Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

SZKOLENIA DLA FIRM

Od kilkunastu lat pracujemy z klientami w rolach, konsultantów, audytorów i trenerów. Nasz kapitał to wiedza i nasze doświadczenia korporacyjne i właścicielskie.

SZKOLENIA - MIASTA

Sprawdź, gdzie w najbliższym terminie jest prowadzone szkolenie, które Cię zainteresowało. Jeśli nie odpowiada Ci miejsce i forma stacjonarna, znajdź dla siebie szkolenie online.

alt
Szkolenia
Wrocław
alt
Szkolenia
Poznań
alt
Szkolenia
Warszawa
alt
Szkolenia
Katowice
alt
Szkolenia
Gdańsk
alt
Szkolenia
Kraków
ETAPY PROCESU PRACY Z KLIENTEM NAD SZKOLENIEM DEDYKOWANYM

Analiza wyzwań organizacji – Cele szczegółowe i sposoby ich osiągnięcia

Audyt obszarów związanych ze szkoleniem np. pracownicy, branża, produkt lub usługa

Nabycie wiedzy o specyfice firmy, słownictwo branżowe, procesy dotyczące zarządzania lub/i sprzedaży lub/i rekrutacji

Materiał dopasowany merytorycznie: ćwiczenia, przykłady, słownictwo

Przeprowadzenie szkoleń, warsztatów, konsultacji, testów, prac domowych

Wskaźniki realizacji celów szkoleń według ustaleń z etapu 1

Podsumowanie działań, wyników i dalsze kroki rozwojowe

KURSY DLA FIRM –
STAWIAMY NA SKUTECZNOŚĆ

Prowadzimy szkolenia dla przedsiębiorstw i szkolenia dla przedsiębiorców w oparciu o Twój biznes i filozofię Human To Human – H2H. Zobacz, jak podchodzimy do przygotowania dedykowanych kursów i szkoleń dla firm.
Naszym celem jest wzrost umiejętności uczestników, a co za tym idzie rozwój, zysk dla firmy i zwiększenie obrotów. Nie musisz w to wierzyć, po prostu nas sprawdź i umów się na bezpłatną konsultację.

Dziś w sieci znajdziesz „profesjonalne kursy dla firm”, „szkolenia dla firm jednoosobowych”, „szkolenia dla członków zarządu”. Pod takimi hasłami zwykle kryją się rozbudowane kursy, na których poruszane są zagadnienia, ważne dla Ciebie. Ale jak wybrać ten naprawdę dla siebie?

SZKOLENIA DLA FIRM –
W OPARCIU O WSKAŹNIKI SKUTECZNOŚCI

Dedykowane szkolenie firmowe zawsze opieramy o profil biznesu klienta – czyli pracujemy dokładnie na Twojej usłudze lub produkcie, tworzymy materiały i przykłady oparte na branży, w której działasz. Mamy wieloletnie doświadczenie nie tylko w szkoleniach firmowych, ale w całych procesach dedykowanych dla organizacji i udokumentowane wyniki wzrostu sprzedaży i efektywności procesów. Dzięki naszym klientom i doświadczeniom stworzyliśmy szkolenia dedykowane dla firm oparte o narzędziowe metodologie:

  • H2H Selling System dla wszystkich którzy zajmują się sprzedażą
  • H2H Management System dla wszystkich, którzy zarządzają
background logo

„Każdy z nas biznesowo i prywatnie potrzebuje dostępu do wiedzy, na różnych etapach rozwoju. Szkolenia firmowe mogą być kupowane w różnych celach: inspiracja, rozwój, podniesienie jakości i wysokości sprzedaży itp. Nawet jak w organizacji wszystko działa dobrze, kursy i szkolenia dla firm są tym, co doskonale wpisujesię w ideę rozwoju i dojrzałość przedsiębiorstwa. Rynek dynamicznie się zmienia i dlatego kompetencje pracowników powinny być ciągle aktualizowane, aby odpowiadać na jego potrzeby. Praktyka nieraz pokazała, że firmy działające zgodnie z ideą permanentnego kształcenia zyskują przewagę na rynku, a w oczach klientów uchodzą za rzetelne i godne zaufania.”

avatar

Damian Feilhauer CEO
w Saleswise Sp. z o.o. manager
z doświadczeniem w
międzynarodowych korporacjach

SZKOLENIA DLA FIRM W SYSTEMIE H2H

Metoda skoncentrowana jest na narzędziach komunikacji, technikach sprzedaży i schematach wywierania wpływu w połączeniu z typem osobowości rozmówcy (pracownika, szefa, klienta)

Na podstawie wieloletnich doświadczeń i kilku tysięcy godzin przeprowadzonych szkoleń dedykowanych dla firm opracowaliśmy system, który:

1. ułatwia komunikację z klientem, podwładnym, współpracownikiem, szefem
2. pozwala zrozumieć współpracownika/ podwładnego/ szefa / klienta
3. podnosi jakość obsługi klienta – pozyskanie, utrzymanie i zamykanie sprzedaży
4. odnosi się do najnowszych trendów pracy człowieka z człowiekiem w organizacjach

SZKOLENIA DLA CZŁONKÓW ZARZĄDU I MENEDŻERÓW WYSOKIEGO SZCZEBLA

Jeśli zarządzasz organizacją to doskonale wiesz jak wiele zależy od Twojej wiedzy na temat zarządzania firmą i ludźmi. Właśnie dlatego organizujemy szkolenia dla członków zarządu, które dedykowane są kierownikom i właścicielom firm. Jeśli nie zatrudniasz w swojej firmie pracowników, zapraszamy na nasze szkolenia dla firm jednoosobowych. Szkolenia dla członków zarządu w oparciu o metodę H2H i turkusową organizację mają na celu polepszenie komunikacji, szybsze rozwiązywanie konfliktów, wpływ na zmniejszenie rotacji, ogólne zadowolenie z bycia w zespole, którego jesteś szefem.

KLIENCI, KTÓRZY WSPÓŁPRACUJĄ Z SALESWISE NAJBARDZIEJ CENIĄ NAS ZA:

Koncentrację na celach i wskaźnikach projektu

icon

Dopasowane materiały merytoryczne, case study i narzędzia do pracy dla managerów i handlowców

icon

Komunikację i elastyczność w dopasowaniu do budżetu klienta

icon
NIE WIESZ KTÓRE SZKOLENIE WYBRAĆ?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać poradę, jeśli nie masz pewności, jaki kurs jest dla Ciebie odpowiedni lub dowiedz się jak wybrać szkolenie.

Skontaktuj się