Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

Zmiana pracy

Przeanalizuj swoje mocne strony i potencjalne obszary rozwoju zawodowego z nami

Konsultacja – online lub na żywo

1 sesja x 90 min
lub
2 sesje x 45 min

Cena:
699 zł netto
859,77 zł brutto

Dla tych, którzy:

 • mają pracę od lat tę samą i czują ,że zatrzymali się w miejscu, a u obecnego pracodawcy nie ma już szans na dalszy rozwój
 •  rozglądają się za nowymi możliwości, biorą udział w rozmowach poszukując “lepszej” dla siebie dalszej drogi zawodowej, ale nie do końca potrafią zadecydować czy to dobry czas na zmianę
 • chcą realnie wpływać na swoją dalszą karierę zawodową, ale nie do końca wiedzą w jakich typach zadań najlepiej się odnajdą
 • Świadome zarządzanie swoim rozwojem 
 • Odnalezienie motywatorów do zmiany i rozwoju , a w przyszłości może i zwiększenia zarobków
 • Zwiększenie koła wpływu na swój rozwój – poszerzenie własnych stref komfortu
 • Podniesienie sobie wynagrodzenia za wyższe kompetencje

“Ciepła posadka i poczucie bezpieczeństwa” – jeśli jest Ci z tym dobrze, nie musisz nic zmieniać. Jeśli jednak coraz częściej masz poczucie , że stagnacja i brak rozwoju uwiera Cię jak przysłowiowy kamyk w bucie to warto pomyśleć jak go stamtąd usunąć.  Najważniejsze abyś nie robił nic pochopnie – warto  zastanowić się nad aktualnymi osiągnięciami i ścieżkami rozwoju – przemyślane działanie podpowie Ci czego brak ,aby dokonać zmiany i jak przeprowadzić zmianę np. pracy/pracodawcy.  Czasami mamy tak, że pomimo ,iż czujemy –  nasz rozwój mocno się zatrzymał i codziennie robimy to samo – to jednak tkwimy w tym zastoju. Wtedy na pewno potrzeba kogoś z doświadczeniem , aby pozwolił nam obejrzeć naszą sytuację z kilku stron – często takich na które sami byśmy nigdy nie wpadli.

 

Ponieważ jesteśmy agencją headhunterską a jednocześnie firmą doradczo – szkoleniową, często prowadzimy rozmowy z potencjalnymi kandydatami, którzy proszą nas o wsparcie podczas zmiany nie tylko zawodowej , ale również rozwoju kompetencji. Osadzeni kilka lat w jednej organizacji, nasi klienci mają trudność z opuszczeniem bezpiecznej przystani i potrzebują motywatorów i bodźców zmiany od osoby z zewnątrz, która obiektywnie spojrzy na kompetencje i oczekiwania.

W czym możemy Ci pomóc w czasie takiej rozmowy?

 • określenie Twoich mocnych stron i motywatorów zmiany
  dokonać konsultacji biznesowej – znamy trendy rynkowe, wiemy jacy specjaliści są poszukiwane – możemy się z Tobą tym podzielić.
 • pokazać Ci proces zmiany krok po kroku, aby zwiększyć Twoje poczucie bezpieczeństwa i transparentnie wyjaśnić drogę dojścia do celu.
 • przedyskutować z Tobą oczekiwania dzisiejszego rynku pracy, dzięki temu lepiej przygotujesz się do zmiany (trendy rynkowe, poszukiwane stanowiska i kompetencje)
  zidentyfikować obszary, w których jesteś silny , a także te, które chciałbyś rozwijać
 • zainwestować czas w badania, rozwijanie umiejętności i budowanie swojej ścieżki zawodowej stopniowo.

Usługi doradcze

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Szkolenia dla firm

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Rekrutacja pracowników

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
konsulting dla Ciebie
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane