Specjalista ds. Rekrutacji

Oferta pracy

Lokalizacja:
Poznań (praca hybrydowa)
Aplikuj na ofertę

Jesteśmy firmą doradczo – szkoleniowo – rekrutacyjną.

W obszarze rekrutacji koncentrujemy się na projektach związanych z rolami menedżerskimi i handlowymi – w tym zakresie jesteśmy agencją headhunterską.

 

Do naszego zespołu, działającego w Poznaniu, poszukujemy doświadczonej osoby w roli

Specjalista ds. Rekrutacji

W zależności od Twoich doświadczeń, umiejętności możesz zostać od razu Headhunterem bo to nasz docelowy model pracy. Jeśli nie czujesz się jeszcze na siłach, aby wejść w tę rolę, a bardzo tego chcesz →  wskażemy Ci drogę jak do niej dotrzeć.

 

 • research i selekcję aplikacji rekrutacyjnych w obrębie zdefiniowanych specjalności zawodowych poprzez różne formy dotarcia (LinkedIn, bezpośredni headhunting – zgodnie z założeniami firmy)
 • wywiady i pełna kwalifikacja – sprawdzenie potencjału kandydata
 • kontakt z klientem i współpraca na etapie budowy i rozwoju profilu kandydata
 • budowanie innowacyjnej relacji z kandydatem nastawionej na długofalową współpracę
 • super ważne będzie Twoje nastawienie i postawa – “chcę” i “dam radę” – jeśli nie wiem jak – pytam, mam odwagę do ciągłego kontaktu z zespołem ponieważ – mam nastawienie na poszukiwanie rozwiązań, które zmierzają do celu – tj. znalezienia właściwego człowieka na właściwe miejsce
 • cenimy sobie niezwykle pozytywną energią, uśmiech, motywację do pracy zespołowej
 • poszukujemy genu samodzielności i odpowiedzialności za swoje cele i zadania – nie chcemy praktykować mikro-managementu, nie jesteśmy korporacją i nie chcemy nią być
 • otwartość na kontakty z ludźmi, relacje, umiejętność budowania pozytywnego wizerunku musi być czymś, w czym odnajdziesz frajdę – będzie tego dużo i dlatego ta część musi cieszyć by nie przychodzić do pracy za karę 🙂
 • doświadczenie w procesach rekrutacji/headhuntingu – co najmniej 3 lata
 • wykształcenie wyższe, preferowane w obszarach psychologii, socjologii, HR itp.
 • bardzo dobra znajomość zasad działania LinkedIn,
 • stałą pracę w pełnym wymiarze godzin, z dużą elastycznością – nastawienie na cele
 • możliwość rozwoju kompetencji w obszarze rekrutacji/headhuntingu docelowo z możliwością awansu do ról headhunterskich
 • szkolenia z zakresu rekrutacji, sprzedaży, zarządzania, psychologii
 • pracę w niewielkim, ale sympatycznym i otwartym zespole, który służy pomocą i chętnie dzieli się swoją wiedzą 🙂 

Jeśli Twój profil i Twoja osoba pasują do naszych oczekiwań, to nie możemy doczekać się spotkania z Tobą i rozmowy przy kawie! 🙂 lub na początek przez ekran – do uzgodnienia.

Każde zgłoszenie traktujemy z uwagą i zainteresowaniem.

Jeśli jednak nie zdecydujesz się przesłać do nas aplikacji, dziękujemy za czas na przeczytanie ogłoszenia i życzymy powodzenia w innych projektach rekrutacyjnych!

 

Formularz aplikacyjny


  Pamiętaj!
  Do swojej aplikacji dołącz poniższą klauzulę:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Saleswise sp. z o.o.
  Wyrażam/nie wyrażam zgodę/y na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Saleswise sp. z o.o. Wyrażam/nie wyrażam zgodę/y na udostępnianie moich danych przez Saleswise sp. z o.o. na rzecz podmiotów poszukujących kandydatów do pracy. Administratorem Danych Osobowych jest Saleswise sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu na ul. Naramowicka 217B/17, 61611 Poznań. Otrzymane dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, do ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, wycofania zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.