Rekrutacja Warszawa

Chcesz powierzyć rekrutację profesjonalnej agencji rekrutacyjnej? Warszawa ma duży wybór, ale wciąż jedną z najchętniej wybieranych jest agencja Saleswise. Od lat wyręczamy przedsiębiorców z samodzielnego rekrutowania handlowców i managerów. Pozwól nam pozyskać dla Twojej firmy najlepsze jednostki i przekonaj się, jak wiele możesz na tym zyskać!

JESTEM ZAINTERESOWANY REKRUTACJĄ

Dlaczego jesteśmy lepsi niż agencje pracy w Warszawie?

Standardowa agencja pracy w Warszawie pełni rolę pośrednika pomiędzy pracodawcami, a poszukującymi pracy. Z kolei agencja rekrutacyjna współpracuje jedynie z pracodawcami, „wyławiając” dla nich najlepszych pracowników spośród aktualnie zatrudnionych w innych firmach. Nasza agencja, w przeciwieństwie do agencji pracy w Warszawie, nie ingeruje też w dalszą współpracę pomiędzy pracodawcą, a znalezionym pracownikiem, a co za tym idzie nie pobiera stałych opłat za pośrednictwo.

Wielu klientów z Warszawy rekrutację prowadzoną przez Saleswise ceni jednak za to, że dysponujemy rozbudowaną siecią kontaktów z lokalnymi managerami i handlowcami. Wszystko dlatego, że prowadzimy dla takich pracowników szkolenia w Warszawie. Firma HR, która szkoli, ma okazję dokładnie poznać potencjał pracowników, a także nawiązać bezpośrednią relację, która znacznie ułatwia zwerbowanie ich do pracy w Twojej firmie.

Agencja rekrutacyjna Warszawa – dlaczego warto postawić na Saleswise?

Warszawie firma rekrutacyjna Saleswise jest jedną z najlepszych. Jakie są nasze mocne strony?

  • najlepsi eksperci – dla pracodawców z wielu miast, w tym z Warszawy, rekrutację managerów i handlowców przeprowadzamy od lat, dlatego mamy w tym duże doświadczenie,
  • executive search – Warszawa jest miastem, gdzie pracodawcy chcą pozyskiwać doświadczonych i utalentowanych pracowników, a rekrutacja menedżerów tą metodą doskonale się w tym sprawdza,
  • sieć kontaktów – wielu kandydatów bardzo dobrze znamy, gdyż są to absolwenci naszych szkoleń. Możemy być na nich jeszcze bardziej pewni i łatwiej przekonać ich do zmiany miejsca pracy,
  • profil kandydata – szczegółowo poznajemy oczekiwania i specyfikę firmy klienta, a następnie tworzymy profil idealnego kandydata, aby wiedzieć, kogo dokładnie szukamy,
  • fachowa selekcja – szanujemy Twój czas, dlaczego przedstawiamy Ci jedynie 3-4 sprawdzonych przez nas kandydatów, spośród których sam dokonujesz ostatecznego wyboru.

Headhunter Warszawa – uniknij błędu rekrutacyjnego

Wychodzimy z założenia, że na stanowiskach takich jak manager czy handlowiec nie ma miejsca na kompromisy. Zatrudnienie niewłaściwej osoby może słono kosztować lub sprawić, że firma zdoła wejść na wyższy poziom biznesowy, dlatego lepiej powierzyć sprawę rekrutacji i selekcji wyspecjalizowanej agencji HR. Warszawa jest miastem, w którym na ten krok decyduje się wyjątkowo wielu pracodawców. Zaoszczędź czas i zyskaj sprawdzonego pracownika!

Najlepsi managerowie i handlowcy nie muszą poszukiwać pracy. To osoby, które przyczyniają się do wzrostu innych firm w Warszawie. Agencja rekrutacyjna, taka jak nasza, wie gdzie ich szukać i jak przekonać, aby porzucili dotychczasowe miejsce pracy i zaczęli pracować dla Ciebie. To właśnie idea metody headhunting, zwanej inaczej executive search. Warszawa jest miastem, w którym pracodawcom zależy na wybitnych managerach i handlowcach, a takich można znaleźć i zwerbować tylko z pomocą najlepszych headhunterów w Warszawie.

Najlepsi headhunterzy w Warszawie do Twojej dyspozycji!

Współpracujemy z wieloma firmami w Warszawie. Rekrutacja i przeprowadzanie szkoleń dla handlowców oraz managerów to dwa główne obszary naszej działalności. Możesz zatem mieć pewność, że doskonale wiemy, jakie cechy i umiejętności powinien posiadać współczesny handlowiec czy manager. Będziemy także wiedzieli, jak je zweryfikować. Pod tym względem wyróżniamy się na tle innych agencji rekrutacyjnych w Warszawie, które zajmują się jedynie samą rekrutacją.

Interesuje Cię naprawdę dobry headhunter? Warszawa ma do dyspozycji Saleswise. To zespół złożony z ekspertów, którzy oprócz wieloletniego doświadczenia w rekrutacji, sami mają także 20 lat doświadczenia na stanowiskach szczególnie narażonych na presję marż, obrotów i zamykania kolejnej sprzedaży. Potrzeby rynku i oczekiwania względem pracownika są nam więc znane, a wiedza ta w połączeniu z umiejętnością werbowania i swoistym zmysłem rekrutera pozwala nam być jednymi z najlepszych headhunterów w Warszawie.

Firma rekrutacyjna Warszawa – jak to działa?

Współpraca z naszą firmą rekrutacyjną HR w Warszawie przebiega kilkuetapowo:

  • określenie profilu kandydata – wspólnie z klientem tworzymy personę pracownika,
  • przygotowanie do kontaktów bezpośrednich – określamy w jakich firmach najłatwiej znaleźć pasujących kandydatów i opracowujemy strategię komunikacji, która zachęci ich do udziału w rekrutacji,
  • poszukiwanie – wyszkoleni headhunterzy prowadzą rekrutację w Warszawie,
  • weryfikacja – sprawdzamy, czy zwerbowani kandydaci są zgodni z utworzoną wcześniej personą,
  • przedstawienie kandydatów – oddajemy do Twojej dyspozycji 3-4 najlepiej pasujących kandydatów.