Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

Komunikacja a zespół

Jak wpłynąć na poprawę komunikacji w zespole dzięki znajomości typów osobowości

Konsultacja – online lub na żywo

1 sesja x 90 min
lub
2 sesje x 45 min

Cena z badaniem DISC D3:
1119 zł netto
1376,37 zł brutto

Cena BEZ badania DISC D3:
699 zł netto
859,77 zł brutto

Dla tych, którzy:

 • pracują nad rozwojem własnym  i chcą skorzystać z badań behawioralnych żeby przyjrzeć się własnym silnym stronom i  tym, które należy rozwijać 
 • zastanawiają się dlaczego z niektórymi osobami, z którymi pracują jest chemia , a z innymi kompletnie nie
 • chcą podnieść poczucie własnej wartości w komunikacji z innymi
 • chcą zapoznać się z typologią i jej wpływem na relacje w zespole
 • chcą popracować nad komunikacją w grupie, zespole, w miejscu pracy, w domu 🙂
 • Zwiększyć skuteczność i jakość komunikacji z KAŻDYM 🙂
 • Zbudować “ instrukcję obsług zespołui” aby podnieść efektywność komunikowania się w grupie
 • Rozwinąć umiejętności komunikacyjne z każdym z osobna w zespole
 • Wykorzystywać badania behawioralne do rozwoju siebie w komunikacji z innymi

Dobra komunikacja w zespole to często nie tylko realizacja celów i motywacja do działania, to również radość przebywania wśród ludzi, którzy się rozumieją. Warto pracować nad tym porozumieniem i wiedzieć ,że każdy z nas jest inny ale sposób naszego zachowania jest przewidywalny – mówią o tym cztery typy osobowości , a wiedza o nich ułatwia porozumiewanie się dosłownie z każdym. 

Konsultacje zawierają

Omówienie badania wykonanego na  DISC D3

 • poznasz swoje atuty i ograniczenia
 • dowiesz się jakim Ty jesteś członkiem zespołu  i czego Twoi współpracownicy, koledzy , domownicy –  mogą nie lubić
 • omówimy z Tobą to z jakimi osobami pracuje, przebywa się Tobie  dobrze i dlaczego

Wykorzystanie badań w pracy w  zespole:

 • dowiesz się wiedza płynie badania DISC D3
 • zbudujesz własne instrukcje obsługi kolegów w Twoim zespole, czyli będziesz wiedział jak reagować i komunikować to na czym Ci zależy , a oni będa to rozumieć.
 • będziesz wiedział z kim i dlaczego się dogadujesz ,a czyje zachowanie Cię po prostu irytuje – otrzymasz też narzędzia jak sobie z tym radzić i czerpać zyski każdego rodzaju z tej wiedzy

Pamiętaj, masz wpływ na to jak komunikujesz się z innymi , możesz zarządzać tym co mówisz, do kogo i jak . Jeśli w swoim zespole spędzasz większość czasu podczas pracy, to warto zainteresować się z kim masz do czynienia i wiedzieć dlaczego reakcja na to samo zachowanie z Twojej strony u jednego jest pozytywne ,a u innego negatywne.

 

Jesteśmy  firmą doradczo – szkoleniową, pracujemy z różnorodnością w zespołach, dobieramy ludzi w efektywne ,wspólnie pracujące grupy  i prowadzimy komunikację międzyludzką  i rozwiązywanie konfliktów 

Pomagamy:

 • analizować różne zachowania członków zespołu
 • poprawiamy komunikację w zespołach , firmach, urzędach, szkołach
 • czytać badanie pod kątem poprawienia komunikacji z innymi i jednocześnie zbudowania większego poczucia własnej wartości.
 • zmaksymalizować skuteczność porozumienia z innymi

 

 • Pokażemy Ci jak za pomocą bardzo wiarygodnego i sprawdzonego narzędzia rozwinąć siebie w zespole
 • Dopasujemy Twój sposób komunikacji do różnych członków zespołu – poczujesz, że często aby zmotywować drugiego człowieka, trzeba z nim rozmawiać za pomocą kompletnie innych słów.

Usługi doradcze

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Szkolenia dla firm

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Rekrutacja pracowników

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
konsulting dla Ciebie
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane