fbpx
close
Zadaj pytanie Wyjaśniemy wszystkie wątpliwości, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, prosimy o pozostawienie kontaktu, lada moment wrócimy z odpowiedzią!
Jesteśmy firmą szkoleniową dlatego przy tej okazji chcielibyśmy zapytać Cię, czy zgadzasz się, abyśmy przesłali do Ciebie czasem informacje edukacyjne o tematyce sprzedażowej, menedżerskiej, rekrutacyjnej - w tym o szkoleniach, warsztatach, które prowadzimy? Jeśli tak, zaznacz poniższe.
* niezbędne do wysłania zapytania

close

Silnik H2H – Human to Human
3 wymiary kontroli w relacji
sprzedażowej → menadżerskiej → rekrutacyjnej

Działając z każdym człowiekiem w podobny sposób, trafisz tylko do tych, który akceptują twoją naturę.
Pozostałych tracisz, bo oczekują indywidualnego podejścia!

1.Podstawy
Fundamenty Relacji

  • transpentość oczekiwań i efektów
  • otwartość, szczerość, komfort, szacunek
  • równość – dystans – empatia
2.Retoryka
Narracja i dobór słów – co i jak mówić, zamiast tylko dobre rady

  • konkretna retoryka, sformułowania, przykłady, na różne sytuacje
  • obiekcje, trudności, zawsze dopasowane do spefyciki firmy
3.System
Poukładany, logiczny, praktyczny system pracy handlowca, menadżera, rekrutera

  • kroki – cele na każdym etapie relacji
  • prowadzi za rękę, umożliwia kontrolę w relacji dla osiągnięcia celu

Zespół ekspertów Saleswise.pl

Jakkolwiek to zabrzmi, dążymy do pracy z człowiekiem w biznesie i ważne jest dla nas, aby w wyniku naszych szkoleń i projektów rekrutacyjnych, kontrakty wychodziły dzięki wzajemnemu zrozumieniu i współpracy.

Know – how, którym się dzielimy powstał i powstaje nadal, ponieważ na co dzień wchodzimy we wszystkie role, których uczymy.

 

Nadal jesteśmy sprzedawcami, menadżerami, headhunterami, dzięki temu stajemy się wciąż coraz lepszymi trenerami i konsultantami – to jedna z ważniejszych cech, cenionych przez naszych klientów.

Mierzymy się z podobnymi wyzwaniami, a rozwijamy się dzięki – i z naszymi klientami. Znamy dobrze rynek, nadal aktywnie sprzedajemy i mierzymy się z wyzwaniami, które konfrontują nasze umiejętności biznesowe.

We wszystkich naszych lokalizacjach jesteśmy bardzo często. Jeśli uznasz, że warto z nami nawiązać kontakt, porozmawiać wstępnie przez telefon a potem poznać się osobiście, znajdziemy wspólnie dogodne miejsce i czas na spotkanie niezależnie od siedziby Twojej firmy.

Zawsze to szansa na sprawdzenie możliwości nawiązania współpracy, ale też okazja do poszerzenia horyzontów, ciekawej wymiany zdań i być może zalążek do współpracy w przyszłości.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami

Działamy na terenie całej Polski a także poza granicami naszego kraju.
Poznań

Działamy na terenie całej Polski a także poza granicami naszego kraju. Poznań jest miejscem szczególnym, ponieważ jest naszą siedzibą. Powstają tu najczęściej rozwiązania, które wdrażamy w pracy z klientami. Mieścimy się Wielkopolskim Centrum Wspierania Inwestycji przy ul. 28 Czerwca 1956 r. 406, w miejscu przyjaznym rozwijaniu biznesu, pełnym przedsiębiorców z różnych branż usługowych i technologicznych.

Wrocław

Wrocław jest naszym drugim miejscem kreatywnej pracy. Miasto pełne innowacyjnych spółek technologicznych, otwarte na szeroki biznes i perspektywy działania.

Warszawa

Warszawa – stolica, w której bywamy całkiem często. Swoiste oko na świat, miejsce spotkań i szans na nawiązywanie nowych relacji poznawanie nowych ciekawych ludzi.

Więcej o nas
Damian Feilhauer
partner zarządzający

Zorientowany na cele i zamianę wiedzy w działanie konsultant, trener, menedżer, headhunter, sprzedawca. Spędził 13 lat w branży usług profesjonalnych dla biznesu – (Wolters Kluwer SA) w roli sprzedawcy, dyrektora sprzedaży na poziomie regionalnym i globalnym, budował również standardy sprzedaży i zarządzania.

Od 2012r. doradza i szkoli w tym obszarze, a dodatkowo pomaga w rekrutacji odpowiednich ludzi na stanowiska sprzedażowe i menadżerskie. W wielu organizacjach wdrażał różne koncepcje sprzedaży i zarządzania wraz z narzędziami do mierzenia efektywności procesu. Entuzjasta działania wg zaplanowanego procesu, systemu wzbogaconego o psychologię, odpowiednią retorykę w biznesie i narzędzia komunikacji.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System. Prelegent i mówca – otwarty na dzielenie się doświadczeniem, występuje na konferencjach, eventach związanych z rozwojem sprzedaży, zarządzania i rekrutacji.

Katarzyna Marciniak - Chwastek
dyrektor merytoryczny - partner zarządzający

Skoncentrowana na podnoszeniu skuteczności w sprzedaży i wdrażaniu nowych produktów na rynku. Na co dzień nastawiona na cel i działanie w rolach trenera, konsultanta, coacha i headhuntera. W trakcie warsztatów polegających na wspólnej pracy trenera i uczestników, w pełni opiera się na przykładach z danej branży i specyfiki firmy, koncentruje się na umiejętnościach, które można natychmiast wykorzystać w pracy handlowej i menadżerskiej.

12 lat związana ze sprzedażą na wszystkich szczeblach kariery zawodowej, tj. od przedstawiciela handlowego do szefa sprzedaży. 5 lat na stanowisku koordynator – trener oraz coach pracy handlowców, doradców techniczno – handlowych i regionalnych oraz dyrektorów sprzedaży branży instalacji sanitarnych i grzewczych – grupa Saint Gobain. Ze szkoleniami i projektami związana od 2008r. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej, a także 6 lat w terenie z przedstawicielami handlowymi. Doświadczona we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły sprzedażowe.

Współzałożyciel Saleswise i współtwórca filozofii Human to Human: Selling System, Recruitment System, Management System.

Marzena Kurzawa
Menedżer ds. rekrutacji

Od ponad 7 lat nieprzerwanie związana z zarządzaniem procesami rekrutacyjnymi, samodzielnie koordynująca wszystkie ich etapy. Karierę zawodową rozpoczęła od rekrutacji na stanowiska niższego szczebla oraz techniczne, a obecnie jej domeną są stanowiska menedżerskie i sprzedażowe. Ukierunkowana na najwyższy poziom realizacji procesu rekrutacyjnego. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, mając na uwadze specyfikę branży.

Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu relacji bazujące na komunikatywności i otwartości w relacjach z ludźmi. Za cel nadrzędny stawia sobie poznanie i zrozumienie potrzeb zarówno kandydata jak i klienta, a następnie umiejętne ich dopasowanie, tak aby proces rekrutacyjny zakończył się sukcesem obu stron. Ekspert w nowoczesnych metodach rekrutacji z obszaru direct search i headhuntingu.

Dopisz się do newslettera