Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

Efektywna rekrutacja

Zacznij prowadzić proces rekrutacyjny jak prawdziwy headhunter

Konsultacja – online lub na żywo

1 sesja x 90 min
lub
2 sesje x 45 min

Cena konsultacji:
699 zł netto
859,77 zł brutto

 • Masz wrażenie, że aktualnie trzeba przekonać i zachęcać, a może nawet „sprzedać” oferty pracy?
 • Poszukujesz nietypowych narzędzi do przeprowadzania rozmów, budowania relacji i kontrolowania procesu rekrutacji?
 • Uważasz, że obecne metody rekrutacji są skuteczne, ale działają słabiej niż dawniej?
 • poznasz tajniki profesjonalnego headhuntingu, na bazie prawdziwy doświadczeń wyspecjalizowanej agencji headhunterskiej
 • zobaczysz jak ważne jest dążenie do mistrzostwa w komunikacji
 • dowiesz się co możesz zrobić, aby zwiększyć swoją skuteczność – czyli jak działać, aby mieć więcej efektów z tej samej pracy
 • poznasz zasady, które pomogą Ci zbudować wizerunek profesjonalnego partnera w relacjach z Twoimi hiring managerami i potencjalnymi kandydatami

Wystartujemy od określenia Twoich oczekiwań. Czyli poprosimy Cię o wpuszczenie nas do Twojego świata rekrutacji. Potrzebujemy zrozumieć jak działasz i gdzie są wyzwania i trudności. 

W dalszej części będziemy reagować ad. hoc na Twoje potrzeby. Nie wszystko zapewne zdążymy przeanalizować i nie we wszystkim będziemy mogli od razu pomóc ze względu na czas. 

Z całą pewnością dostarczymy konkretnych rozwiązań na najbardziej “palące” wątki z obszarów:

 • jak wciągać w zaangażowanie kandydatów pasywnych, czyli takich co pracy nie szukają
 • jak prowadzić rozmowę angażującą nastawioną jednocześnie na poszukiwanie informacji, krytycznych z perspektywy projektu rekrutacyjnego
 • w jaki sposób radzić sobie z oporem, negatywnym nastawieniem, obiekcjami, niechęcią, czy potencjalną ucieczką z projektu w newralgicznych momentach
 • jak zbudować przygotować się do researchu, screeningu i kwalifikacji kandydata
 • dlaczego tak ważna jest specyficzna komunikacji, techniki relacyjne i narzędzia wywierania pozytywnego wpływu
 • w jaki sposób pozyskiwać trudno dostępne, często ukrywane informacje
 • jak jednocześnie reprezentować interesy firm i godzić je z dobrą relacją z kandydatem – pertraktacje i mediacje między stronami

… i w końcu powiemy także, jak możesz się tego wszystkiego nauczyć…!

Usługi doradcze

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Szkolenia dla firm

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Rekrutacja pracowników

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
konsulting dla Ciebie
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane