REKRUTACJA HANDLOWCÓW

Jeśli cenisz sobie jakość i skuteczność, sprawdź jak wygląda nasz proces rekrutacji. Być może będziemy tą agencją rekrutacyjną, której szukałeś.  Mamy doświadczenie i wysoką konwersję zamkniętych z sukcesem projektów

REKRUTACJA PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH I SPRZEDAWCÓW - ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU

Zazwyczaj naszymi klientami są firmy, które zawiodły ogłoszenia na popularnych portalach – jednym słowem brak spływu odpowiednich aplikacji. Często trafiają też do nas przedsiębiorcy, którzy nie mają czasu na pracochłonne poszukiwania, rozmowy rekrutacyjne – chcą otrzymać tylko wyselekcjonowanych i zarekomendowanych kandydatów.

Prowadzimy aktywną rekrutację dla klientów, co oznacza, że potrafimy w ciągu dwóch – trzech tygodni, dotrzeć od odpowiedniego profilu, przeprowadzić wywiady, wykonać selekcję handlowców i przedstawić klientowi kandydata.

Rekrutację sprzedawców kupują u nas również klienci, którzy potrzebują ludzi wprost z konkurencji i zastanawiają się jak podejść do tematu. Dobry handlowiec jest na wagę złota, wiemy jak trudno jest znaleźć odpowiednich kandydatów na to stanowisko. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że najlepszych handlowców da się pozyskać, warto jednak posiadać wiedzę w jaki sposób przeprowadzić wielostopniowy proces rekrutacji, aby znaleźć dobrych kandydatów.

Saleswise specjalnie dla Twojej firmy przeprowadzimy cały proces rekrutacyjny na stanowisko przedstawiciela handlowego, sprzedawcy i handlowca i innych stanowisk związanych ze sprzedażą.

Jeśli któryś z powyższych punktów dotyczy Ciebie to po prostu zadzwoń lub napisz, porozmawiamy…

REKRUTACJA HANDLOWCÓW - POWIERZ POZYSKANIE PRACOWNIKA SPECJALISTOM

Jesteśmy firmą szkolącą handlowców, co oznacza, że dużo łatwiej jest nam sprawdzić kompetencje i umiejętności sprzedażowe podczas rekrutacji i selekcji najlepszych kandydatów.

Naszą specjalizacją jest doradztwo biznesowe, co pozwala nam zawsze szerzej spojrzeć na biznes naszych klientów. Budujemy profil kandydata  w oparciu o oczekiwania klienta i naszą wiedzę opartą na doświadczeniu. Sumując wiedzę naszą i klienta, minimalizujemy niebezpieczeństwo nietrafionej rekrutacji.

Rekrutacja i selekcja handlowców oraz pozostałych specjalistów zajmujących się sprzedażą nie musi być procesem żmudnym i mało efektywnym. Rekrutacja na stanowiska sprzedażowe to dziedzina w której ze względu na specyfikę naszej działalności, posiadamy bogate doświadczenie. Powierzając nam pozyskanie handlowca do swojego zespołu zyskujesz nie dobrego handlowca ale i czas, który Ty lub Twoi pracownicy musieliby poświęcić na proces rekrutacyjny.

METODY REKRUTACJI, KTÓRE GŁÓWNIE WYKORZYSTUJEMY TO:

  1. budujemy wspólnie profil kandydata – rysujemy mapę rynku i doświadczeń biznesowych ludzi, do których chcemy dotrzeć
  2. sporządzamy listę firm, w których takie osoby możemy znaleźć i aktywnie się z nimi kontaktujemy

Efekt jest taki, że rekrutacja i selekcja pracowników na stanowiska handlowe, następuje natychmiast po otwarciu zlecenia.

