Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

Trudności menedżera

Zarządzanie nie idzie zgodnie z Twoimi planami - jak poradzić sobie z wyzwaniami?

Konsultacja – online lub na żywo

1 sesja x 90 min
lub
2 sesje x 45 min

Cena:
699 zł netto
859,77 zł brutto

 • Ustalasz cele zgodnie z możliwościami Twoich podopiecznych?
 • Regularnie oceniasz i rozliczasz osiągnięte wyniki?
 • Udzielasz wsparcia, gdy sytuacja nie toczy się we właściwym kierunku? 
 • popracujemy nad przyczynami brakujących efektów – zastanowimy się nad ich źródłami
 • wypracujemy wstępne rozwiązania, być może już do wdrożenia zależnie od ich stopnia złożoności
 • poszukamy przyczyn nieefektywnych zachowań, zobaczymy czy można je wykluczyć

Na wstępie poprosimy, abyś dał się trochę poznać. Istotna będzie tu otwartość i szczerość, w przeciwnym razie będziemy błądzić w poszukiwaniu nieadekwatnych być może rozwiązań. Zastanowimy się, co leży u podstaw braku satysfakcjonujących efektów – tj. gdzie leży przyczyna. 

Sprawdzimy jak jest z alokacją energii w Twoim otoczeniu – będziemy szukać odpowiedzi na pytanie, czy aby na pewno para idzie we właściwe miejsca, czy czasem nie idzie w gwizdek. Menedżer musi mieć poczucie sprawczości, musi wierzyć, że to co robi prowadzi w racjonalny sposób do pożądanego rezultatu, a inni (zespół) wspiera go adekwatnie w dążeniach. 

Brak efektów może wynikać z bardzo wielu powodów. Czasem nieopatrznie wypowiedziane zdanie do współpracownika natychmiast budzi niechęć do współpracy. Poszukamy przyczyn np w:

 • sposobie delegowania, rozliczania
 • komunikacji do współpracowników w różnych istotnych sprawach
 • sposobie prowadzenia spotkań indywidualnych i zespołowych
 • Twojej definicji siebie jako menedżera – czyli jak dziś działasz, jakie są Twoje nawyki menedżerskie
 • kreowaniu rozwoju pracowników 

Usługi doradcze

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Szkolenia dla firm

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Rekrutacja pracowników

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
konsulting dla Ciebie
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane