Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

Dobry leader

Bądź liderem, który nie narzuca, a inspiruje do działania

Konsultacja – online lub na żywo

1 sesja x 90 min
lub
2 sesje x 45 min

Cena konsultacji:
699 zł netto
859,77 zł brutto

  • Odnosisz wrażenie, że zazwyczaj to Ty masz racje?
  • Czujesz, że ilość pracy jest przytłaczająca i trudno dotrzymać terminów?
  • Czasem wydaje Ci się, że wykonujesz zadania, które powinny należeć do Twoich podwładnych?
  • dowiesz się co robić, aby ludzie brali większą odpowiedzialność za swoje cele
  • poznasz zasady współpracy oczekiwane dziś od nowoczesnych szefów
  • dowiesz się jak pracować mniej jako menedżer, a jednocześnie osiągać lepsze efekty

Rozpocznijmy od rozmowy o Tobie jako menedżerze, sprawdzamy na ile blisko Ci do poniższej charakterystyki:

  • Kim jestem? łączę umiejętności zarządzania, wizję przyszłości oraz zdolność do motywowania zespołu. Moje doświadczenie obejmuje zarządzanie projektami, budowanie strategii i współpracę z różnymi interesariuszami.
  • Kim zarządzam? Mam zaszczyt pracować z utalentowanym zespołem, który skupia się na osiąganiu wspólnych celów. Wspieram ich rozwój, pomagam w rozwiązywaniu problemów i staram się tworzyć środowisko, w którym każdy może wykorzystać swój pełny potencjał.
  • Moje oczekiwania: Oczekuję, że mój zespół będzie zaangażowany, kreatywny i otwarty na nowe wyzwania. Chciałbym, abyśmy razem dążyli do doskonałości, wspierali się nawzajem i tworzyli innowacyjne rozwiązania.
  • Ich intencje: Zespół ma różnorodne cele i aspiracje. Jedni chcą się rozwijać w swoich obecnych rolach, inni marzą o awansie lub zmianie ścieżki kariery. Moim celem jest pomóc im osiągnąć te intencje, tworząc inspirujące środowisko pracy.

Wszystko to jest dynamiczne i zależy od kontekstu, ale jako menedżer staram się być wsparciem dla mojego zespołu i przyczyniać się do ich sukcesu. Właściwie to nie oni są dla mnie, tylko ja dla nich! Pełnię wobec nich rolę służebną.

Usługi doradcze

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Szkolenia dla firm

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Rekrutacja pracowników

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
konsulting dla Ciebie
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane