JAKO FIRMA KONSULTINGOWA POMAGAMY NA WIELE SPOSOBÓW:

ZNAJDOWANIE PRZYCZYN

odpowiedzialnych za brak odpowiednich wyników sprzedaży.

ZWIĘKSZANIE SKUTECZNOŚCI

i rozwiązywanie problemów w obszarach takich jak: rekrutacja pracowników, zarządzanie sprzedażą, segmentacja klientów, proces sprzedaży – od pierwszego kontaktu, poprzez negocjacje, oferty handlowe – zamknięcie sprzedaży.

PROJEKTOWANIE

i wdrażanie tożsame z celami firmy, zarządzanie procesami sprzedażowymi i odpowiedzieć na pytanie, jak powinna przebiegać w firmie optymalizacja procesu obsługi klienta, aby wynik zgadzał się z założeniami.

PROFESJONALNE DORADZTWO BIZNESOWE

Od lat zajmujemy się zarządzaniem talentami. Pomogliśmy już wielu klientom, znajdując dla nich idealnych pracowników. Prowadzimy rekrutacje na najważniejsze stanowiska w każdej firmie – kierownicze, managerskie, sprzedażowe i rekrutacyjne. Wszystko to sprawia, że doskonale sprawdzamy się w doradztwie HR dla firm, a także potrafimy szerzej spojrzeć na cały system sprzedaży czy procesy zarządzania. W naszej agencji doradczej możesz liczyć na kompleksowe podejście do tematu.

Prowadzimy szkolenia dla handlowców, managerów i rekruterów, w tym szkolenia zamknięte, na których szczegółowo poznajemy kulturę organizacyjną i strategię firmy. Taka wiedza pozwala nam lepiej odnaleźć się w konsultingu biznesowym, gdyż wiemy, jak niektóre rozwiązania sprawdzają się w praktyce. Prowadzimy doradztwo dla firm, które oparte jest na naszych doświadczeniach z innymi klientami.

JESTEŚMY TEŻ DO TWOJEJ DYSPOZYCJI, JEŚLI CHCIAŁBYŚ ZACZĄĆ OD ROZMOWY
Zadzwoń lub napisz do nas, umówimy się na bezpłatne konsultacje.

USŁUGI KONSULTINGOWE

ZGODNIE Z KIERUNKIEM STRATEGII ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTWA

NASZE DOŚWIADCZENIA OBEJMUJĄ:

sprzedaż

icon

optymalne zarządzanie procesami

icon

budowanie strategii rozwoju przedsiębiorstwa związanej ze sprzedażą i zarządzaniem

icon

rekrutacja pracowników, tak aby możliwe było systematyczne zwiększanie zysku, marży i przychodów firmy

icon

Jako firma doradcza pomagamy zbudować lub dostosować strategię rozwoju poprzez analizę sytuacji firmy vs krótko i długofalowe cele przedsiębiorstwa

Nastawiamy się na wzrost sprzedaży naszych klientów, dlatego szukamy szans w obszarach takich jak:

  • zarządzanie procesami i zespołem
  • segmentacja klientów
  • optymalizacja procesu obsługi klienta
  • oferty handlowe i negocjacje jako sposób na wygrywanie jakością
  • pracy sprzedawcy
WIĘCEJ O KONSULTINGU

KONSULTING DLA FIRM

KONSULTING DLA FIRM OBEJMUJE ZARZĄDZANIE PROCESAMI
KRYTYCZNYMI DLA UZYSKANIA CELÓW FIRMY

ŚWIADCZYMY USŁUGI KONSULTINGOWE W GŁÓWNYCH FILARACH WPŁYWAJĄCYCH NA KOŃCOWY EFEKT:

Jak zespół handlowy realizuje swoje zadania. Poszukujemy właściwej ścieżki pracy dla sprzedawcy w zakresie planowania sprzedaży i budowy portfela – segmentacja klientów, na którym będzie realizowana sprzedaż.

Sprzedawca powinien mieć wypracowany warsztat i system, dzięki któremu będzie w stanie ocenić status w procesie sprzedaży, a następnie zaplanować kolejne kroki zmierzające do zamknięcia sprzedaży.

Sposób, w jaki menedżerowie wdrażają strategię firmy.

Sprawdzamy i projektujemy optymalny w Twojej firmie system zarządzania, który systematycznie monitoruje drogę do zamykania sprzedaży. System oparty jest na zarządzaniu przez cele, a droga do ich osiągania jest mierzona i weryfikowana.

Poszukiwanie odpowiedzi na pytania, czy kluczowi pracownicy spełniają swoją rolę oraz co jest potrzebne, aby uzyskać efektywność sprzedażową i zarządczą.

Nowy pracownik w dziale sprzedaży to wysokie koszty i duże ryzyko błędu rekrutacyjnego. Pierwsze miesiące to zazwyczaj koszty, a potem nadzieja, że adept zacznie już wypracowywać wyniki. Znajdujemy ludzi, którzy sprawdzili się już w boju, co oznacza że wyniki uzasadniają ich rekomendacje dla Twojego biznesu.

CONSULTING I DORADZTWO BIZNESOWE

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy efektywne metody sprzedaży i zarządzania, które przełożyły się na wyniki.

Prowadzimy zarówno doradztwo biznesowe dla małych firm, jak i dla rozpoznawalnych marek. Specjalizujemy się w zarządzaniu talentami, dlatego z przyjemnością rozwiążemy każdy problem związany z pracownikami. W ramach systemu ocen pracowniczych udostępniamy naszym klientom narzędzia, które pozwalają w weryfikacji kompetencji twardych i miękkich. Z kolei w ramach doradztwa HR dla firm zapewniamy także szkolenia, które pomogą przygotować pracowników do efektywniejszej pracy lub do realizacji nowej strategii, którą wspólnie opracujemy. Oferujemy usługi doradztwa biznesowego online, dzięki czemu fachowe wsparcie możesz otrzymać bez wychodzenia z domu.

Więcej o coachingu menadżerskim

AUDYTY SPRZEDAŻOWE

MAJĄ NA CELU SPRAWDZENIE, NA ILE DZIAŁANIE DZIAŁU
SPRZEDAŻY ODPOWIADA STRATEGII ROZWOJU PRZEDSIĘBIORSTWA

POSZUKUJEMY ZAWSZE ODPOWIEDZI NA 3 PYTANIA:

Jak menedżerowie sprzedaży wyznaczają i monitorują etapy prowadzące do zamykania sprzedaży

Czy zespół sprzedażowy posiada i wykorzystuje właściwe kompetencje twarde i miękkie do osiągania wyznaczonych celów i KPI

Co należy zmienić i w jaki sposób wdrożyć nowe nawyki w sposobie sprzedaży i zarządzania sprzedażą

PRZEBIEG I FORMA ZAWSZE ODPOWIADA CELOWI, JAKI MA REALIZOWAĆ AUDYT SPRZEDAŻY, NAJCZĘŚCIEJ OBEJMUJE PONIŻSZE DZIAŁANIA
  • analiza wskaźników wpływających na sprzedaż, oferty handlowe, raporty, czas lead to order;
  • wywiady bezpośrednie z kluczowymi pracownikami odpowiedzialnymi za sprzedaż;
  • spotkania w terenie.

Czas audytu zależny jest od wielkości zespołu sprzedaży i jego celu.

ZACZERPNIJ PORADY U SPECJALISTÓW W SALESWISE!

Porozmawiaj z nami i oceń, czy firma doradcza, o której właśnie czytasz może pomóc w realizacji Twojego przedsięwzięcia!

Skontaktuj się