Damian Feilhauer

Ukierunkowany na praktyczne zastosowanie wiedzy w biznesie konsultant, trener, menadżer. Absolwent SGH, EBA, współzałożyciel i prezes zarządu firmy konsultingowo – szkoleniowej Saleswise Sp. z o.o., będącej autorem unikatowej metodologii sprzedaży H2H – Human to Human Selling System, współtwórca marki SalesConnector.

Koncentruje się na współpracy z organizacjami, które zdają sobie sprawę z wysokich kosztów i strat zatrudnienia niewłaściwego sprzedawcy, czy menadżera i jednocześnie poszukujących efektywnych sposobów na ograniczenie ryzyka błędów rekrutacyjnych.

Pomaga firmom, które odczuwają dyskomfort deficytu sprzedawców z konkretnym warsztatem pracy. Koncentruje się na rekrutacji, budowie i rozwoju wyłącznie zespołów sprzedażowych, z nastawieniem na diagnozę kompetencji i predyspozycji kandydatów w aspekcie specyfiki sprzedaży organizacji Klienta.

Specjalizuje się w doskonaleniu sił sprzedaży z perspektywy głównych celów sprzedażowych przedsiębiorstw. Od 1999r. ściśle związany ze sprzedażą w środowiskach korporacyjnych na różnych szczeblach w różnych fazach funkcjonowania organizacji.

Zajmował stanowiska bezpośrednio sprzedażowe, kierował sprzedażą na poziomach regionalnych oraz centralnych, zarządzał całą siecią sprzedaży. Uzyskiwał regularne wzrosty w stosunku do poprzednich okresów sprawozdawczych poprzez uszczelnienie zarządzania oraz innowacyjne metody rekrutacji, budowania motywacji do zakupów i relacji z klientem. Równolegle budował struktury wewnętrzne umożliwiające wdrożenie nowych pracowników działu sprzedaży, trenerów wewnętrznych, menedżerów wspierających wdrożenie.

Zaimplementował różne systemy sprzedaży i zarządzania m.in. w takich organizacjach jak Wolters Kluwer SA, PZU SA, Seco / Warwick Europe SA, AVIVA SA, Pfizer SA, Vulcan Sp. z o.o., USKI Sp. z o.o., ADAMA SA, De Dietrich Sp. z o.o. i wiele innych.

604 543 688