Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

Motywowanie zespołu

Jak zarządzać zespołem, aby pracownicy chcieli, a nie musieli

Konsultacja – online lub na żywo

1 sesja x 90 min
lub
2 sesje x 45 min

Cena:
699 zł netto
859,77 zł brutto

 • Pracownicy wykonują swoje obowiązki, ale wydaje się, że nie angażują się w dodatkowe inicjatywy
 • Kierujesz zespołem, ale nie wiadomo, czy jest wystarczająco samodzielny lub ma wystarczającą autonomię
 • Czy zapewniasz wystarczające wsparcie dla swojego zespołu?
 • wprowadzimy w świat nowoczesnego przywództwa – czyli co dla pracowników jest dziś podstawą do długofalowego zaangażowania
 • poznasz założenia systemu nastawionego na poprawę wydajności pracy i identyfikacji z celami firmy
 • podzielimy się składnikami budowania relacji w zespołach – fundamenty długofalowej relacji wewnątrz organizacji
 • poznasz założenia H2H Management System i dowiesz się jak się go nauczyć i wdrożyć we własne standardy menedżerskie

Zaczniemy zapewne od rozmowy o Tobie w roli menedżera. Kim jesteś, kim zarządzasz,  jakie są Twoje oczekiwania i jakie są ich intencje. 

Rozumiejąc lepiej Twoją wizję zmiany, wskażemy co możesz zrobić jak jak się zabrać za wprowadzanie nowych nawyków – zaczynając już od następnego dnia. Naturalnie w trakcie konsultacji nie będziemy w stanie nauczyć się skutecznego zarządzania, z całą pewnością wskażemy kierunek dalszej pracy nad sobą. 

Rozwiązania, o których będziemy dyskutować będą efektem naszej rozmowy na starcie – nie będziemy mówić wszystkiego co ma sens zrobić, skupimy się na najważniejszych elementach, od których warto zacząć. Będziemy poruszać się wokół poniższych zagadnień z koncentracją na tych, które uznamy wspólnie za najważniejsze na dziś. Niektóre zatem pominiemy, innym poświęcimy więcej czasu.:

 • Wizerunek menedżera – oczekiwania podwładnych wg badań
 • H2H Management System – najważniejsze założenia – postawy i wartości – fundamenty relacji
 • Autodiagnoza szefa – jak jej dokonać
 • Style menadżerskie – czym są i jak nimi zarządzać
 • SWOT menadżera vs otoczenie
 • Budowa systemu zarządzania
 • Zarządzanie przez cele – rola analityki
 • Monitorowanie – Superwizowanie i Ewaluacja
 • Prowadzenie spotkań zespołowych i 1:1

Usługi doradcze

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Szkolenia dla firm

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Rekrutacja pracowników

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
konsulting dla Ciebie
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane