Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

TESTY I NARZĘDZIA REKRUTACYJNE

Szkolenia zamknięte realizujemy dla pracowników jednej firmy. Zakres programowy szkoleń zamkniętych jest poglądowy – każdy z nich jest dostosowywany pod branżę i proces sprzedaży klienta.

DZIEŃ PIERWSZY I DRUGI
(wersja on – line jest dostępna i zawiera 4 spotkania po 4h)
  • Podczas dwóch dni pracujemy głównie nad umiejętnościami budowania profilu osoby, która będzie poddana testom oraz analizujemy dostępne testy na rynku  w tym badania, które rekomendowane są w H2H Management System.
DZIEŃ TRZECI
(wersja on – line treningu prowadzona jest w grupach 6 osobowych w celu zmaksymalizowania efektu)

Trzeci dzień to trening i umiejętność weryfikacji TEST a PROFIL 

Trzeci dzień jest dla osób, które chcą na własnych przykładach poćwiczyć “ czytanie “ raportów i dopasowywanie kompetencji i predyspozycji do profilu pracowników, których aktualnie poszukują.

  • Poznanie dostępnych rekomendowanych testów na polskim rynku
  • Trening umiejętności analizowania raportów pod kątem profilu i oczekiwań

Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą do swojej intuicji rekruterskiej/menedżerskiej dołożyć dodatkowy element weryfikacji jakim jest raport z badania obszarów, które chcemy zweryfikować. Na zajęciach koncentrujemy się głównie na “czytaniu” testów i pracy z profilem kandydata.

Coraz częściej podczas wyboru odpowiedniej osoby do zespołu lub zrekrutowania najbardziej dopasowanego pracownika do wyzwań które czekają go w organizacji  sięgamy po testy badające  wymagane kompetencje, sprawdzające predyspozycje do wykonywania wymaganych zadań i analizujące typ osobowości. Warto mając raport w ręku i znając profil kandydata uzyskać biegłość  w weryfikacji zbieżności/rozbieżności dokumentacji z oczekiwaniami.

Korzyści dla uczestnika – nabyte umiejętności:

  • Poznasz dodatkowe profesjonalne narzędzia, które być może zechcesz wykorzystać w swojej pracy
  • Dowiesz się jak wybierać testy, które w połączeniu z profilem pracownika dadzą Ci kompleksową wiedzę i utwierdzi w przekonaniu, że jesteś bliski podjęcia prawidłowej decyzji
  • Nauczysz się/rozwiniesz umiejętności doradcze – będziesz potrafił zaproponować odpowiedniego kandydata nawet w sytuacji kiedy klient nie do końca będzie wiedział kto będzie najbardziej wartościowy dla jego organizacji (weryfikacja dopasowania na podstawie profilu i testów)
  • Rozwiniesz kompetencje czytania badania kandydata pod kątem dopasowania do oczekiwań profilowych
METODY PRACY PODCZAS ZAJĘĆ:
icon

wykład z części merytorycznych czytania badań i testów

icon icon
icon

mikro – treningi pozwalające na przećwiczenie nowych rozwiązań

icon icon
icon

przykłady testów dostępnych na rynku

icon icon
icon

analiza dobrych praktyk

icon icon
icon

wymiana doświadczeń biznesowych

icon icon
TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
SZKOLENIE DLA CIEBIE
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane