Zleć rekrutację Szkolenie z rekrutacji

Rozmowa motywacyjna z pracownikiem

Jak rozmawiać z pracownikiem, aby odkryć jego źródła motywacji i zwiększyć zaangażowanie?

Konsultacja – online lub na żywo

1 sesja x 90 min
lub
2 sesje x 45 min

Cena z badaniem DISC D3:
1119 zł netto
1376,37 zł brutto

Cena BEZ badania DISC D3:
699 zł netto
859,77 zł brutto

Dla tych, którzy:

 • Pracują nad rozwojem managerskim i chcą skorzystać z badań behawioralnych żeby przyjrzeć się jak mogą im one pomóc w rozmowach indywidualnych z pracownikami.
 • Zastanawiają się ja utrzymać i motywować pracownika poza podwyżką pensji i innymi benefitami
 • Mają problem z rozmowami indywidualnymi i angażowaniem rozmówców do szczerej oceny poziomu ich zadowolenie z wykonywanej pracy
 • Chcą poznać i przećwiczyć strukturę rozmowy motywacyjnej 
 • Będą “za chwilę” prowadzić taką rozmowę ze zdemotywowanym pracownikiem , który może w każdej chwili “ położyć wypowiedzenie”
 • Zwiększyć wiedzy na temat zasad rozmowy motywacyjnej 
 • Zbudować własną strukturę rozmowy dostosowana do własnego typu osobowości i typu pracownika z którym będzie prowadzona
 • Rozwinąć umiejętności komunikacyjne z różnymi typami osobowości
 • Wykorzystywać badania behawioralne do rozwoju podwładnych i podniesienia motywacji do pracy

Praca z ludźmi to zawsze ogromne wyzwanie –  to co motywuje Ciebie, nie musi motywować innych. Prowadzenie rozmów indywidualnych z pracownikami, pozwala przyjrzeć się ich reakcjom, na nasze pytania, daje możliwość wysłuchania ich wątpliwości i oczekiwań. Testy są dodatkowym narzędziem, które pomaga dobrze rozpoznać te motywatory, o których czasami pracownik nie mówi wprost.

Konsultacje zawierają

Omówienie badania wykonanego na  DISC D3

 • poznasz swoje atuty i ograniczenia
 • dowiesz się jak wykorzystać mocne strony do pracy z ludźmi
 • przeanalizujemy zakresy nad którymi warto abyś pracował

Strukturę rozmowy indywidualnej z pracownikiem

 • dowiesz się jakie etapy powinna zawierać rozmowa motywacyjna
 • zbudujesz własne pytania, które będą ważne podczas rozmowy
 • będziesz wiedział jak sprawdzić  co  zaburza motywację i obniża zaangażowanie

Pamiętaj, kompetencje i umiejętności są bardzo ważne u ludzi, którymi zarządzasz, ale jeśli nie będą odpowiednio dobrani i zmotywowani to nawet najmądrzejszy zespół hamuje jeśli szef nie daje mu odpowiedniego wsparcia i zaangażowania. Sztuka umiejętnej komunikacji dostosowanej do typu osobowości może zdziałać cuda. Rozmowy indywidualne z pracownikami  po których czują się docenieni i zrozumieni to jedno z najlepszych narzędzi managera.

 

Ponieważ jesteśmy  firmą doradczo – szkoleniową, pracujemy z managerami i zespołami, dobieramy ludzi do zespołów i bierzemy udział w ocenie pracownika przed awansem.

Wierzcie nam, bez DISC D3  byłoby to nie niemożliwe ale dużo trudniejsze.

 

Wiemy jak pracować aby:

 • ukierunkować managera na pracę z DISC D3
 • nauczyć czytać badanie pod kątem zarządzania pracownikiem 
 • zmaksymalizować skuteczność pracownika 
 • motywować i angażować 

 

 • Pokażemy Ci jak powinna być zbudowana rozmowa – wykorzystasz naszą wiedzę lub połączysz ją ze swoją i zbudujesz własny sposób na motywowanie innych
 • Dopasujemy Twój sposób komunikacji do różnych członków zespołu – poczujesz, że często aby zmotywować drugiego człowieka, trzeba z nim rozmawiać jego systemem.

Usługi doradcze

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Szkolenia dla firm

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Rekrutacja pracowników

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
TO MY BĘDZIEMY PRZEPROWADZAĆ
konsulting dla Ciebie
avatar
Damian Feilhauer
Partner zarządzający
O Damianie

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

avatar
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
Katarzyna Marciniak-Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający
O Katarzynie

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

Zdecydowany na naszą ofertę?
A może masz pytanie? Wyślij wiadomość!

Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom rozwijać swój biznes. Jesteśmy grupą ludzi – pasjonatów, która gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie.

pokaż nr telefonu +48 604 543 688
pokaż adres e-mail kontakt@saleswise.pl

Biura firmy
Poznań

Saleswise Sp. z o.o.
ul. 28 czerwca 1956 r. 406, piętro 3,
61-441 Poznań

Wrocław

Saleswise Sp. z o.o.
ul. Magellana 17/6
51-505 Wrocław

Formularz konsultacyjny
* Pole wymagane