H2H Selling System powstał w wyniku doświadczania i analizy. Właściwie wymyślili go nasi Klienci, z którymi mieliśmy przyjemność pracować podczas ostatnich dwudziestu lat.

W H2H  nie zakładamy gotowych rozwiązań, ale korzystamy ze zbioru metod i narzędzi i uczymy ich wybierania w zależności od tego z Kim mamy do czynienia.

System skupia się na człowieku i narzędziu dotarcia, proponuje zawsze kilka sposobów na rozwiązanie jednej sytuacji handlowej, pokazuje detale, które często są przyczyną braku sprzedaży.

Nie wiem czy tego akurat szukasz drogi Kliencie, ale jeśli Twoi handlowcy przeszli już szkolenia, które dały im metody a nie pokazały jak je wykorzystać w rozmowie z konkretnym typem Klienta to być może H2H jest dla Ciebie rozwiązaniem.

 

Nasze doświadczenie pokazuje, że z Systemu H2H najczęściej korzystają 

  • menadżerowie sprzedaży, którzy obawiają się, że już nie ma takich rozwiązań, które pomogą im zwiększyć sprzedaż,
  • handlowcy, którzy mają stałych odbiorców swoich towarów lub usług i zastanawiają się jak podejść tych, którzy  nadal nie są z jakichś powodów ich klientami,
  • doradcy Klienta, którzy wkładają w kontakt  handlowy wiedzę merytoryczną, Klient z niej chętnie korzysta , a później z jakiegoś powodu nie finalizuje transakcji itd….

Jeśli z czymkolwiek się identyfikujesz to może warto się zapoznać z H2H.

 

Klient dobierając partnera do współpracy (a mówimy tu nie o jednorazowym zakupie, ale często o pewnej odnawialnej współpracy) chciałby pracować z kimś, kto go dobrze rozumie, kto ma podobne podejście do biznesu i posługuje się retoryką, która pasuje do jego stylu osobowości.

 

Często używamy powiedzenia „ nie było chemii”…. nie ma sprzedaży….

Jak nauczyć się „budować chemię”, żeby klient miał chęć do kontaktu z nami, nawet jeśli nie od razu dochodzi do zakupu… Zrozumienie klienta wymaga od sprzedawcy aktywności umysłu przez cały proces sprzedaży zaczynając od rozmowy telefonicznej, poprzez spotkanie handlowe, negocjację rozwiązania, na zamykaniu sprzedaży nie kończąc. Dlatego znajomość stylu Klienta przynajmniej w podejściu do biznesu staje się kluczowym czynnikiem, o który należy zadbać podczas procesu każdej szansy sprzedażowej.

Dzisiejszy biznes determinowany jest przez czas i skuteczność. Aby człowiek z człowiekiem chciał porozmawiać musi obydwu im na tym zależeć, dlatego pracujemy z Klientami nad dobrym handlowym kontaktem i mierzalnym efektem w krótszym czasie.

H2H Selling System jest metodą ,która przede wszystkim pokazuje, że pomimo iż Internet zaczyna władać kontaktem, nadal to Człowiek, jego doświadczenie i umiejętności są najcenniejsze w biznesie.