Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

Efektywne zarządzanie

Co zrobić, aby efekty Twojego zarządzania spełniały oczekiwania zespołu

Konsultacja – online lub na żywo

1 sesja x 90 min
lub
2 sesje x 45 min

Cena:
699 zł netto
859,77 zł brutto

 • Ustalasz cele zgodnie z możliwościami Twoich podopiecznych?
 • Regularnie oceniasz i rozliczasz osiągnięte wyniki?
 • Udzielasz wsparcia, gdy sytuacja nie toczy się we właściwym kierunku?
 • dowiesz się jak zbudować własny warsztat menedżerski 
 • zbudujesz kluczowe działania, które mogą stać się Twoim – standardem zarządzania
 • sprawdzisz na ile Twój sposób zarządzania bliski jest nowoczesnemu modelowi przywództwa

Zapewne zaczniemy od diagnozy i analizy Twoich oczekiwań. Z jakiegoś powodu zainteresowałeś się naszą usługą i zapewne pewien obraz siebie jako szefa już masz wytworzony. Zapewne też będziesz miał bardzo konkretne oczekiwania i od nich warto zacząć. Istotne będzie również Twoje wcześniejsze przygotowanie polegające na zbudowaniu pytań, nurtujących zagadnień, które będziesz chcieć zgłębić.

Dopasujemy się na bieżąco w rozmowie do Ciebie, tak aby maksymalnie dobrze zagospodarować zainwestowany czas. Możemy rozmawiać o wszystkim co składa się na efektywne zarządzanie – poniżej tylko niektóre wybrane tematy, w obrębie których możemy się poruszać. Zajmiemy się tymi, które z perspektywy rozmowy na starcie mogą być kluczowe i przyniosą pierwsze efekty.

 • zarządzać systemowo, czy “na czuja”
 • filary zarządzania: planowanie – wdrożenie – analiza / obserwacja – ewaluacja
 • zarządzanie przez cele
 • szef w wielu maskach – manager – trener – coach – mentor – rekruter
 • reguły w prowadzeniu spotkań grupowych i indywidualnych – skuteczne narzędzie do osiągania celów własnych i organizacji
 • komunikacja menedżerska
 • psychometria w zarządzaniu

Usługi doradcze

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Szkolenia dla firm

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Rekrutacja pracowników

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
konsulting dla Ciebie
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane