O nas

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

GWARANTUJEMY JAKOŚĆ USŁUG NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!

DLACZEGO MY?

Wiedza i zdobyte umiejętności wynikają z tysięcy przepracowanych godzin w swoich rolach, a dzięki doświadczeniu czujemy siłę, dzięki której od lat pomagamy firmom:

 • znaleźć odpowiednich kandydatów do pracy w sprzedaży, obsłudze klienta, zarządzaniu w sektorze usług i produkcji
 • dostarczyć maksymalnie praktycznej wiedzy z zakresu:
  • profesjonalna sprzedaż
  • zarządzanie ludźmi i procesami
  • prowadzenie rekrutacji

 

 

Dowiedz sie więcej o nas
Realizujemy skuteczne usługi z zakresu Human Resources

Od lat rozwijamy się jako firma szkoleniowa. SzkoleniaAudytyKonsultacje, Wdrożenia Know-how. Zmieniamy nawyki i zachowania handlowców, menadżerów, rekruterów, headhunterów – aby byli lepsi, skuteczniejsi oraz zarabiali więcej – dla siebie i dla firmy

 • Przeprowadziliśmy setki szkoleń, projektów doradczych
 • Pracowaliśmy dla wielu branż usługowych, technologicznych, inżynierii przemysłowej. Rozumiemy specyfikę tych branż, proces sprzedaży i zarządzania sprzedażą.
SOCIAL MEDIA

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w Saleswise? Nic prostszego! Dołącz do nas w social mediach.

ZOBACZ SAM KIM JESTEŚMY

Więcej informacji o naszych usługach możesz także znaleźć na naszym kanale na serwisie Youtube.


NASZA MISJA
 • Realizujemy programy rozwojowe, budowane indywidualnie ze względu na specyfikę firmy, cele, efekty oraz wyzwania organizacji
 • Zasada „szkolenia nie dla szkoleń” – w naszym podejściu orientujemy się na efekt biznesowy klienta, umiejętności przekute w trwałe kompetencje
 • Kierujemy się podejściem człowiek → Human to Human (H2H)
 • Rekrutujemy na stanowiska: sprzedawca – menedżer – specjalista – handlowiec

Projektujemy i tworzymy standardy zachowań i konkretne narzędzia na każdym etapie pracy z:

 • Klientem → SalesTool
 • Pracownikiem → CoachTool
 • Kandydatem → RecTool

Instrukcje pracy na każdym stanowisku, w oparciu o silnik H2H – słowa – zwroty – praca z trudnościami, obiekcjami zaprojektowana i dostosowana do Twojego biznesu.

Jesteśmy dalecy od uczenia tzw. technik sprzedaży, manipulacji czy perswazji “wpajanej” przez lata w biznesie.

DZIŚ NAJLEPSI HANDLOWCY I MENADŻEROWIE NIE SZUKAJĄ PRACY

Tam, gdzie obecnie działają, osiągają efekty, dlatego koncentrujemy się na bezpośrednim kontakcie w poszukiwaniu kandydatów, możliwie najlepiej pasujących do oczekiwań Twojej firmy. Jeżeli dasz nam szansę i argumenty, przekonamy ich, aby pracowali właśnie dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami

WARTOŚCI SALESWISE

Wartość #1

szczerość

icon
Wartość #2

dystans

icon
Wartość#3

wzajemny szacunek

icon
Wartość#4

konsekwencja w działaniu

icon
FILAR PROCESU SPRZEDAŻY I REKRUTACJI

Filarem naszego know-how jest podejście H2H – Human to Human, czyli praca człowieka z człowiekiem.

