Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

Zrekrutuj pracodawcę

Przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej - zadbaj o własne cele i asertywnie wpłyń na swoją przyszłość

Konsultacja – online lub na żywo

1 sesja x 90 min
lub
2 sesje x 45 min

Cena z badaniem DISC D3:
1119 zł netto
1376,37 zł brutto

Cena BEZ badania DISC D3:
699 zł netto
859,77 zł brutto

Dla tych, którzy:

 • mają pracę jednak czasem rozglądają się za nowymi możliwości, biorą udział w rozmowach poszukując “lepszej” dla siebie dalszej drogi zawodowej
 • aktywnie poszukują nowego zatrudnienia w poszukiwaniu trafnej decyzji o dalszej ścieżce kariery
 • chcą realnie wpływać na swoją dalszą karierę zawodową i myśleć kategoriami wartości dodanej, jaką może uzyskać nowy pracodawca decydując się na współpracę.

chcą wywołać efekt partnerskiej rozmowy, w której kandydat co najmniej tak samo będzie miał szansę zweryfikować pracodawcę, jak i pracodawca kandydata → kreowanie partnerskiego klimatu w relacji

 • Zwiększyć skuteczność na pozytywny efekt w postaci uzyskania oferty pracy lub dyskwalifikacji potencjalnego pracodawcy, ponieważ będziesz w stanie racjonalnie ocenić niedopasowanie do swoich oczekiwań.
 • Zbudować wizerunek osoby profesjonalnej, asertywnej, przygotowanej, będącej w stanie “sprzedać” swoją wartość, jeśli dojdzie do współpracy – korzyści dla pracodawcy
 • Wytworzyć wrażenie osoby intrygującej, godnej poważnego rozważenia zaproszenia do współpracy

Czy zdarzyło Ci się trafić w miejsce, które okazało się że nie jest dla Ciebie…? bo np. Twoje oczekiwania istotnie rozminęły się z rzeczywistością?  

Czy pamiętasz sytuację, kiedy na rozmowie o pracę potencjalny pracodawca traktował Cię niczym petenta? … budował sztuczną dysproporcję? … tworzył klimat daleki od rozmowy partnerskiej, zaskoczył Cię pytaniami albo zachowaniami dalekimi od Twoich wyobrażeń…?

Czy zastanawiasz się czasem jak spowodować, że Twoje szanse na pozyskanie intratnej pracy zdecydowanie wzrosną?

 

Ponieważ jesteśmy agencją headhunterską a jednocześnie firmą doradczo – szkoleniową, wiemy jak należy przygotować się i prowadzić rozmowę o pracę, tak aby.:

 • pozytywnie zaskoczyć potencjalnego pracodawcę
 • dopasować swoje silne strony z możliwymi zadaniami i wyzwaniami, oczekującymi na stanowisku
 • zweryfikować swoją wizję, oczekiwania i twardo negocjować swoje postulaty
 • utrzymywać równość w relacji – tj. tworzyć wrażenie kandydata, którego trzeba przekonać do zatrudnienia, zachęcić i zaprosić do współpracy, zamiast “łaskawie” zatrudnić

 

 • Zdradzimy Ci tajniki i chwyty pracodawców stosowane w rekrutacjach! – czyli na co zwracają uwagę, czego poszukują w procesie rekrutacji, czego nie znoszą i nie akceptują, co może kryć się za niektórymi pytaniami itp…
 • Pomożemy Ci zarządzać relacją z potencjalnym pracodawcą już od momentu pomysłu na aplikowanie do konkretnej firmy, oraz w trakcie spotkania i po jego zakończeniu.

WAŻNE! 

 • Spotkanie z konsultantami Saleswise warto poprzedzić badaniem swojego potencjału zawodowego. W tym celu zachęcamy do zakupu badania DISC D3, które dostarczy wielu ważnych informacji z perspektywy silnych stron i obszarów do rozwoju w relacji do poszukiwania optymalnej roli w firmie. 
 • Badanie i raport zawierający ponad 30 stron interpretacji może być ważnym narzędziem pozwalającym uniknąć ryzyk w kontraktowaniu celów i zadań, za które będziemy chcieli brać odpowiedzialność w obecnej lub nowej roli.
 • więcej informacji na temat badania DISC D3 znajdziesz pod adresem

https://saleswise.pl/test-d3/

Usługi doradcze

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Szkolenia dla firm

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Rekrutacja pracowników

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
konsulting dla Ciebie
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane