Rekrutacja Poznań

Masz dość nieudanych rekrutacji albo chcesz takiej uniknąć? Wystarczy, że skorzystasz z pomocy firmy rekrutacyjnej. Poznań ma do dyspozycji Saleswise – agencję, której szeregi zasilają najlepsi headhunterzy. Pozwól nam pozyskać dla Ciebie managerów i handlowców, którzy sprawdzili się już w innych firmach. Postaw na pracownika, który sprawi, że Twój biznes nabierze rozpędu!

Dlaczego jesteśmy lepsi od agencji pracy w Poznaniu?

W przeciwieństwie do agencji pracy w Poznaniu, prowadzimy rekrutację aktywną, a nie bierną. Oznacza to, że nie czekamy na to, aż zgłoszą się do nas managerowie i handlowcy poszukujący pracy, ale sami poszukujemy wybitne jednostki, które aktualnie mają zatrudnienie, ale są skłonne do zmiany pracy. Od agencji pracy w Poznaniu odróżnia nas także to, że nie pośredniczymy w zatrudnieniu – wybrany przez Ciebie kandydat będzie zatrudniony bezpośrednio przez Twoją firmę, a nie przez nas.

Klienci z Poznania rekrutacje oferowane przez nas cenią również przez to, że mamy wiele kontaktów na lokalnym rynku. Wszystko dzięki temu, że od lat prowadzimy szkolenia dla managerów i handlowców, które są doskonałą okazją do nawiązania znajomości z tutejszymi najambitniejszymi pracownikami. Pod tym względem nie tylko jesteśmy lepsi od agencji pracy w Poznaniu, ale również od konkurencyjnych firm rekrutacyjnych. Doskonale znamy możliwości wielu potencjalnych kandydatów i mamy ułatwiona drogę do tego, by przekonać ich do pracy w Twojej firmie.

Headhunter Poznań – dlaczego warto wybrać Saleswise?

W Poznaniu agencja HR, którą prowadzimy, wybija się na tle innych między innymi przez to, że:

  • mamy najlepszych headhunterów – jak przyznają klienci z Poznania, rekrutacje pracowników prowadzone Saleswise przynoszą bardzo dobre rezultaty,
  • prowadzimy aktywną rekrutację – Poznań jest miastem, w którym wielu pracodawców miało już okazję przekonać się o skuteczności tej metody rekrutacji,
  • skupiamy się na potrzebach firmy – nie szukamy pracowników ogólnie dobrych, ale dobrych dla Twojej firmy, gdyż każdy biznes jest inny i potrzebuje ludzi o odpowiednich kompetencjach,
  • wielu kandydatów znamy osobiście – a jeśli nie znamy to umawiamy się z nimi na spotkanie, podczas którego weryfikujemy ich dopasowanie względem potrzeb Twojej firmy,
  • dostarczamy najlepszych z najlepszych – przedstawiamy Ci jedynie 3-4 kandydatów, którzy naszym zdaniem są najlepsi dla Twojej firmy, dzięki czemu oszczędzamy Twój czas.

Saleswise w czołówce firm rekrutacyjnych w Poznaniu

Handlowiec i manager to dwa kluczowe stanowiska w każdej firmie. Od ludzi, którym je powierzysz, zależy cały sukces Twojej firmy. Właśnie dlatego zamiast szukać po omacku, lepiej zdać się na wsparcie firmy HR w Poznaniu, a najlepiej jeśli firmą tą będzie Saleswise. Rekrutujemy metodą headhunting, znaną też jako executive search. Poznań jest miastem, w którym pozyskiwanie pracowników tym sposobem staje się coraz bardziej popularne.

Najlepsi managerowie i handlowcy są w lokalnych firmach, a nie w agencjach pracy w Poznaniu. Wystarczy tylko ich znaleźć i przekonać do zmiany miejsca pracy. Nie jest to proste zadanie, ale od lat doskonale sprawdzają się  w tym nasi headhunterzy. W Poznaniu wielu klientów miało okazję przekonać się już o ich skuteczności. Mnóstwo osób przyznaje, że wydatek, jaki ponieśli na zlecenie nam rekrutacji, zwrócił im się nawet już w pierwszym miesiącu pracy nowego pracownika, gdyż wyniki sprzedaży dzięki niemu uległy znacznej poprawie.

Agencja HR Poznań – zaufaj naszemu doświadczeniu

W przeciwieństwie do wielu firm HR z Poznania, mamy bogatą wiedzę z obszaru zarządzania i skutecznej sprzedaży. Od lat prowadzimy bowiem kursy dla managerów i handlowców. Wszystko to sprawia, że w mgnieniu oka jesteśmy w stanie zweryfikować kompetencje kandydata. Pracę managera i sprzedawcy znamy też od strony praktycznej, gdyż nasi eksperci przez 20 lat działali na tego typu stanowiskach. Doskonale wiemy, jakie cechy i umiejętności mają znaczenie oraz potrafimy sprawdzić, czy kandydat je posiada.

Powierz swoją sprzedaż w ręce ludzi, którzy udowodnili, że znają się na tym, co robią. Nasza agencja HR w Poznaniu wie, jak do nich dotrzeć i jak zachęcić ich, aby zainteresowali się pracą w Twojej firmie. Dzięki naszej pomocy unikniesz błędu rekrutacyjnego, który może kosztować Cię nie tylko duże sumy, ale i straty wizerunkowe. Tak dobrych kandydatów nie zapewni Ci żadna agencja pracy w Poznaniu!

Agencja rekrutacyjna Poznań – 5 kroków do znalezienia idealnego pracownika

Współpraca z naszą agencją rekrutacyjną w Poznaniu nie jest skomplikowana ani czasochłonna. Wszystko możemy ustalić na spotkaniach online.

  1. Rozmowa z klientem – ustalamy, jaki powinien być idealny manager lub handlowiec dla Twojej firmy,
  2. Opracowanie strategii – identyfikujemy firmy lub branże, w których aktualnie może być zatrudniony pożądany kandydat,
  3. Rozmowy z kandydatami – ich celem jest przekonanie kandydatów do udziału w rekrutacji,
  4. Spotkania z kandydatami – ich celem jest sprawdzenie, czy kandydat faktycznie będzie odpowiedni dla Twojej firmy,

Przedstawienie kandydatów – 3-4 zweryfikowanych przez nas kandydatów zostanie Ci przedstawionych to najlepsi z najlepszych!