Szkolenia otwarte

Prowadzimy szkolenia otwarte we Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie w grupach maksymalnie 12 osobowych.

OFERTA SZKOLEŃ OTWARTYCH
Filtry:
Nazwa Cena Typ Szkolenia Lokalizacja Termin

brak wyników do wyświetlenia

Szkolenia biznesowe – otwarte szkolenia sprzedażowe

Jeśli jesteś zainteresowany bezpłatnymi szkoleniami, to zajrzyj do naszej bazy wiedzy – znajdziesz tam zaproszenia na webinary. Jeśli zapiszesz się do naszego newslettera będziemy Cię informować jaką wiedzę możesz pozyskać u nas bezpłatnie.

Jeśli uznasz, że warto, na naszych szkoleniach otwartych masz szansę dowiedzieć się czegoś, co pomoże Ci zupełnie inaczej spojrzeć na zadania wykonywane w ramach codziennej pracy na stanowisku handlowca, menedżera czy rekrutera. Poznaj techniki, dzięki którym wejdziesz z klientem lub pracownikiem na zupełnie inną płaszczyznę komunikacji. To naprawdę działa!

Nasze otwarte szkolenia sprzedażowe, menedżerskie i rekruterskie przeznaczone są zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają pierwszą pracę w tych obszarach, jak i dla osób, które pracują w nich od lat. Prowadzimy ciekawe szkolenia – zarówno pod względem treści, jak i samego przekazu. Wychodzimy z założenia, że szkolenia biznesowe nie powinny być oparte na „suchej” teorii, a na przykładach praktycznych, dlatego możesz być pewien, że u nas ich nie zabraknie.

Szkolenia otwarte – dlaczego warto?

Chcesz zapisać swojego pracownika lub siebie na naprawdę wartościowe otwarte szkolenia sprzedażowe, rekrutacyjne lub menedżerskie? Dobrze trafiłeś! Saleswise oferuje:

  • Wykwalifikowaną kadrę – u nas prawo do nauczania mają jedynie ci, którzy sami dużo osiągnęli. Czerp wiedzę z ich wieloletniego doświadczenia i nieustannej analizy benchmarkingowej.
  • Szkolenia otwarte online – oprócz szkoleń stacjonarnych w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.
  • Certyfikat – każde szkolenie biznesowe zakończone jest wydaniem uczestnikowi imiennego certyfikatu.
  • Indywidualne podejście – mimo tego, że nasze szkolenia otwarte dla biznesu mają stałą formułę, staramy się, aby ich treści były jak najbardziej dopasowane do specyfiki działalności, w jakiej pracują poszczególni uczestnicy.
NIE WIESZ KTÓRE SZKOLENIE WYBRAĆ?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać poradę, jeśli nie masz pewności, jaki kurs jest dla Ciebie odpowiedni lub dowiedz się jak wybrać szkolenie.

Skontaktuj się z nami