Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

Dobre CV

Jak stworzyć CV, aby zwiększyć szanse na otrzymanie zaproszenia na rozmowę?

Konsultacja – online lub na żywo

1 sesja x 90 min
lub
2 sesje x 45 min

Cena konsultacji:
699 zł netto
859,77 zł brutto

Dla tych, którzy:

 • mają pracę, ale chcą sprawdzić swoją atrakcyjność na rynku pracy
 • aktywnie poszukują nowego zatrudnienia i mają niewielki odzew na wysłane aplikacje 
 • nigdy nie pisali CV  czyli będą robić to pierwszy raz
 • mają wyższe kompetencje i zajmowali wyższe stanowiska a teraz chcą z różnych przyczyn aplikować na niższe – z różnych przyczyn – i  chcą wiedzieć jak to zaznaczyć w CV?
 • Zwiększenie  skuteczności wysyłanych  aplikacji – np.więcej reakcji ze strony rekruterów lub hiring managerów.
 • Zainteresowanie swoim CV wybranego pracodawcę.
 • Zbudowanie  wizerunku  osoby, która pasuje na stanowisko proponowane w ofercie pracy
 • Zachęcenie do kontaktu rekrutera na podstawie CV

Przygotowałeś CV i zacząłeś wysyłać na interesujące Cię oferty pracy. Niestety odzew jest minimalny pomimo,że  posiadasz kompetencje , które są w nich wymagane.

Być może to “ wina” nieodpowiednio przygotowanego dokumentu aplikacyjnego, lub treści , które jest  w nim zawarta.

Zastanawiasz się co jest nie tak – jest przygotowane graficznie, ma wszystkie dane , które powinno zawierać CV – a jednak  nie działa tak jakbyś się tego spodziewał – wysłałeś kilkadziesiąt aplikacji , a otrzymałeś np. jedno zaproszenie na rozmowę…

Ponieważ jesteśmy agencją headhunterską a jednocześnie firmą doradczo – szkoleniową, wiemy na co może zwracać uwagę rekruter podczas czytania CV.

Warto znać kilka zasad , które podnoszą skuteczność działania dobrego CV takie jak

 • opisy zakresów obowiązków  na danym stanowisku
 • linkowanie zakresu obowiązków do oczekiwań pracodawcy
 • dopracowane kilku zdań o sobie, które zazwyczaj piszemy zamiast listu motywacyjnego
 • dopracowanie listu motywacyjnego jeśli pracodawca życzy sobie jego wysłanie
 • dopasowanie  silne strony z możliwymi zadaniami i wyzwaniami,, które mogą być ważne dla organizacji do której aplikujesz.

 

 • Zdradzimy Ci tajniki rekruterów stosowane podczas analizy CV! – czyli na co zwracają uwagę, czego poszukują w procesie rekrutacji, czego nie znoszą i nie akceptują
 • Powiemy Ci jakich słów używać ,aby rekruter czytając Twoje CV pomyślał,że warto z Tobą porozmawiać.
 • Pomożemy Ci popracować nad jakością merytoryczną CV – czasami nie wystarczy wymienić kilka punktów z zakresu obowiązków, aby CV Cię sprzedało.

Usługi doradcze

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Szkolenia dla firm

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Rekrutacja pracowników

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
konsulting dla Ciebie
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane