Szkolenia Poznań

Poszukujesz rzetelnej firmy szkoleniowej? Poznań to miasto, gdzie znajduje się siedziba jednej z najchętniej wybieranych firm – Saleswise.pl. Kształcimy menedżerów, sprzedawców, rekruterów i przedsiębiorców. Dołącz do prestiżowego grona absolwentów naszych szkoleń. Poznań ma z czego wybierać – w ofercie znajdziesz prawie 50 kursów!

Kursy Poznań

Bez dobrych menedżerów, handlowców i rekruterów Twoja firma prawdopodobnie nie będzie miała szans na zyskanie przewagi rynkowej. Wcale nie musisz zatrudniać wybitnych specjalistów – wystarczy, że aktualnych pracowników wyślesz na odpowiednie szkolenia. Poznań jest miastem, w którym prowadzimy je od lat. Z naszego wsparcia korzystają zarówno małe, jak i większe firmy.

Jesteś pracownikiem, który pragnie podnieść swoje kwalifikacje i zwiększyć atrakcyjność na rynku pracy? Z pewnością pomogą Ci w tym nasze kursy i szkolenia. Poznań jest miastem, w którym wielu pracowników decyduje się na dokształcanie na własną rękę. Z nami masz szansę przepracować wszystkie zagadnienia, w których czujesz się niepewnie.

Szkolenia Poznań – dlaczego warto wybrać Saleswise.pl?

Na tle firm szkoleniowych w Poznaniu wyróżniamy się pod wieloma względami. Co jest naszą mocną stroną?

  • najlepsi eksperci – szkolenia prowadzone są przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem i zdolnością do przekazywania wiedzy w ciekawy sposób,
  • bogata oferta szkoleń – szkolenia dla sprzedawców, rekruterów, menedżerów i inne ciekawe kursy – Poznań ma w czym wybierać, a oferta wciąż jest poszerzana,
  • nacisk na praktykę – przekazujemy wiedzę, którą wykorzystasz w codziennej pracy i która przyniesie Ci zauważalne korzyści,
  • certyfikat – otrzymasz imienne potwierdzenie ukończenia kursu, które umocni Twoją pozycję na rynku pracy,
  • szkolenia online – nie musisz wychodzić z domu lub biura, aby uczestniczyć w szkoleniu,
  • niewielkie grupy szkoleniowe – na szkoleniach otwartych grupy liczą maksymalnie 10 osób, na szkoleniach zamkniętych to Ty decydujesz o liczbie uczestników.

Kursy i szkolenia – Poznań uczy się od najlepszych!

Nasi prelegenci to osoby, które żywo interesują się tematyką prowadzonych szkoleń. Wyrazem tego jest nieustanne śledzenie przez nich trendów branżowych i dokonywanie analiz benchmarkingowych. Wszystko po to, aby przekazywać uczestnikom najaktualniejszą wiedzę  i najlepsze wskazówki. Wiedza teoretyczna prowadzących poparta jest ich wieloletnim doświadczeniem zawodowym, niejednokrotnie zbieranym na różnego rodzaju stanowiskach i w wielu firmach.

Kładziemy nacisk na ciekawy przekaz i maksymalnie praktyczną wiedzę, która pozwoli realnie polepszyć wyniki firmy. Nie poprzestajemy jednak na chęciach – analizujemy skuteczność naszych szkoleń. W Poznaniu wiele osób kończących szkolenie i wdrażających nabytą wiedzą w codzienną pracę dzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami. Na bazie tego typu informacji jesteśmy w stanie jeszcze bardziej udoskonalać przekazywaną wiedzę i mamy pewność, że to naprawdę działa!

Szkolenia biznesowe Poznań

Zastanawiasz się co zrobić, by uskutecznić sprzedaż przez telefon? Czujesz, że Twoi klienci mają obiekcje powstrzymujące ich przed zakupem, ale nie potrafisz ich zidentyfikować i zwalczyć? Prowadzone przez nas w Poznaniu szkolenia biznesowe z pewnością Ci w tym pomogą. To inwestycja, która prędko zwróci Ci się w zwiększonych zyskach ze sprzedaży.

W Poznaniu kursy i szkolenia dedykujemy także menedżerom oraz rekruterom. Wychodzimy z założenia, że dobre dobranie zespołu i zarządzanie zespołem to klucz do sukcesu każdego projektu. Na szkoleniach w Poznaniu nauczymy Cię m.in. jakie narzędzie rekrutacyjne stosować, jak prowadzić rozmowę kwalifikacyjną, aby pozwoliła wyłonić właściwego kandydata, jak motywować zespół i jak prowadzić komunikację zespołową, aby unikać nieporozumień i sytuacji konfliktowych.

Saleswise – lider wśród firm szkoleniowych w Poznaniu

Dlaczego jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych jednostek szkoleniowych w Poznaniu? Szkolenia dla firm prowadzone przez Saleswise.pl to kompendium wiedzy przydatnej każdemu menedżerowi, rekruterowi czy sprzedawcy. Zdajemy sobie jednak sprawę, że każda branża jest inna, co pociąga za sobą konieczność dobrania technik i narzędzi pod konkretny produkt i typ klienta. Właśnie dlatego prowadzimy w Poznaniu szkolenia biznesowe zamknięte.

Zamknięte szkolenia w Poznaniu to wydarzenia, w których bierze udział wąska grupa pracowników danej firmy. Dzięki temu mamy możliwość maksymalnie skupić się na specyfice i potrzebach Twojego przedsiębiorstwa. Treść szkolenia każdorazowo modyfikowana jest w zależności od potrzeb szkoleniowych danej grupy. Uczestniczysz więc w szkoleniu w pełni dedykowanym, na którym 100% przekazywanych informacji będzie przydatnych dla poprawy funkcjonowania Twojej firmy.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą szkoleń dla firm w Poznaniu? Skontaktuj się z nami, aby zadać pytanie lub ustalić szczegóły współpracy.