avatar
Marzena Kurzawa
Menedżer ds. rekrutacji
O Marzenie

Od ponad 7 lat nieprzerwanie związana z zarządzaniem procesami rekrutacyjnymi, samodzielnie koordynująca wszystkie ich etapy. Karierę zawodową rozpoczęła od rekrutacji na stanowiska niższego szczebla oraz techniczne, a obecnie jej domeną są stanowiska menedżerskie i sprzedażowe. Ukierunkowana na najwyższy poziom realizacji procesu rekrutacyjnego. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, mając na uwadze specyfikę branży.

Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu relacji bazujące na komunikatywności i otwartości w relacjach z ludźmi. Za cel nadrzędny stawia sobie poznanie i zrozumienie potrzeb zarówno kandydata jak i klienta, a następnie umiejętne ich dopasowanie, tak aby proces rekrutacyjny zakończył się sukcesem obu stron. Ekspert w nowoczesnych metodach rekrutacji z obszaru direct search i headhuntingu.

avatar
Agnieszka Wiechecka
Specjalista ds. rekrutacji
O Agnieszce

Od ponad 5 lat związana z realizacją rekrutacji na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Rozpoczęła działania od aktywnego pozyskiwania klientów w branży produkcyjnej oraz automatyzacji procesów produkcyjnych. Jej konikiem są stanowiska techniczne, inżynierskie i związane z zarządzaniem produkcją, natomiast w każdym temacie rekrutacyjnym potrafi się odnaleźć. Ceni sobie możliwość dogłębnego poznania oczekiwań klienta, tak aby dopasować odpowiedniego kandydata. Preferuje poszukiwania metodą direct search oraz head huntingu.

 

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane