Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

Kursy Katowice

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, aby stać się lepszym sprzedawcą, menedżerem albo rekruterem? Szukasz sposobu, aby poprawić wyniki sprzedażowe swojej firmy? Pomogą Ci w tym nasze szkolenia! Katowice są miastem, w którym skorzystało z nich już mnóstwo firm – zarówno dopiero wschodzących, jak i tych, które na rynku mają już ugruntowaną pozycję. Zainwestuj w kompetencje swoich pracowników i przekonaj się, jak wiele może zyskać na tym Twoja firma.

Bogaty wybór szkoleń Katowice

Katowice to jeden z największych ośrodków gospodarczych w Polsce. Nic więc dziwnego, że obserwuje się tutaj wzmożone zainteresowanie szkoleniami pomagającymi w rozwijaniu biznesu. Choć istnieje wiele podmiotów organizujących szkolenia biznesowe, Katowice często stawiają właśnie na Saleswise.pl. Wszystko dlatego, że nasz program szkoleń dostosowany jest do potrzeb rynku pracy i realizowany przez najlepszych ekspertów.

Po każdym szkoleniu otrzymujesz imienny certyfikat potwierdzający jego ukończenie. Oprócz cennej wiedzy zyskujesz więc dokument stanowiący przepustkę do dalszej kariery zawodowej. Możesz wybierać spośród prawie 50 różnych szkoleń, które znacząco podniosą Twoje kompetencje i atrakcyjność na rynku pracy. Mieszkasz z dala od Katowic? Szkolenia możesz odbyć w wygodnej formie online!

Szkolenia – Śląsk uczy się od najlepszych!

Nasi prelegenci to osoby, które od lat na co dzień działają w obszarze handlu, marketingu czy rekrutacji. Wiedza przekazywana na szkoleniach nie opiera się więc jedynie na teorii, ale czerpana jest z ich bogatego doświadczenia i analizy benchmarkingowej. Uczestnicy bardzo cenią sobie zwłaszcza wskazówki i dobre praktyki przekazywane przez prelegentów podczas szkoleń. Katowice mają szansę uczyć się od najlepszych ekspertów!

Na naszych szkoleniach nie będziesz musiał popijać kawy za kawą, aby poprawić skupienie i koncentrację. Przywiązujemy uwagę do ciekawego przekazu i staramy się, aby każde zagadnienie zostało omówione w przystępny sposób. Wiedzę będziesz przyswajać bez nadmiernego przeciążenia, gdyż szkolenie to cykl spotkań rozłożonych na kilka dni. Podczas szkoleń w Katowicach prelegenci chętnie odpowiedzą również na wszelkie Twoje pytania.

Szkolenia dla firm Katowice

W Katowicach, szkolenia biznesowe czy handlowe organizowane są w formie szkoleń zamkniętych. Oznacza to, że udział biorą w nich jedynie pracownicy danej firmy. Szczegółowo zagłębiamy się w jej specyfikę, aby opracować treść szkolenia, która pomoże dokonać zmian w zachowaniu i umiejętnościach pracowników, a dzięki temu osiągnąć konkretne cele. Zaletą tego typu szkoleń jest także możliwość ustalenia dogodnego terminu ich przeprowadzenia.

Współpracowaliśmy z firmami działającymi w bardzo różnych branżach, m.in. IT, edukacja, branża kosmetyczna, budowlana, technika grzewcza czy automatyka przemysłowa. Wielu firmom z Katowic szkolenia handlowe czy menedżerskie pozwoliły wyraźnie poprawić wyniki działalności. Chętnie stworzymy szkolenie dedykowane Twojej firmie!

Szkolenia dla firm Katowice – zarządzaj zespołem efektywniej

Niezależnie od tego, czy jesteś świeżo upieczonym menedżerem czy menedżerem z wieloletnim stażem, u nas znajdziesz odpowiednie dla siebie szkolenia. Śląsk obfituje w firmy, w których praktykuje się projektowe podejście w zarządzaniu. Właśnie dlatego w ofercie uwzględniliśmy kursy, które pomogą zapanować nad zespołem przydzielonym do danego projektu i poprawić jego efektywność.

Dobry lider to połowa sukcesu każdego przedsięwzięcia. Właśnie dlatego warto nieustannie podnosić swoje kompetencje. Z naszych szkoleń w Katowicach dowiesz się m.in. jak dopasować styl zarządzania do podwładnych, jak motywować pracowników, jak rozwiązywać konflikty w grupie oraz jak prowadzić komunikacją zespołową, aby uniknąć kłopotliwych sytuacji. Popracujemy nie tylko nad umiejętnościami, ale także nad autoprezentacją.

Certyfikowane szkolenia biznesowe Katowice

Każdy biznes tworzą ludzie, a od jakości ich pomysłów i pracy zależą wyniki firmy. Chcesz wyłaniać najlepszych kandydatów do pracy? Na naszych szkoleniach biznesowych w Katowicach poznasz nowoczesne narzędzia rekrutacyjne i nauczysz się prowadzić rozmowy rekrutacyjne w sposób, który pozwoli Ci na błyskawiczne zweryfikowanie kandydata. Dowiesz się także jak zbudować profil biznesowy osoby, której potrzebujesz.

Jesteś handlowcem? Konkurowanie o klienta już dawno przestało być oparte na samej ofercie firmy. Dziś liczą się umiejętności budowy relacji z klientem, a te możesz nabyć na naszych szkoleniach handlowych. Katowice są dużym miastem, w którym wybicie się spośród konkurencji wymaga odpowiedniej strategii. Opracujemy ją w oparciu o specyfikę Twojej firmy i przekażemy Ci krok po kroku, jak powinieneś prowadzić sprzedaż.

Masz pytania lub chcesz poznać ofertę cenową naszych szkoleń? Zapraszamy do kontaktu. Do zobaczenia na szkoleniach w Katowicach!