Marta Kulik

Rozwija markę osobistą w ramach której wspiera przedsiębiorstwa
w planowaniu i realizacji długoterminowych procesów szkoleniowych. Regularnie współpracuje z niezależnymi trenerami oraz firmami szkoleniowymi. Realizuje zlecenia komercyjne jako trener, coach i konsultant. Posiada również doświadczenia w prowadzeniu szkoleń dla branży medycznej, farmaceutycznej, meblarskiej, finansowej, motoryzacyjnej.

Zdobywając doświadczenie zawodowe rekrutowała trenerów i przedstawicieli handlowych. Wielokrotnie działania Marty były wsparciem w realizacji strategicznych celów firm, gdzie brała aktywny udział w tworzeniu i wdrażaniu strategii HR. Jako konsultant wspiera przedsiębiorstwa we wdrażaniu zmian organizacyjnych, wyłanianiu talentów, budowaniu planów rozwoju i awansu na poszczególne stanowiska.  Doradza managerom w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, dba o budowanie zaangażowania pracowników, projektuje badania poziomu satysfakcji.

Prywatnie Marta rozwija pasje tj.  jazda konna, język japoński. Interesuje się teatrem, filmem i uwielbia narty i windsurfing. Realizuje się prowadząc zajęcia z Horse coachingu oraz coachingu par.

506 701 491