Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

O nas

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

GWARANTUJEMY JAKOŚĆ USŁUG NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!

DLACZEGO MY?

Wiedza i zdobyte umiejętności wynikają z tysięcy przepracowanych godzin w swoich rolach, a dzięki doświadczeniu czujemy siłę, dzięki której od lat pomagamy firmom:

 • znaleźć odpowiednich kandydatów do pracy w sprzedaży, obsłudze klienta, zarządzaniu w sektorze usług i produkcji
 • dostarczyć maksymalnie praktycznej wiedzy z zakresu:
  • profesjonalna sprzedaż
  • zarządzanie ludźmi i procesami
  • prowadzenie rekrutacji

 

 

Dowiedz sie więcej o nas
Realizujemy skuteczne usługi z zakresu Human Resources

Od lat rozwijamy się jako firma szkoleniowa. SzkoleniaAudytyKonsultacje, Wdrożenia Know-how. Zmieniamy nawyki i zachowania handlowców, menadżerów, rekruterów, headhunterów – aby byli lepsi, skuteczniejsi oraz zarabiali więcej – dla siebie i dla firmy

 • Przeprowadziliśmy setki szkoleń, projektów doradczych
 • Pracowaliśmy dla wielu branż usługowych, technologicznych, inżynierii przemysłowej. Rozumiemy specyfikę tych branż, proces sprzedaży i zarządzania sprzedażą.
SOCIAL MEDIA

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w Saleswise? Nic prostszego! Dołącz do nas w social mediach.

ZOBACZ SAM KIM JESTEŚMY

Więcej informacji o naszych usługach możesz także znaleźć na naszym kanale na serwisie Youtube.


NASZA MISJA
 • Realizujemy programy rozwojowe, budowane indywidualnie ze względu na specyfikę firmy, cele, efekty oraz wyzwania organizacji
 • Zasada „szkolenia nie dla szkoleń” – w naszym podejściu orientujemy się na efekt biznesowy klienta, umiejętności przekute w trwałe kompetencje
 • Kierujemy się podejściem człowiek → Human to Human (H2H)
 • Rekrutujemy na stanowiska: sprzedawca – menedżer – specjalista – handlowiec

Projektujemy i tworzymy standardy zachowań i konkretne narzędzia na każdym etapie pracy z:

 • Klientem → SalesTool
 • Pracownikiem → CoachTool
 • Kandydatem → RecTool

Instrukcje pracy na każdym stanowisku, w oparciu o silnik H2H – słowa – zwroty – praca z trudnościami, obiekcjami zaprojektowana i dostosowana do Twojego biznesu.

Jesteśmy dalecy od uczenia tzw. technik sprzedaży, manipulacji czy perswazji “wpajanej” przez lata w biznesie.

DZIŚ NAJLEPSI HANDLOWCY I MENADŻEROWIE NIE SZUKAJĄ PRACY

Tam, gdzie obecnie działają, osiągają efekty, dlatego koncentrujemy się na bezpośrednim kontakcie w poszukiwaniu kandydatów, możliwie najlepiej pasujących do oczekiwań Twojej firmy. Jeżeli dasz nam szansę i argumenty, przekonamy ich, aby pracowali właśnie dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami

WARTOŚCI SALESWISE

Wartość #1

szczerość

icon
Wartość #2

dystans

icon
Wartość#3

wzajemny szacunek

icon
Wartość#4

konsekwencja w działaniu

icon
FILAR PROCESU SPRZEDAŻY I REKRUTACJI

Filarem naszego know-how jest podejście H2H – Human to Human, czyli praca człowieka z człowiekiem.

System działania i budowania relacji, oparty na typologii zachowań ludzi – DISC. Poukładany, metodyczny, obudowany narracją, retoryką, narzędziami komunikacji i wywierania wpływu.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

avatar
Marzena Kurzawa
Menedżer ds. rekrutacji
O Marzenie

Od ponad 7 lat nieprzerwanie związana z zarządzaniem procesami rekrutacyjnymi, samodzielnie koordynująca wszystkie ich etapy. Karierę zawodową rozpoczęła od rekrutacji na stanowiska niższego szczebla oraz techniczne, a obecnie jej domeną są stanowiska menedżerskie i sprzedażowe. Ukierunkowana na najwyższy poziom realizacji procesu rekrutacyjnego. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, mając na uwadze specyfikę branży.

Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu relacji bazujące na komunikatywności i otwartości w relacjach z ludźmi. Za cel nadrzędny stawia sobie poznanie i zrozumienie potrzeb zarówno kandydata jak i klienta, a następnie umiejętne ich dopasowanie, tak aby proces rekrutacyjny zakończył się sukcesem obu stron. Ekspert w nowoczesnych metodach rekrutacji z obszaru direct search i headhuntingu.

avatar
Agata Ludwiczak
Specjalista ds. marketingu
O Agacie

Swoje doświadczenie zawodowe budowała realizując liczne kampanie marketingowe w agencji interaktywnej oraz podczas pracy dla organizacji pozarządowych. W pracy kluczowe jest dla niej skuteczne realizowanie wyznaczonych sobie celów, przy zachowaniu wartości takich jak szczerość i szacunek do drugiej osoby. Z entuzjazmem podchodzi do nowych zadań, dobrze czuje się podczas pracy zespołowej. Lubi wielozadaniowość i nieszablonowe rozwiązania.

avatar
Natalia Pieróg
Specjalista ds. marketingu
O Natalii

Na co dzień skupia się na działaniach marketingowych i promocyjnych, uwzględniając wizję marki. W pracy zorientowana jest na cele, biorąc pod uwagę priorytetyzację zadań. Dużą wartość przykłada do dobrej organizacji przy jednoczesnym zachowaniu dozy kreatywności. Chętnie słucha i jest otwarta na pomysły innych, lubi pracę indywidualną, jak i w zespole.

avatar
Agnieszka Wiechecka
Specjalista ds. rekrutacji
O Agnieszce

Od ponad 5 lat związana z realizacją rekrutacji na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Rozpoczęła działania od aktywnego pozyskiwania klientów w branży produkcyjnej oraz automatyzacji procesów produkcyjnych. Jej konikiem są stanowiska techniczne, inżynierskie i związane z zarządzaniem produkcją, natomiast w każdym temacie rekrutacyjnym potrafi się odnaleźć. Ceni sobie możliwość dogłębnego poznania oczekiwań klienta, tak aby dopasować odpowiedniego kandydata. Preferuje poszukiwania metodą direct search oraz head huntingu.

avatar
Wojtek Teleżyński
Trener
Wojtek Teleżyński
Trener
Co mówią o nas klienci?
Zaufali nam
granit
saint-gobain
ciech
vulcan
bazalt
foliarex
tensar
Group 2687
macmilian
cons-data
grupa-vist
glassolutions
Group 2691
Group 2692
etteplan
atende
pwn
micro-solutions
vaderstad
tadmar
vm-pl
pierre-fabre
domar
flexlink
CHCESZ UMÓWIĆ SIĘ NA KONSULTACJE? A MOŻE MASZ PYTANIE? NIE ZWLEKAJ I NAPISZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać poradę, jeśli nie masz pewności, jaki kurs jest dla Ciebie odpowiedni lub dowiedz się jak wybrać szkolenie.