Katarzyna Marciniak – Chwastek

Trener i konsultant zajmujący się prowadzeniem treningów, szkoleń i rekrutacji dla działów sprzedaży i kadry menadżerskiej.

Współzałożycielka firmy konsultingowo – szkoleniowej Saleswise Sp. z o.o., będącej autorem metodologii sprzedaży H2H – Human to Human Selling System, współtwórczyni marki SalesConnector zajmującej się rekrutacją. Tematyka szkoleń wynika z jej doświadczeń na stanowiskach handlowca i menadżera sprzedaży. Specjalizuje się w coachingu on the job i prowadzeniu projektów biznesowych Ze szkoleniami i rekrutacją związana od 2005 roku, początkowo jako trener I rekruter wewnętrzny w dużej korporacji, od 8 lat jako trener konsultant, wykorzystujący wiedzę i doświadczenie w doradztwie biznesowym.

Pracuje głównie z Klientami, którzy chcą znaleźć i zatrudnić takich handlowców, którzy będą kompetencjami lub predyspozycjami pasowali do ich biznesu. Pomaga Klientom w sytuacjach gdy kandydaci do pracy potrzebują indywidualnego przygotowania do wykonywanej pracy sprzedażowej. Specjalizuje się w headhuntingu dla stanowisk, które są trudno osiągalne i mocno pożądane przez pracodawców.

Absolwentka m.in. Szkoły Trenerów Biznesu TROP w Warszawie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Master Trener Certyfikowany Catman Polska, Starszy Konsultant Metodologii Sandler Selling System, Praktyk NLP. Ma w swoim dorobku setki dni spędzonych na sali szkoleniowej i 8 lat pracy nad rozwojem indywidualnym ponad tysiąca przedstawicieli handlowych. Posiada również doświadczenie we wdrażaniu systemów planowania i raportowania sprzedaży przez zespoły handlowe, oraz udokumentowane sukcesy w niskim poziomie rotacji na stanowiskach handlowych podczas jej 5 –letniej pracy w Tadmar S.A. grupa Saint- Gobain.
Współpracowała m.in. z takimi firmami jak : Adama Polska, Wolter Kluwer S.A, Carlsberg Polska, PeKaO S.A., PZU S.A.; Raiffeisen Leasing, Orlen , Macmillan, Maspex, Tadmar Grupa Saint- Gobain, Sanofi Aventis, NCPlus- Canal+, BZWBK, Berlin Chemie, Elektroskandia, Amica Wronki; Orange ; GLS Logistics, Ideal Standard, Żabka Polska

601 302 191