  1. budujemy wspólnie profil kandydata – rysujemy mapę rynku i doświadczeń biznesowych ludzi, do których chcemy dotrzeć
  2. sporządzamy listę firm, w których takie osoby możemy znaleźć i aktywnie się z nimi kontaktujemy

Efekt jest taki, że rekrutacja i selekcja pracowników na stanowiska handlowe, następuje natychmiast po otwarciu zlecenia.

  1. budujemy wspólnie profil kandydata – rysujemy mapę rynku i doświadczeń biznesowych ludzi, do których chcemy dotrzeć
  2. sporządzamy listę firm, w których takie osoby możemy znaleźć i aktywnie się z nimi kontaktujemy

Efekt jest taki, że rekrutacja i selekcja pracowników na stanowiska handlowe, następuje natychmiast po otwarciu zlecenia.

Więcej o procesach sprzedaży i dopasowaniu do nich odpowiedniego handlowca przeczytasz także na naszym blogu. Jesteśmy też do Twojej dyspozycji, jeśli chciałbyś zacząć od rozmowy.

SALEWISE H2H RECRUITMENT SYSTEM –
ZOBACZ SAM JAK ZDOBYWAMY WARTOŚCIOWYCH PRACOWNIKÓW

Więcej informacji o naszych innych usługach możesz znaleźć na naszym kanale na serwisie Youtube.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ

Rekrutacja sprzedawców – rekrutacja handlowców wpisana jest w naszą codzienność

Znamy bezpośrednio tysiące sprzedawców, choć zawsze rekrutacja pracowników w dziale sprzedaży jest specyficzna i wymaga pełnego zaangażowania we wszystkie znane nam metody rekrutacji, tak aby proces rekrutacji zakończył się sukcesem

Sprzedaż sprzedaży nierówna albo branża branży nierówna. To nie prawda, że dobry handlowiec wszystko sprzeda. Inne cechy będzie miał handlowiec w IT, inżynierii przemysłowej, inne w usługach profesjonalnych, a jeszcze inne w FMCG

Jesteśmy praktykami sprzedaży i zarządzania – 20 lat w rolach szczególnie obciążonych ciągłą presją marż, obrotów oraz zamykania kolejnej sprzedaży

Znamy specyfikę procesów sprzedażowych i zarządczych wielu branż

TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
REKRUTACJĘ HANDLOWCÓW
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

avatar
Marzena Kurzawa
Menedżer ds. rekrutacji
O Marzenie

Od ponad 7 lat nieprzerwanie związana z zarządzaniem procesami rekrutacyjnymi, samodzielnie koordynująca wszystkie ich etapy. Karierę zawodową rozpoczęła od rekrutacji na stanowiska niższego szczebla oraz techniczne, a obecnie jej domeną są stanowiska menedżerskie i sprzedażowe. Ukierunkowana na najwyższy poziom realizacji procesu rekrutacyjnego. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, mając na uwadze specyfikę branży.

Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu relacji bazujące na komunikatywności i otwartości w relacjach z ludźmi. Za cel nadrzędny stawia sobie poznanie i zrozumienie potrzeb zarówno kandydata jak i klienta, a następnie umiejętne ich dopasowanie, tak aby proces rekrutacyjny zakończył się sukcesem obu stron. Ekspert w nowoczesnych metodach rekrutacji z obszaru direct search i headhuntingu.

avatar
Monika Pietrzak
Menedżer ds. rekrutacji
O Monice

Duże doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności handlowej pozwoliło nabrać wielu doświadczeń, co przekłada się na lepsze zrozumienie problemów i potrzeb klientów. Przygodę z rekrutacją zaczęła od samodzielnego pozyskiwania klientów, sprzedaży usług rekrutacyjnych oraz samodzielnego prowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowiska średniego szczebla. Zorientowana na jak najlepsze dopasowanie kandydata do danej branży i specyfiki rynku. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, dobierając jak najlepsze metody poszukiwań kandydatów, płynnie porusza się w nowoczesnych metodach rekrutacji, swoje działania opiera przede wszystkim o direct search oraz head hunting.

 

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane