H2H Marketing to odpowiedź na wymagania współczesnego świata biznesu a Izabela to ekspert w dziedzinie marketingu i brandingu. Jeśli uważasz, że marketing to tylko koszty, współpracując z Nią zmienisz zdanie.

Magdalena Talarczyk Kierownik marketingu Saint-Gobain Polska sieć Tadmar SA

Eksperci w swojej branży. Gdy firmy z którymi współpracuję potrzebują szkoleń dla swoich sprzedawców, menadżerów czy marketingu, zawsze polecam zespół SalesWise!

Łukasz Pietraszak, współwłaściciel Flow-Consulting Sp. z o.o.

Izabela to ekspertka w dziedzinie brandingu i marketingu. Współpracowaliśmy przy dużych projektach korporacyjnych i mogę szczerze Ją polecić, bazując na tym doświadczeniu. Kompetentna osoba, która pomoże zbudować markę, nawet w trudnej, konkurencyjnej branży.

 

Adam Kowalka Product Manager Grundfos Pompy Sp. z o.o.

Ten System to sposób sprzedaży w którym można, pozostać sobą i wykorzystać swój potencjał. Przydatny tam, gdzie sprzedaż łączy się z nawiązywaniem długookresowej efektywnej współpracy i budowaniem wzajemnego zaufania.

Biuro Karier Uniwersytetu Adama Mickiewicza Poznań
Dorota Pisula Kierownik Biura

Podejście do telemarketingu uważam za rewolucyjne. Całkowicie zmieniłem pogląd, jak powinno się umawiać spotkania handlowe. Zrezygnowałem ze schematu, który byłem przez wiele lat uczony i którym się posługiwałem na rzecz proaktywnego telemarketingu.

Aegon BR Gdańsk
Tomasz Kłosin Kierownik Zespołu Przedstawicieli