Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

Rekrutacja Wrocław

Chcesz zlecić rekrutację managera lub handlowca wyspecjalizowanej firmie rekrutacyjnej? Wrocław dysponuje wieloma podmiotami tego typu, ale w czołówce najpopularniejszych niezmiennie jest Saleswise. Jeśli zależy Ci na zdobyciu pracowników, którzy wykazali się już swoim talentem, czyli prawdziwych „perełek” zarządzania i handlu, jesteśmy po to, aby w tym pomóc!

JESTEM ZAINTERESOWANY REKRUTACJĄ

Dlaczego jesteśmy lepsi niż agencje pracy we Wrocławiu?

Typowe agencje pracy we Wrocławiu działają na prostej zasadzie – łączą poszukujących z oferującymi pracę. My działamy na innej zasadzie – „polujemy” na najlepszych lokalnych managerów oraz handlowców i skłaniamy ich do przeniesienia się z aktualnych miejsc pracy do firm naszych klientów. W odróżnieniu od agencji pracy we Wrocławiu, które pobierają comiesięczne opłaty za usługi pośrednictwa, nasza rola kończy się w momencie znalezienia idealnego pracownika.

Klienci z Wrocławia rekrutację menedżerów, handlowców oraz innych pracowników chętnie zlecają Saleswise również dlatego, że mamy wiele kontaktów na lokalnym rynku handlowców i managerów. Ambitni pracownicy często trafiają bowiem na nasze kursy, a podczas nich mamy doskonałą okazję do poznania potencjału, a nawet konkretnych wyników pracy danej osoby. Im lepsza znajomość kandydatów, tym mniejsze ryzyko popełnienia błędu rekrutacyjnego i większa szansa na to, że dadzą się przekonać do zmiany miejsca pracy. Pracodawcy z Wrocławia rekrutacje tego typu cenią również za to, że od razu otrzymują solidnie przeszkolonych pracowników.

Headhunter Wrocław – dlaczego warto postawić na Saleswise?

We Wrocławiu agencja rekrutacyjna Saleswise jest jedną z najchętniej wybieranych. Dlaczego?

  • doświadczeni headhunterzy – od lat pomagamy pracodawcom m.in. we Wrocławiu. Rekrutacje, które przeprowadzamy, praktycznie zawsze kończą się strzałem w dziesiątkę,
  • indywidualne podejście – tworzymy profil idealnego kandydata. Dokładnie poznajemy potrzeby i oczekiwania firmy i dobieramy tylko takich kandydatów, którzy je spełniają,
  • znajomości biznesowe – wielu lokalnych managerów i handlowców było uczestnikami naszych kursów, dlatego znamy ich osobiście i jesteśmy w stanie ocenić ich potencjał,
  • rekrutacja metodą executive searchWrocław stawia na pracowników, którzy mieli już okazję sprawdzić się w innych firmach, a najłatwiej znaleźć ich dzięki executive search,
  • wstępna selekcja – aby ułatwić wybór i zaoszczędzić Twój czas, przekazujemy Ci jedynie 3-4 najlepszych kandydatów, którzy pozytywnie przejdą naszą ocenę.

Firma rekrutacyjna Wrocław – wiedza i doświadczenie

Najlepsza agencja rekrutacyjna we Wrocławiu to ta, która oprócz wypracowanych, skutecznych technik werbowania do rekrutacji, ma pojęcie o wymaganiach stawianych przed współczesnymi managerami i handlowcami. Dobra firma rekrutacyjna we Wrocławiu powinna także umieć zweryfikować, czy dany kandydat spełnia te wymagania. Wszystko to doskonale opisuje agencję Saleswise.

Mamy 20-letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach, na których najbardziej liczyła się wysokość marży, wielkość obrotów i liczba zamkniętych sprzedaży. Oprócz tego od lat organizujemy szkolenia dla managerów i handlowców z Wrocławia. Rekrutacje, które prowadzimy, są wręcz skazane na sukces, gdyż w ich przeprowadzaniu pomaga nam szeroka wiedza i znajomość realiów pracy na wspomnianych stanowiskach.

Executive search Wrocław – najlepsza metoda rekrutacji

W agencjach pracy we Wrocławiu bez problemu znajdziesz pracowników na stanowiska niewymagające szczególnych kwalifikacji i umiejętności. Jednak w przypadku stanowisk takich jak manager czy handlowiec, zdecydowanie lepiej skorzystać z usług firm rekrutacyjnych. Wrocław jest miastem, w którym decyduje się na to wielu przedsiębiorców. Jeśli zależy Ci na pozyskaniu charyzmatycznych liderów i skutecznych handlowców, których talent został już zbadany i docenionych przez innych pracodawców, najlepszą metodą ich pozyskania będzie executive search, czyli headhunting.

Naprawdę dobrych managerów i handlowców nie znajdziesz w agencjach pracy we Wrocławiu – znajdziesz ich w firmach, często konkurencyjnych dla Twojej. Wystarczy zidentyfikować najlepsze jednostki i przenieść je do swojej firmy. Jednak co zrobić, aby zechcieli zmienić miejsce zatrudnienia? To już wyzwanie dla headhunterów. Wrocław ma pod ręką najlepszych „łowców głów”, którzy zasilają szeregi Saleswise. Pozwól nam działać dla Ciebie!

Agencja HR Wrocław – jak działamy?

Każda rekrutacja zlecana naszej firmie HR we Wrocławiu realizowana jest w kilku etapach:

  1.       Tworzymy personę – wspólnie z klientem określamy model idealnego kandydata,
  2.       Ustalamy strategię – sposoby dotarcia do właściwych kandydatów i wzbudzenia ich zainteresowania,
  3.       Poszukujemy najlepszych –  przystępujemy do poszukiwań idealnego pracownika,
  4.       Weryfikujemy dopasowanie – względem profilu kandydata ustalonego na samym początku,
  5.       Przedstawiamy wybranych – to najlepsi z najlepszych, którzy czekają na Twój ostateczny wybór.

Pomogliśmy już wielu firmom z Wrocławia. Rekrutacja, którą przeprowadziliśmy, zwykła okazywała się przełomowym krokiem w ich rozwoju. Nie czekaj – już dziś podejmij z nami ten krok!