Rekrutacja handlowców i menadżerów. Szkolenia dla aktywnego biznesu
Saleswise
 • Siłownia sprzedaży
  Trenuj z nami
 • H2H Selling System
  Zobacz nasze metody i narzędzia
 • kontakt e-mail
  kontakt@saleswise.pl

Dlaczego warto z nami współpracować?

Od lat zajmuję się personal brandingiem, więc przywiązuję wagę do tego, aby pracować z wartościowymi, silnymi markami osobistymi i wspierać ciekawe, doświadczone osoby w budowaniu ich marek. SalesConnector stawia na jakość, indywidualne podejście do każdego Klienta, a przede wszystkim na rekrutowanie wartościowych pracowników, dlatego też nasi Kandydaci to sprawdzone, solidne marki i autorytety w swoich dziedzinach.

Specjalizujemy się w dwóch dziedzinach – rekrutujemy kandydatów na stanowiska związane ze sprzedażą i marketingiem, który sprzedaje! Znamy bolączki, trudności, potrzeby, zadania, cele i efekty, jakie mają uzyskiwać działy handlowe i marketingowe w konkretnych branżach.

Skąd to wiemy? Bo na przestrzeni ostatnich 20 lat niezmiennie:

 • sprzedajemy i wspomagamy sprzedaż działaniami marketingowymi
 • rekrutujemy skutecznych pracowników do sprzedaży i marketingu
 • dysponujemy bazą kilku tysięcy zweryfikowanych, zorientowanych na rozwój kandydatów, w wielu branżach (m.in.: budowlana, sanitarno-grzewcza, elektryczna, inżynieria przemysłowa, produkcja, finanse, bankowość, ubezpieczenia, leasing, farmacja, IT, wydawnictwa )
 • szkolimy zespoły sprzedażowe i mamy rekomendacje od naszych klientów
 • wspieramy firmy w decyzjach zarządczych, zmniejszając straty spowodowane nie zawsze efektywną sprzedażą
 • znamy rynek … lata robią swoje ????

Każda rekrutacja to komplet metod działania, który budujemy razem z Klientem. Właściwy dobór narzędzi w trakcie procesu kwalifikacji, finalnie redukuje koszty firmy i minimalizuje ryzyko wyboru nietrafionego kandydata.

.

Czym się wyróżniamy?

Przede wszystkim jesteśmy praktykami, czyli każdy z nas zajmował się wiele lat tą dziedziną, w ramach której obecnie prowadzi procesy rekrutacyjne. Wykorzystujemy wieloletnią wiedzę sprzedażowo – menadżerską, znamy rynek sprzedawców i marketingowców, posiadamy narzędzia do badania inteligencji i predyspozycji do budowania relacji biznesowych w różnych branżach. Mamy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych rekruterów.

Przykładowo, rekrutacje na stanowiska sprzedażowe prowadzą osoby, które wiele lat były sprzedawcami i znają bardzo dobrze ten rynek, specyfikę, wymagania pracodawców, posiadają kompetencję i know-how. Tak samo w przypadku rekrutacji na stanowiska marketingowe – projekty prowadzone są przez osoby, które są marketingowcami i dzięki wiedzy z zakresu tej dziedziny, mogą zweryfikować u kandydatów wiedzę, kompetencje i praktyczne umiejętności pracy z najnowszymi i najskuteczniejszymi narzędziami marketingu tradycyjnego i internetowego.

Poza kompetencjami czysto merytorycznymi, sprawdzamy kandydatów wykorzystując adekwatne do procesu rekrutacji narzędzia – SalesIQ, SalesDisc, SalesLab, SalesSlot.

.

Z kim współpracujemy?

Nasi klienci to dobrze zarządzane firmy, które wciąż szukają nowych sposobów na podniesienie skuteczności w zatrudnieniu i wdrożeniu takich handlowców/ marketingowców / menadżerów, którzy przyniosą pieniądze i przyczynią się do rozwoju firmy.

Naszymi Klientami są:

Działy HR, które:


 • borykają się z niekończącą się rotacją na stanowiskach handlowych
 • mają problem ze znalezieniem pracownika, który skutecznie dopasuje się do organizacji i szybko zastąpi poprzednika
 • są bardzo wymagające i szukają talentów na rynku sprzedaży

Działy Sprzedaży, które:


 • narzekają na słabe umiejętności handlowe nowych kandydatów
 • wiedzą, że każda nowa osoba, która przez okres próbny nie sprawdzi się w organizacji i nie zacznie przynosić “zamówień” to strata i koszt
 • szukają kandydatów, którzy umieją np. pozyskać klienta przez telefon lub zamykać sprzedaż, ale nie zawsze wiedzą jak to sprawdzić przed zatrudnieniem

Działy Marketingu, które:


 • potrzebują takich działań marketingowych, które nie będą tylko kosztem, ale realnie przełożą się na sprzedaż
 • wiedzą, że dobra strategia marketingowa spójna ze strategią firmy to warunek skutecznych działań marketingowych

.

Każdy z naszych Klientów świetnie potrafi liczyć i wie, że:

 • każda źle podjęta decyzja o zatrudnieniu nowej osoby, która ma sprzedawać, to często wielotysięczne straty wynikające z braku nowych klientów, lub/ i utrzymania odbiorców, a co za tym idzie to utrata rynku na korzyść konkurencji
 • każdy nowy handlowiec potrzebuje rozwoju i wprowadzenia w organizację, bo inaczej ma niewielkie szanse, aby poradzić sobie z wyzwaniami i planami, traci motywację, sam rezygnuje i znowu wracamy do punktu wyjściowego
 • każdy marketingowiec musi ściśle współpracować ze sprzedażą i podejmować działania mające na celu sprzedaż
.
Jeśli Cię zaciekawiłam napisz do mnie, porozmawiamy i Ty zdecydujesz czy mamy rozwiązania, których potrzebujesz i czy chcesz z nami współpracować, czy nie – izabela.wolyniecsobczak@salesconnector.pl