Firma szkoleniowa i rekrutacyjna SalesWise

Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem ludzi , którzy opierają rozwiązania na doświadczeniach i efektywności. Znamy dobrze rynek bo aktywnie sprzedajemy i sami mierzymy się z wyzwaniami , które konfrontują nasze umiejętności biznesowe.

Dostarczamy szkolenia oparte na metodzie,która pozwala na weryfikację szansy sprzedażowej – szybko i bez naruszania dobrej relacji – ale skutecznie i bez kompromisów. Pokazujemy uczestnikom naszych szkoleń jak rozpoznawać klienta i jak do niego mówić, dajemy konkretne narzędzia i zwroty retoryczne,które pozwalają zaoszczędzić czas i szybciej zweryfikować jaka jest szansa na współpracę.

Specjalizujemy się w prowadzeniu projektów szkoleniowo – doradczych z zakresu sprzedaży, zarządzania sprzedażą i wspierania sprzedaży.

Oferujemy wsparcie w procesach sprzedażowo – marketingowych: analizujemy

sytuację, badamy potencjał,sprawdzamy możliwości.

Kładziemy bardzo duży nacisk na skuteczność wykorzystywanych narzędzi i doradzamy jak usprawnić funkcjonowanie organizacji. Szkolimy handlowców i menedżerów, rekomendujemy rozwiązania i zawsze sprawdzamy ich skuteczność w oparciu o zmiany tendencji rynkowych..

Misja i wartości

Rozwijamy się dzięki i z naszymi klientami. Dążymy do pracy z człowiekiem w biznesie i zależy nam ,żeby na skutek naszych szkoleń kontrakty wychodziły dzięki wzajemnemu zrozumieniu, bo wtedy jest szansa ,że zdobędziemy lojalnego klienta na dłuższy czas.

Wiemy też , jak każdy kto sprzedaje ,że bez zamówienia nie ma zysku i dlatego największy nacisk kładziemy na maksymalnie szybką weryfikację potencjału potencjalnego klienta i zamknięcie sprzedaży.

Poznaj zespół naszych ekspertów

Damian Feilhauer

konsultant, trener

Katarzyna Marciniak – Chwastek

konsultant, trener

Olga Szczepaniak – Łukanowska

rekrutacja

Izabela Wołyniec-Sobczak

headhunter, coach i doradca

Ewa Ciesielska

finanse

Agnieszka Marlińska

konsultant, trener, coach

Marta Kulik

Trener, coach

Piotr Moszczeński

Specjalista ds. rekrutacji

Maciej Wojtyński

Specjalista ds. rekrutacji i wsparcia sprzedaży