COACHING MENEDŻERSKI

OFERUJEMY COACHING MENEDŻERSKI Z 2 PERSPEKTYW:

Dla menedżera, aby mógł zobaczyć więcej

Coaching menedżerski dla menedżerów na każdym poziomie zaszeregowania w organizacji – praktyczny, ponieważ celem jest wsparcie w znalezieniu rozwiązań dla problemów i wyzwań menadżera związanych z jego rolą.

Wyróżniamy się tym, że nie tylko jesteśmy coachami, ale też doświadczonymi praktykami w zarządzaniu ludźmi, procesami i zmianą, co może czynić z nas partnerów w dyskusjach, kiedy same narzędzia coachingowe nie wystarczają i trzeba na moment wejść w rolę konsultanta, aby rozmawiać jednym językiem.

Dla menedżera, aby mógł rozwijać kompetencje zespołu potrzebne do osiągania swoich celów

Taki coaching menedżerski dostarcza szefom podstawowe narzędzia coachingowe, aby ten nie tylko rozliczał swój zespół, ale też podnosił jakość jego pracy i zapewniał rozwój umiejętności potrzebnych do osiągania celów menedżera. W praktyce oznacza budowę i ocenę matrycy kompetencji zespołu oraz prowadzenie i ewaluację sesji coachingowych oraz sesji trening on the job.

Coaching menedżerski to także analiza SWOT menedżera, którą można wesprzeć narzędziami psychometrycznymi, aby lepiej zrozumieć swoje działania i zachowania w różnych sytuacjach.

Najczęściej składa się z etapów:
Analiza i obserwacja pracy menedżera

Formułowanie i definiowanie wyzwań i problemów.

Samoocena menedżera

Poszukiwanie przyczyn problemów i konsekwencji dla roli menedżera i jego tożsamości.

Informacją zwrotną od coacha

Planowanie zmian w sposobie działania i budowanie taktyk.

Dlaczego warto postawić na nasz coaching menedżerski?

Od lat zajmujemy się nie tylko coachingiem menedżerskim, ale także rekrutacją managerów i przeprowadzaniem dedykowanych im szkoleń. Nasze usługi doradztwa dla menedżerów doceniane są zarówno przez pracowników, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową, jak i przez managerów z wieloletnim doświadczeniem, bowiem skorzystanie z konsultingu menedżerskiego na takim etapie również okazuje się potrzebne.

U nas możesz liczyć na indywidualnie zaprojektowany program coachingu menadżerskiego, który zorientowany jest na pomoc w konkretnym problemie. Nie mamy z góry narzuconych tematów coachingu lecz dobieramy je względem potrzeb danego klienta. Posługujemy się przy tym różnego rodzaju narzędziami coachingowymi, które ułatwiają zrozumienie problemu i znalezienie skutecznych rozwiązań. W indywidualny sposób dobieramy także metody coachingu, które najszybciej doprowadzą do celu.

Coaching menedżerski

COACHING MENEDŻERSKI ONLINE

Wychodzimy z założenia, że najlepsze efekty coachingu możliwe są do osiągnięcia wtedy, gdy spotkania przeprowadzane są w najdogodniejszych dla klienta warunkach, dlatego z powodzeniem prowadzimy spotkania online. Coaching menedżerski zwykle obejmuje cykl spotkań, które zaplanowane są w dogodnym dla Ciebie czasie.

Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, aby zmaksymalizować efekty coachingu. Jeśli nie wiesz dokładnie, gdzie leży problem, ale wiesz, że zauważają go Twoi pracownicy, możemy pomóc. Dysponujemy szeregiem narzędzi, w tym testami 360 stopni, które służą poznaniu, jak jesteś odbierany przez otoczenie. Możliwe, że właśnie dzięki tym narzędziom uda się nakreślić problem, który wspólnie spróbujemy rozwiązać w ramach konsultingu menedżerskiego.

Coaching menedżerski
TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
COACHING MENEDŻERSKI DLA CIEBIE
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane