Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

Perspektywy ścieżki zawodowej

Dowiedz się jakie są dalsze możliwości rozwoju Twojej kariery

Konsultacja – online lub na żywo

1 sesja x 90 min
lub
2 sesje x 45 min

Cena z badaniem DISC D3:
1119 zł netto
1376,37 zł brutto

Cena BEZ badania DISC D3:
699 zł netto
859,77 zł brutto

 • Czujesz, że osiągnąłeś już wiele, ale teraz zaczynasz dostrzegać pewne ograniczenia lub przeszkody na drodze do dalszego rozwoju.
 • osiągnąłeś już wiele, ale teraz widzisz szklany sufit na horyzoncie.
 • Masz chęć wprowadzić zmiany, ale nie jesteś pewien, jak najlepiej się do nich zabrać.
 • Chciałbyś dokładniej przeanalizować swój potencjał i zastanowić się, w którą stronę warto podążać w dalszym rozwoju?
 • poprzez analizę SWOT, zaplanujesz dalsze kroki na ścieżce rozwoju
 • pomożemy zdefiniować cele i przygotować drogę do ich osiągnięcia
 • powiemy jak patrzą zwykle pracodawcy na potencjał pracownika – kiedy dają szansę a kiedy zamykają drzwi
 • pomożemy dobrać narzędzia do osiągnięcia zamierzonego celu

Przebieg konsultacji będzie mocno zależny od Twoich indywidualnych oczekiwań, dlatego najpierw o nie zapytamy. Musimy dobrze zrozumieć Twoją obecną sytuację i intencje, jakie stoją za potrzebą zmiany. Dalsza rozmowa to potencjalne rozwiązania, które możliwe będą do wdrożenia, aby osiągnąć zamierzone cele dlatego na tym etapie szczegółowo ich nie opiszemy ponieważ musimy Cię najpierw poznać. 

Będziemy jednak poruszać się w wątkach takich jak:

 • jak dokonać analizy swoich własnych osiągnięć – co w istocie jest Twoją silną stroną, a gdzie mogą być deficyty. Nie chodzi o to by się nad nimi “pastwić”, ale zidentyfikować i zastanowić się jak je zagospodarować. 
 • pomożemy określić zatem – co niezbędne, tj. co należy zrobić w kolejnych krokach, aby zmierzać do upragnionego celu
 • doradzimy jakie działania warto wdrożyć, powiemy także jak je uzyskać – po Twojej stronie jednak będzie ich wdrożenie, jeśli uznasz że nasze rekomendacje Cię przekonują
 • możemy wejść w dowolne obszary – od analizy CV, do – nawet sposobu przeprowadzenia rozmowy ze swoim aktualnym lub przyszłym pracodawcą. Powiemy Ci jak się solidnie przygotować i jak asertywnie walczyć o swoje oczekiwania
 • podzielimy się naszymi doświadczeniami z perspektywy pracodawców, których codziennie spotykamy na naszej drodze – pomagamy im zatrudniać specjalistów z różnych dziedzin. Wiemy czego szukają – jakie zachowania akceptują, a jakie wykluczają i zabierają szanse na rozwój, awans, podwyżkę, zmiana roli itp.

WAŻNE! 

 • Spotkanie z konsultantami Saleswise warto poprzedzić badaniem swojego potencjału zawodowego. W tym celu zachęcamy do zakupu badania DISC D3, które dostarczy wielu ważnych informacji z perspektywy silnych stron i obszarów do rozwoju w relacji do poszukiwania optymalnej roli w firmie. 
 • Badanie i raport zawierający ponad 30 stron interpretacji może być ważnym narzędziem pozwalającym uniknąć ryzyk w kontraktowaniu celów i zadań, za które będziemy chcieli brać odpowiedzialność w obecnej lub nowej roli.
 • więcej informacji na temat badania DISC D3 znajdziesz pod adresem

https://saleswise.pl/test-d3/

Usługi doradcze

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Szkolenia dla firm

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Rekrutacja pracowników

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
konsulting dla Ciebie
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane