Oferty pracy

Saleswise łączy ludzi sprzedaży i zarządzania z firmami, które poszukują specjalistów o różnych kwalifikacjach, doświadczeniach i predyspozycjach.

APLIKUJ NA OFERTY PRACY, KTÓRE ODPOWIADJĄ
TWOIM PREFERENCJOM
Możesz też przesłać CV bez aplikowania na konkretną ofertę. Skontaktujemy się jak tylko Twoje doświadczenia będą bliskie prowadzonym przez nas projektów rekrutacyjnych.
Zostaw swoje CV
Filtry:
Stanowisko Branża Lokalizacja
stanowiskoSpecjalista / Specjalistka ds. rozliczeń branżaTeletechnika miejscePoznań zobacz ofertę
stanowiskoSpecjalista ds. Rekrutacji branżaHR miejscePoznań (praca hybrydowa) zobacz ofertę
stanowiskoSpecjalista ds. e-commerce branżaBudowlana miejsceŚrem (praca hybrydowa) zobacz ofertę
stanowiskoDoradca techniczny branżaRolnicza miejsceSady (pow. poznański) zobacz ofertę
stanowiskoPrzedstawiciel handlowy branżaSanitarna miejsceCzechy zobacz ofertę
stanowiskoKontroler Finansowy branżaPrzemysłowa - gospodarowanie odpadami miejscePoznań zobacz ofertę
Interesuje Cię dodanie swojej oferty pracy do powyższej listy?

Napisz do nas!  Jako agencja rekrutacyjna i firma szkoleniowa mamy kompetencje do aktywnego poszukiwania potencjalnych kandydatów.

Skontaktuj się

INFORMACJE DLA KANDYDATÓW - ETAPY REKRUTACJI

Tu możliwe są różne scenariusze:

  1. Dzwonimy do Ciebie z konkretną propozycją jeśli mamy coś właśnie dla Ciebie
  2. Dzwonimy wcześniej, jeśli potrzeba uzupełnić ważne informacje celem jest zrozumienie optymalnych warunków pracy w potencjalnej firmie, do której moglibyśmy Cię zarekomendować – czyli w jaki proces rekrutacji miałoby sens zaangażować Twoją osobę.
  3. Dzwonisz do nas po doradztwo personalne i zawodowe jeśli oczekujesz konsultacji dotyczącej swojej osoby, potencjału, pomocy w przygotowaniu do aplikowania, do samego spotkania albo tylko napisania CV.
  4. Pomożemy Ci przygotować się do aplikowania o pracę – wiemy jak, bo jesteśmy firmą szkoleniową i headhunterską. Znamy obie strony biznesu.

Jeśli dotrzemy do tego momentu, to znaczy już prawie na pewno nie stracisz czasu na spotkanie ze swoją – możliwie przyszłą firmą.

Przygotowanie do spotkania – zadbamy, abyś możliwie najwięcej wiedział o miejscu, do którego aplikujesz. Możemy pomóc zbudować Ci właściwe pytania do rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli wysyłamy Cię na takie spotkanie, to także dlatego, że firma wie o Tobie na tyle dużo, że realnie chce Cię poznać.

Rozmowa kwalifikacyjna i jej efekty teraz zależą już tylko od Ciebie, a po niej otrzymasz od nas feedback, będziesz znać swoje rokowania. Często jesteśmy nieformalnym kanałem komunikacji między Tobą a firmą, z którą rozmawiasz w temacie potencjalnego zatrudnienia – wiesz więcej niż zwykle.

Efektem takiego spotkania może być:

  • propozycja pracy, współpracy
  • otwarty feedback – dlaczego tym razem “nie”. Paradoksalnie, z naszych doświadczeń wynika, że takie “nie” jest drogą do “tak” za jakiś czas – jeśli nie tu, to już Cię znamy i możemy polecić do innych firm

REKRUTACJA HANDLOWCÓW, SPRZEDAWCÓW – MENEDŻERÓW

Możemy spróbować pomóc Ci objąć wybraną rolę w wybranej przez Ciebie firmie. Skutecznie dotrzemy do odpowiedzialnych za proces rekrutacji i sprawdzimy możliwości zatrudnienia.

Zbieramy najważniejsze informacje o ciekawych kandydatach na rynku, a jeśli jest wola obu stron, możemy rekomendować Twoją osobę odpowiednim firmom.