Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

Analiza menedżerska

Dowiedz się jakim jesteś menedżerem i jakie Twoje działania wpływają na podopiecznych

Konsultacja – online lub na żywo

1 sesja x 90 min
lub
2 sesje x 45 min

Cena z badaniem DISC D3:
1119 zł netto
1376,37 zł brutto

Cena BEZ badania DISC D3:
699 zł netto
859,77 zł brutto

 • Dlaczego na niektóre osoby Twoje zachowania mają pozytywny wpływ, a innych nie? 
 • Jak podnieść skuteczność w delegowaniu zadań, ich rozliczaniu, ocenie, oraz innych działaniach? 
 • Czy możliwe jest stworzenie uniwersalnych planów i instrukcji wywierania wpływu na podopiecznych?
 • dowiesz się jak Twój styl działania wpływa na otoczenie, z którym współpracujesz
 • zrozumiesz dlaczego z niektórymi ludźmi łatwo Ci osiągać zamierzone cele, z innymi bywa znacznie trudniej
 • dowiesz się na czym możesz budować swój dalszy rozwój oraz jak najlepiej wykorzystać swój naturalny potencjał
 • zidentyfikujesz ryzyka wynikające ze swojego naturalnego modelu działania – wskażemy co zrobić i jak ujarzmić swoją naturę jeśli stoi czasem w sprzeczności z naszą intencją
 • zbudujemy mapę współpracy, wywierania wpływu na innych po to, aby zwiększać własną skuteczność w dążeniu do pożądanych efektów

Program konsultacji

Etap 1 to badanie DISC D3, o którym więcej https://saleswise.pl/test-d3/

Badanie polega na wypełnieniu kwestionariusza online, który zajmuje nie więcej niż 45’, a po jego zakończeniu natychmiast otrzymasz raport z obszerną analizą swojego potencjału menedżerskiego. Przed spotkaniem z nami powinieneś zapoznać się z jego treścią i przygotować pytania do konsultanta.

 

Etap 2 to już spotkanie z naszym konsultantem, w trakcie którego zaczniemy od Twoich oczekiwań, celów jakie chcesz osiągnąć decydując się na kontakt z nami.

Wynik badania będziemy analizować w połączeniu z Twoją aktualną rolą, wyzwaniami i planami na kolejne kroki. Dopasujemy się na bieżąco i będziemy podążać za Twoimi oczekiwaniami.

 

Nasze spotkanie może obejmować takie obszary jak:

 • Twój naturalny styl zarządzania na poziomie komunikacji, podejmowania decyzji, reakcji na zmianę, budowania relacji, obowiązków, w których pracownik najlepiej się czuje i jest maksymalnie efektywny. Wartości, na podstawie których podejmuje decyzje (silne strony i potencjalne obszary do rozwoju).
 • Zachowania – na co dzień i w stresie oraz jak możesz być odbierany przez innych – w końcu jakie mogą być konsekwencji tych zachowań.
 • Motywacja wewnętrzna – czyli czego podświadomie potrzebujesz, bo jeśli to otrzymujesz, napędzasz się do dalszego działania. W efekcie możesz bardziej efektywnie poszukiwać bodźców, które mogą mocniej nakręcać Twoją pracę. Możesz wykorzystać tę wiedzę np. do rozmów z przełożonymi i współpracownikami.
 • Jak wytworzyć mapę zasad w relacji ze współpracownikami – pozwoli to na wytworzenie pierwszej wersji instrukcji obsługi każdego współpracownika.
 • Plan działania – czyli co i jak możesz zmienić, aby podnieść swoją efektywność, zyskać wizerunek lidera, na którego można liczyć powierzając nawet najtrudniejsze zadania.

 

WAŻNE! 

 • Spotkanie z konsultantami Saleswise warto poprzedzić badaniem swojego potencjału zawodowego. W tym celu zachęcamy do zakupu badania DISC D3, które dostarczy wielu ważnych informacji z perspektywy silnych stron i obszarów do rozwoju w relacji do poszukiwania optymalnej roli w firmie. 
 • Badanie i raport zawierający ponad 30 stron interpretacji może być ważnym narzędziem pozwalającym uniknąć ryzyk w kontraktowaniu celów i zadań, za które będziemy chcieli brać odpowiedzialność w obecnej lub nowej roli.
 • więcej informacji na temat badania DISC D3 znajdziesz pod adresem

https://saleswise.pl/test-d3/

Usługi doradcze

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Szkolenia dla firm

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Rekrutacja pracowników

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
konsulting dla Ciebie
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane