Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

Rekrutacja Kraków

Chcesz znaleźć pracownika do swojej firmy z pomocą agencji rekrutacyjnej? Kraków ma do dyspozycji jedną z najlepszych agencji w Polsce – Saleswise. Znajdowanie i werbowanie utalentowanych managerów i handlowców to nasza specjalność. Z przyjemnością podejmiemy się znalezienia pracownika, dzięki któremu Twoja firma będzie miała szansę rozwinąć skrzydła!

JESTEM ZAINTERESOWANY REKRUTACJĄ

Dlaczego jesteśmy lepsi niż agencje pracy w Krakowie?

Agencje pracy w Krakowie prowadzą rekrutację bierną, czyli ograniczają się do łączenia pracodawców z osobami poszukującymi pracy. My prowadzimy rekrutację czynną – nie czekamy aż osoby poszukujące pracy zgłoszą się do nas, ale sami wyszukujemy kandydatów spośród osób zatrudnionych w lokalnych firmach. W przeciwieństwie do agencji pracy w Krakowie, nie ingerujemy we współpracuję pomiędzy pracodawcą a nowo zatrudnionym pracownikiem, a zatem nie pobieramy stałych opłat za pośrednictwo.

Klienci z Krakowa rekrutacje prowadzone przez Saleswise wybierają również z tego względu, że wielu potencjalnych kandydatów znamy osobiście. To osoby, które uczestniczyły w naszych szkoleniach w KrakowieAgencja HR, która zna wielu lokalnych managerów, nie tylko jest zorientowana w ich potencjale i wynikach pracy, ale jest także skuteczniejsza w przekonaniu ich do wzięcia udziału w rekrutacji. Dzięki temu ryzyko popełnienia błędu rekrutacyjnego jest maksymalnie ograniczone, a przy okazji masz szansę zyskać pracowników, którzy przeszli już wartościowe szkolenia!

Agencja rekrutacyjna Kraków – dlaczego warto wybrać Saleswise?

Na tle firm HR w Krakowie nasza wyróżnia się pod wieloma względami. Wśród najważniejszych naszych zalet można wymienić:

  • doświadczenie headhunterów – od lat działamy dla pracodawców z KrakowaRekrutacje Saleswise pomogły wielu firmom zyskać naprawdę wartościowych pracowników,
  • rekrutacja aktywna – tzw. executive search – w Krakowie wielu pracodawców docenia bardzo dobrą skuteczność tej metody rekrutacji pracowników,
  • tworzenie persony – skupiamy się na potrzebach firmy i tworzymy szczegółowy zarys kompetencji idealnego kandydata, aby wiedzieć, kogo szukać,
  • znajomość kandydatów – kandydatów, których nie znamy z naszych szkoleń, poznajemy podczas osobistego spotkania, aby upewnić się, że będą pasować dla Twojej firmy,
  • konkretne propozycje – w przeciwieństwie do agencji pracy w Krakowie nie dostarczamy Ci całej masy CV, a 3-4 konkretnych, sprawdzonych przez nas kandydatów.

Headhunter Kraków – działamy skutecznie

Prowadzimy współpracę z wieloma firmami w KrakowieAgencja rekrutacyjna Saleswise cieszy się tak dużą popularnością dlatego, że jesteśmy skuteczni w tym, co robimy. Nasza skuteczność przejawia się nie tylko w zdolności takiego poprowadzenia rozmowy z pracownikiem, aby zgodził się on na udział w rekrutacji. Przejawia się także w celnym wyborze kandydatów. Jak przyznaje wielu naszych klientów z Krakowa, rekrutacja Saleswise pozwoliła im pozyskać pracowników w 100% zgodnych z ich oczekiwaniami.

Nasza skuteczność to zasługa wielu lat doświadczenia w rekrutacji, a także w pracy na stanowiskach, na których liczyły się wyniki sprzedaży. Doskonale wiemy, jakie cechy musi mieć dany manager lub handlowiec, aby sprawdził się w pracy w konkretnej branży. Potrafimy także zweryfikować jego wiedzę i znajomość najnowszych trendów skutecznej sprzedaży i zarządzania, gdyż sami na co dzień prowadzimy z tego obszaru szkolenia w KrakowieRekrutacja z Saleswise musi się udać!

Executive search Kraków – najlepsza metoda rekrutacji

Utalentowanych managerów i handlowców nie znajdziesz w agencjach pracy w Krakowie. Ich talent został już dostrzeżony przez innych pracodawców. Executive search jest metodą rekrutacji, która pozwoli przechwycić ich do Twojej firmy. Chcesz mieć przy sobie pracowników, o których marzy każdy pracodawca? W Krakowie executive search prowadzimy od lat, pozyskując dla naszych klientów najwybitniejsze jednostki.

Dlaczego warto zainwestować w rekrutację, zlecając ją agencji rekrutacyjnej w Krakowie? Wartościowy pracownik sprawi, że wydatek ten błyskawicznie zwróci Ci się w lepszych wynikach sprzedaży. Współpraca z firmą HR w Krakowie w zakresie rekrutacji pozwoli Ci także zredukować ryzyko błędu rekrutacyjnego, czyli zatrudnienia niewłaściwej osoby, której działania mogłyby niekorzystnie zaważyć na wynikach i wizerunku firmy. To ryzyko jest bardzo duże w przypadku rekrutacji poprzez agencje pracy w Krakowie.

Firma HR Kraków – rekrutacja w 5 krokach

Jak wygląda współpraca z naszą agencją HR w Krakowie? To proste!

  1. Ustalamy, jaki ma być idealny manager lub handlowiec, biorąc pod uwagę specyfikę Twojej działalności,
  2. Określamy strategię komunikacji z potencjalnymi kandydatami i konkretne firmy lub branże, w których trzeba ich szukać,
  3. Prowadzimy poszukiwania kandydatów i rozmowy, których celem jest zaproszenie ich do udziału w rekrutacji,
  4. Spotykamy się z kandydatami, aby upewnić się, że faktycznie będą odpowiedni dla Twojej firmy,
  5. Przedstawiamy Ci 3-4 najlepszych kandydatów, spośród których możesz wybrać tego, z którym chcesz nawiązać współpracę.