Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

Szkolenia Kraków

Chcesz wziąć udział w profesjonalnych szkoleniach biznesowych? W Krakowie masz do dyspozycji ekspertów Saleswise.pl. Od lat szkolimy handlowców, rekruterów, menedżerów i przedsiębiorców. Zainwestuj w rozwój kompetencji swoich pracowników i przekonaj się, jak bardzo może skorzystać na tym Twoja firma.

Warsztaty Kraków

Podczas gdy konkurencja nieustannie szkoli swoich pracowników, warto pomyśleć o tym samym, aby wyrównać swoje szanse na rynku. Możemy Ci w tym pomóc. W Krakowie warsztaty Saleswise.pl cieszą się dużą popularnością zarówno wśród mniejszych, jak i większych firm. Często na skorzystanie z nich decydują się też sami pracownicy, którym zależy na poszerzeniu umiejętności i wspięciu się na kolejny szczebel kariery zawodowej.

Fachowy menedżer czy sprzedawca to nie tylko lepszy wizerunek firmy. To realne przełożenie na zyski firmy. Właśnie dlatego warto jak najszybciej zainwestować w rozwój swoich pracowników poprzez dedykowane szkolenia biznesowe. Kraków jest miastem, w którym ciągłe podnoszenie kompetencji to wręcz konieczność.

Kursy – Kraków stawia na Saleswise.pl

W Krakowie kursów i szkoleń nie brakuje, a mimo wszystko nasza oferta jest jedną z tych, po które najczęściej sięgają pracodawcy i pracownicy. Dlaczego?

  • najlepsi prelegenci – prowadzący szkolenia to nie wyuczeni teoretycy, ale praktycy z wieloletnim stażem, a do tego baczni obserwatorzy najnowszych trendów branżowych i wprawni analitycy benchmarkingowi,
  • duży wybór kursów – niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz pracę w zawodzie czy jesteś ciągle doszkalającym się specjalistą, u nas znajdziesz odpowiedni kurs dla siebie. Możesz wybierać z prawie 50 szkoleń dla sprzedawców, menedżerów i rekruterów,
  • indywidualne podejście – masz dość szkoleń, na których dowiadujesz się samych ogólników nijak mających zastosowanie w Twojej branży? Na naszych szkoleniach zamkniętych zdobędziesz wiedzę, która przyda Ci się w 100%,
  • certyfikowane szkolenia – po każdym szkoleniu otrzymasz imienny certyfikat, stanowiący potwierdzenie nabytej wiedzy, który przetoruje Ci drogę do awansu zawodowego,
  • wygodna forma spotkań – cenisz sobie możliwość odbycia szkolenia w zaciszu swojego biura lub domu albo masz problem z dotarciem do Krakowa? Szkolenia prowadzimy online
  • praktyczna wiedza – podczas gdy inne szkolenia w Krakowie oferują jedynie suchą wiedzę teoretyczną, my stawiamy na wyrobienie praktycznych umiejętności.

Indywidualne szkolenia Kraków

W przeciwieństwie do wielu firm szkoleniowych działających w Krakowie, szkolenia biznesowe organizowane przez Saleswise.pl nastawione są na indywidualne podejście. Wszystko po to, by uczynić je maksymalnie użytecznymi. W Krakowie szkolenia prowadzimy jedynie w formie zamkniętej. Oznacza to, że uczestnikami mogą być pracownicy jednej firmy, a sama treść szkolenia opracowywana jest w oparciu o analizę jej specyfiki i potrzeb. Plusem takiego rozwiązania jest także możliwość ustalenia dogodnych terminów spotkań.

Przykładamy dużą wagę do tego, by nasze szkolenia faktycznie wnosiły wartość dla szkolonej firmy. Często nie poprzestajemy na samym szkoleniu, ale śledzimy także zmiany, jakie dokonały się wewnątrz firmy po wdrożeniu rozwiązań zaproponowanych podczas szkolenia. Dzięki temu wiemy, że zdołaliśmy pomóc wielu firmom z Krakowa. Szkolenia dla firm organizowane przez Saleswise.pl znacząco wpływają na polepszenie wyników sprzedaży.

Ciekawe kursy Kraków – nasza oferta

Posiadamy rozbudowaną ofertę szkoleń dla firm. Kraków może wybierać spośród szkoleń dla sprzedawców, rekruterów, menedżerów czy przedsiębiorców. Nie ma znaczenia, czy znajdujesz się dopiero na początku swojej drogi zawodowej czy masz już wiele lat doświadczenia w tym, co robisz – u nas czekają na Ciebie szkolenia o zróżnicowanym poziomie zaawansowania.

W ofercie przeznaczonej dla Krakowa szkolenia dla firm poruszają m.in. takie zagadnienia jak dobieranie narzędzi rekrutacyjnych, prowadzenie rozmowy rekrutacyjnej, motywowanie zespołu, zarządzanie komunikacją w zespole, uskutecznianie sprzedaży przez telefon czy budowa relacji z klientem on-line. Nasze warsztaty pomogą Ci lepiej zrozumieć klienta lub współpracownika i właściwie reagować w różnych sytuacjach.

Kursy w Krakowie – nasza kadra szkoleniowa

Jak się uczyć to tylko od najlepszych! Z takim zamysłem dobieraliśmy prelegentów dla naszych szkoleń. Kraków ma możliwość czerpania wiedzy z ich wieloletniej praktyki zawodowej. Na warsztatach możesz więc spodziewać się wielu przykładów wziętych z codziennej pracy z klientem i cennych wskazówek, które pomogą Ci lepiej rozgrywać sytuacje przydarzające się w Twojej pracy. Rozwiń swoje skrzydła pod okiem najlepszych ekspertów!

Zainteresowała Cię nasza oferta szkoleń dla firm w Krakowie? Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów i ustalić program szkolenia.