System działania i budowania relacji, oparty na typologii zachowań ludzi – DISC. Poukładany, metodyczny, obudowany narracją, retoryką, narzędziami komunikacji i wywierania wpływu.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

avatar
Marzena Kurzawa
Menedżer ds. rekrutacji
O Marzenie

Od ponad 7 lat nieprzerwanie związana z zarządzaniem procesami rekrutacyjnymi, samodzielnie koordynująca wszystkie ich etapy. Karierę zawodową rozpoczęła od rekrutacji na stanowiska niższego szczebla oraz techniczne, a obecnie jej domeną są stanowiska menedżerskie i sprzedażowe. Ukierunkowana na najwyższy poziom realizacji procesu rekrutacyjnego. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, mając na uwadze specyfikę branży.

Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu relacji bazujące na komunikatywności i otwartości w relacjach z ludźmi. Za cel nadrzędny stawia sobie poznanie i zrozumienie potrzeb zarówno kandydata jak i klienta, a następnie umiejętne ich dopasowanie, tak aby proces rekrutacyjny zakończył się sukcesem obu stron. Ekspert w nowoczesnych metodach rekrutacji z obszaru direct search i headhuntingu.

avatar
Monika Pietrzak
Menedżer ds. rekrutacji
O Monice

Duże doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności handlowej pozwoliło nabrać wielu doświadczeń, co przekłada się na lepsze zrozumienie problemów i potrzeb klientów. Przygodę z rekrutacją zaczęła od samodzielnego pozyskiwania klientów, sprzedaży usług rekrutacyjnych oraz samodzielnego prowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowiska średniego szczebla. Zorientowana na jak najlepsze dopasowanie kandydata do danej branży i specyfiki rynku. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, dobierając jak najlepsze metody poszukiwań kandydatów, płynnie porusza się w nowoczesnych metodach rekrutacji, swoje działania opiera przede wszystkim o direct search oraz head hunting.

 

avatar
Judyta Kaźmierczak
Specjalista ds. rekrutacji
Judyta Kaźmierczak
Specjalista ds. rekrutacji
O Judycie

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pierwsze kroki w branży rozpoczęła od rekrutacji na stanowiska średniego szczebla oraz inżynieryjne. Stawia na budowanie partnerskich i autentycznych relacji z klientem oraz kandydatem. Za swoją główną motywację do pracy uznaje samorozwój – to właśnie rekrutacja daje jej szansę na rozwijanie umiejętności.

avatar
Natalia Pieróg
Specjalista ds. marketingu
O Natalii

Na co dzień skupia się na działaniach marketingowych i promocyjnych, uwzględniając wizję marki. W pracy zorientowana jest na cele, biorąc pod uwagę priorytetyzację zadań. Dużą wartość przykłada do dobrej organizacji przy jednoczesnym zachowaniu dozy kreatywności. Chętnie słucha i jest otwarta na pomysły innych, lubi pracę indywidualną, jak i w zespole.

avatar
Agata Ludwiczak
Menedżer ds. marketingu
O Agacie

Swoje doświadczenie zawodowe budowała realizując liczne kampanie marketingowe w agencji interaktywnej oraz podczas pracy dla organizacji pozarządowych. W pracy kluczowe jest dla niej skuteczne realizowanie wyznaczonych sobie celów, przy zachowaniu wartości takich jak szczerość i szacunek do drugiej osoby. Z entuzjazmem podchodzi do nowych zadań, dobrze czuje się podczas pracy zespołowej. Lubi wielozadaniowość i nieszablonowe rozwiązania.

avatar
Wojtek Teleżyński
Trener
Wojtek Teleżyński
Trener
Co mówią o nas klienci?
Zaufali nam
granit
saint-gobain
ciech
vulcan
bazalt
foliarex
tensar
Group 2687
macmilian
cons-data
grupa-vist
glassolutions
Group 2691
Group 2692
etteplan
atende
pwn
micro-solutions
vaderstad
tadmar
vm-pl
pierre-fabre
domar
flexlink
CHCESZ UMÓWIĆ SIĘ NA KONSULTACJE? A MOŻE MASZ PYTANIE? NIE ZWLEKAJ I NAPISZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać poradę, jeśli nie masz pewności, jaki kurs jest dla Ciebie odpowiedni lub dowiedz się jak wybrać szkolenie.