Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

CONSULTING

Prowadzimy consulting headhunterski oraz menedżerski

OFERUJEMY CONSULTING W TRZECH OBSZARACH:

DLA REKRTUTERÓW, HEADHUNTERÓW, ABY SKUTECZNIEJ POZYSKIWALI KANDYDATÓW

Consulting headhunterski dla profesjonalnych rekruterów i menedżerów / właścicieli firm, którzy sami pozyskują kandydatów do organizacji lub zlecają taka usługę agencjom zewnętrznym i chcą wiedzieć czego mogą oczekiwać w ramach tejże usługi – praktyczny, ponieważ celem jest wsparcie w jak najszybszym pozyskaniu pracownika do / dla organizacji.

Co jest naszą siłą? Doświadczenie i codzienny trening w pozyskiwaniu pracownika z rynku. Stosujemy i dzielimy się z naszymi klientami narzędziami rekrutacyjnymi, które nam działają Szkolimy osoby, dla których rekrutacja jest jednym z ważniejszych procesów w firmie, a zatrudnienie dobrego kandydata to inwestycja i warto się do niej dobrze przygotować.

DLA MENEDŻERÓW, KTÓRZY ZASTANAWIAJĄ SIĘ JAKI KIERUNEK OBRAĆ W ROZWOJU WŁASNYM, FIRMY I ZESPOŁU

Consulting menedżerski to trochę spotkanie dwóch spojrzeń na biznes – własnego, pewnie często ułożonego w pewnych torach i „obcego” – w wielu przypadkach inspirującego. Nasza praca z firmami polega na poznawaniu specyfiki ich biznesu, znamy trendy i najlepsze praktyki biznesowe. Konsultacje z menedżerami to skupianie się a ich biznesie i pokazywanie możliwości, które obecnie oferuje rynek: narzędzia, programy, szkolenia menedżerskie, trendy rynkowe, techniki zarządzania sprzedażą i rozwojem ludzi.

Consulting lub doradztwo w biznesie to przede wszystkim inspiracja oparta na doświadczeniach zdobytych przez lata w wielu firmach. Odpowiedzialność za wdrożenie rozwiązań zawsze jednak leży po stronie Klienta. Warto mieć tego świadomość przed wyborem firmy doradczej.

CONSULTING
KROK PO KROKU
ROZMOWA / PRACA DIAGNOSTYCZNA

Uwspólnienie rozumienia biznesu, oczekiwań i celów

AUDYT SYTUACYJNY

Zderzenie wniosków i oczekiwań z rynkiem, tworzenie benchmarku/ów

PROPOZYCJA ROZWIĄZAŃ

Rekomendacje spójne z celami, które zostały postawione i propozycja narzędzi

DECYZJA O WYBORZE ROZWIĄZAŃ DO WDROŻENIA

Decyzja o wyborze rozwiązań do wdrożenia

Harmonogram, odpowiedzialności, pomiar efektywności

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA CONSULTING Z SALESWISE?

Pracujemy z klientami w oparciu o doświadczenia związane z kompleksowym prowadzeniem biznesu w obszarze zarządzania, sprzedaży i rekrutacji.

Od lat specjalizujemy się w sprzedaży, zarządzaniu oraz w procesach rekrutacyjnych – ilość przeprowadzonych projektów daje nam możliwości analizowania różnych rozwiązań, które stosują organizacje i zarządzający nimi menedżerowie.

Nasze usługi doradztwa dla biznesu z zakresu zarządzania i sprzedaży są przede wszystkim dojrzałą rozmową biznesową – skupiamy się zawsze na danej sytuacji i przez pryzmat doświadczeń proponujemy rozwiązania. I pomimo lat pracy w consultingu dla firm, z pokorą podchodzimy do problemów naszych klientów.

Dysponujemy certyfikowanymi narzędziami, korzystamy z metodologii H2H, ale przede wszystkim pracujemy z Tobą Menedżerze, Sprzedawco, Rekruterze i opieramy swoje narzędzia o doświadczenia i najlepsze praktyki.

consulting

CONSULTING ONLINE

Wychodzimy z założenia, że najlepsze efekty pracy doradczej możliwe są do osiągnięcia wtedy, gdy spotkania przeprowadzane są w najdogodniejszych dla klienta warunkach, dlatego z powodzeniem prowadzimy spotkania online. Consulting w tematyce sprzedaż – zarządzanie – rekrutacja zwykle obejmuje cykl spotkań, które zaplanowane są w dogodnym dla Ciebie czasie.

Zaplanuj z nami pierwszą bezpłatną rozmowę lub przeczytaj o kilku przypadkach, z którymi pracowaliśmy na naszym blogu. Być może znajdziesz coś co uwiarygodni nasze doświadczenia i zachęci do kontaktu z nami.

consulting online
TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
CONSULTING DLA CIEBIE
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane