Szkolenia Warszawa

Poszukujesz rzetelnej i profesjonalnej firmy szkoleniowej? Warszawa jest miastem, w którym Saleswise.pl działa od lat. Kształcimy handlowców, przedsiębiorców, menedżerów i rekruterów. Edukowanie to nasza pasja, dlatego wkładamy w to wiele wysiłku i serca. Efekty są znakomite. Nasze warsztaty biznesowe w Warszawie przyczyniły się do rozwoju wielu firm. Wielu pracownikom ułatwiły także dostanie się na wymarzone stanowisko. Nie ma na co czekać – już dziś zapisz się na prestiżowe szkolenia u jednej z najlepszych firm szkoleniowych w Polsce!

Kursy Warszawa

Sukces firmy w dużej mierze zależy od jakości pracy jej zespołu. To czynnik, na który masz wpływ. Inwestowanie w wartościowe szkolenia biznesowe w Warszawie może sprawić, że Twoi pracownicy będą pracować efektywniej. To inwestycja, która zdecydowanie się opłaca, gdyż bardzo szybko zwróci się w postaci lepszych wyników finansowych firmy. Pracownicy z wysokimi kwalifikacjami pozytywnie wpływają także na wizerunek firmy.

Dopiero wkraczasz na rynek pracy? Również warto, byś zainteresował się szkoleniami otwartymi. Warszawa jest miastem, w którym pracodawcy cenią ambicje i chęć nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji, więc udział w naszych kursach otworzy Ci drogę do wielu możliwości zawodowych. W naszej ofercie znajdziesz kursy w Warszawie idealne dla początkujących rekruterów, menedżerów czy handlowców. Dołącz do grona zadowolonych absolwentów naszych kursów i szkoleń w Warszawie!

Saleswise.pl wiodącą firmą szkoleniową w Warszawie

W Warszawie firma szkoleniowa Saleswise.pl od lat wiedzie prym wśród lokalnych podmiotów o tym samym profilu działalności. Dlaczego nasza oferta cieszy się tak dużym zainteresowaniem? Oto co mamy do zaoferowania:

  • prawie 50 szkoleń do wyboru – wśród których z łatwością znajdziesz te, które pomogą Ci stać się lepszym sprzedawcą, menedżerem czy rekruterem,
  • szkolenia dla początkujących i zaawansowanych – nie ma znaczenia, na jakim etapie kariery zawodowej jesteś – u nas znajdziesz coś dla siebie,
  • najlepsi specjaliści – szkolenia prowadzone są przez prawdziwych pasjonatów biznesu, z bogatą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem praktycznym,
  • szkolenia szyte na miarę potrzeb – oprócz szkoleń ogólnych tworzymy szkolenia dedykowane, uwzględniające specyfikę i potrzeby danej firmy i przeznaczone tylko i wyłącznie dla jej pracowników,
  • spotkania online – wiedzę najlepiej przyswaja się w komfortowych warunkach, dlatego zapewniamy możliwość udziału w szkoleniach w zaciszu swojego domu lub biura,
  • szkolenia certyfikowane – każde szkolenie kończy się wydaniem uczestnikowi imiennego certyfikatu. To dokument, który z pewnością zrobi wrażenie na przyszłych pracodawcach.

Zamknięte szkolenia biznesowe Warszawa

Wiele firm preferuje dedykowane szkolenia. W Warszawie trend ten wydaje się jeszcze bardziej widoczny, niż w innych miastach. Wszystko przez to, że szkolenia tego typu zapewniają najbardziej przydatną wiedzę. Zamiast poruszania ogólnych zagadnień, skupiamy się na poznaniu specyfiki danej firmy oraz potrzeb szkoleniowych jej pracowników i na tej podstawie opracowujemy treści szkolenia.

W szkoleniu zamkniętym biorą udział jedynie pracownicy danej firmy. Dzięki temu zyskujemy swobodę w ustaleniu terminów oraz formy spotkań. Chętnie śledzimy skuteczność naszych działań, badając wyniki osiągane przez firmę po ukończonym szkoleniu. Zwykle analizy tego typu przynoszą satysfakcję zarówno nam, jak i osobom zarządzającym szkoloną firmą.

Szkolenia otwarte Warszawa

Niewiele mniejszą popularnością cieszą się szkolenia otwarte. Warszawa, jako stolica, jest miejscem spotkań ludzi biznesu, a zatem szkolenia, w których biorą udział osoby z różnych firm i branż to doskonała okazja do nawiązania ciekawych znajomości, a nawet i współpracy biznesowej. Zaletą tej formy spotkań jest także możliwość wymiany doświadczeń zawodowych pomiędzy uczestnikami z różnych środowisk.

W Warszawie szkolenia otwarte są wydarzeniami, na których omawiane zagadnienia nie odnoszą się konkretnie do żadnej z branż. Mimo to, dostarczają cennej wiedzy, którą można wykorzystać w codziennej pracy z klientem czy zespołem projektowym. Staramy się, aby szkolenia otwarte były organizowane cyklicznie lub po zebraniu grupy kilku chętnych, dlatego zachęcamy do jak najwcześniejszych zapisów. W naszych szkoleniach otwartych w Warszawie biorą udział niewielkie grupy, liczące maksymalnie 10 osób. Tak kameralna atmosfera szkoleń sprzyja efektywniejszej dyskusji i skupieniu na omawianych zagadnieniach.

Kursy w Warszawie – sprawdź naszą ofertę

Staramy się, aby tematyka prowadzonych przez nas w Warszawie szkoleń odpowiadała potrzebom współczesnego rynku. Wybieramy zagadnienia, które stanowią realne problemy w codziennej pracy sprzedawców, rekruterów czy menedżerów. Przedstawiamy techniki oraz narzędzia, które pozwalają lepiej sobie z nimi radzić. W treści szkoleń często znajdziemy nawiązania do dobrych praktyk stosowanych w czołowych firmach krajowych i zagranicznych oraz wnioski z analiz benchmarkingowych.

Podczas kursów w Warszawie uczestnicy mogą zadawać pytania. Prelegenci, jako eksperci w danej dziedzinie, z przyjemnością udzielą na nie odpowiedzi. Staramy się przekazywać wiedzę w ciekawy i łatwy do zrozumienia sposób, który nasi prelegencji wypracowali podczas naszej wieloletniej działalności szkoleniowej. Stawiamy przy tym na praktykę, gdyż zależy nam, aby uczestnicy kończący szkolenie wynieśli z niego jak największą wartość, którzy przyda się im w codziennej pracy z klientem, współpracownikami czy kontrahentami.

Kursy i szkolenia Warszawa – dla handlowców

Co zrobić, by klienci nie rzucali słuchawką po kilku sekundach rozmowy, gdy starasz się przedstawić im ofertę firmy? Jak identyfikować faktyczne obiekcje klienta, które powstrzymują go przed zakupem, choć często o tym nie mówi? Jak je zwalczać? Jak prowadzić negocjacje z partnerami biznesowymi, aby skończyć na wygranej pozycji? Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz uczestnicząc w naszych szkoleniach biznesowych w Warszawie. Kładziemy nacisk na wyrobienie w uczestnikach wyczucia psychologicznego, które niewątpliwie stanowi jeden z najważniejszych elementów pracy handlowca. Nauczymy Cię budowania relacji z klientem czy dobierania narzędzi i technik sprzedaży w zależności od typologii klienta.

Szkolenia Warszawa – praca w rekrutacji

Jak budować profil kandydata idealnego na dane stanowisko? Jak dobierać narzędzia rekrutacyjne, aby pozwoliły na dobrą, wstępną selekcję aplikujących? Jak poprowadzić rozmowę rekrutacyjną, aby dostarczyła pełnego obrazu o kompetencjach i osobowości potencjalnego pracownika? Jak być headhunterem cenionym przez pracodawców? Te i inne problemy, z którymi rekruterzy zderzają się w swojej codziennej pracy, staramy się poruszać na naszych szkoleniach. Warszawa jest miastem, gdzie zawód headhuntera ma szczególne znaczenie. Dążność do pozyskiwania wykwalifikowanych pracowników, będących w stanie wnieść do firmy dużą wartość dodaną, jest tutaj wyraźnie widoczna. Kursy i szkolenia w Warszawie, przeznaczone dla rekruterów, dobrze wpisują się w tę ideę.

Warsztaty biznesowe Warszawa – dla menedżerów

Jak sprawić, by zespół składający się z wielu zróżnicowanych osobowości, stał się jednym ciałem zgodnie i efektywnie pracującym nad celem projektu? Jak reagować na wypadek sytuacji konfliktowych? Jak kierować komunikacją w grupie? Jak wspierać, pomagać i motywować do działania? To tylko przykładowa tematyka kursów dla menedżerów, jakie czekają na Ciebie w Warszawie. Warsztaty biznesowe Saleswise sprawią, że Twoje umiejętności menedżerskie wejdą na wyższy poziom, a wraz z tym zwiększy się efektywność pracy zespołu. Poznaj sekret, jak stać się skutecznym, a jednocześnie lubianym menedżerem!

 

Chcesz poznać szczegóły oferty albo zapisać się na szkolenie w Warszawie? Zapraszamy do kontaktu.