Rekrutacja handlowców i menadżerów. Szkolenia dla aktywnego biznesu
Saleswise
  • Siłownia sprzedaży
    Trenuj z nami
  • H2H Selling System
    Zobacz nasze metody i narzędzia
  • kontakt e-mail
    kontakt@saleswise.pl

Firma szkoleniowa i rekrutacyjna SalesWise

 

Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem ludzi , którzy opierają rozwiązania na doświadczeniach i efektywności. Znamy dobrze rynek bo aktywnie sprzedajemy i sami mierzymy się z wyzwaniami , które konfrontują nasze umiejętności biznesowe.

Dostarczamy szkolenia oparte na metodzie,która pozwala na weryfikację szansy sprzedażowej – szybko i bez naruszania dobrej relacji – ale skutecznie i bez kompromisów. Pokazujemy uczestnikom naszych szkoleń jak rozpoznawać klienta i jak do niego mówić, dajemy konkretne narzędzia i zwroty retoryczne,które pozwalają zaoszczędzić czas
i szybciej zweryfikować jaka jest szansa na współpracę.

Misja i wartości

Rozwijamy się dzięki i z naszymi klientami. Dążymy do pracy z człowiekiem w biznesie i zależy nam ,żeby na skutek naszych szkoleń kontrakty wychodziły dzięki wzajemnemu zrozumieniu, bo wtedy jest szansa ,że zdobędziemy lojalnego klienta na dłuższy czas.

Wiemy też , jak każdy kto sprzedaje ,że bez zamówienia nie ma zysku i dlatego największy nacisk kładziemy na maksymalnie szybką weryfikację potencjału potencjalnego klienta
i zamknięcie sprzedaży. Specjalizujemy się w prowadzeniu projektów szkoleniowo – doradczych z zakresu sprzedaży, zarządzania sprzedażą i wspierania sprzedaży.

Oferujemy wsparcie w procesach sprzedażowo – marketingowych: analizujemy sytuację, badamy potencjał,sprawdzamy możliwości. Kładziemy bardzo duży nacisk na skuteczność wykorzystywanych narzędzi i doradzamy jak usprawnić funkcjonowanie organizacji. Szkolimy handlowców i menedżerów, rekomendujemy rozwiązania i zawsze sprawdzamy ich skuteczność w oparciu o zmiany tendencji rynkowych.

Poznaj zespół naszych ekspertów

Damian Feilhauer

Prezes zarządu, Trener

damian.feilhauer@salesconnector.pl

604 543 688

Katarzyna Marciniak-Chwastek

Dyrektor merytoryczny, Trener

katarzyna.chwastek@salesconnector.pl

Ewa Ciesielska

Dyrektor finansowy

ewa.ciesielska@salesconnector.pl

505 702 775

Olga Szczepaniak-Łukanowska

HR Manager

olga.lukanowska@salesconnector.pl

505 429 937

Izabela Wołyniec-Sobczak

Headhunter, Coach i Doradca

izabela.wolyniecsobczak@salesconnector.pl

795 621 783